rattamütsi suurus

Mida pähe-selga-jalga panna.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7939
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

rattamütsi suurus

Postitus Postitas KaupoR » 29. 07. 2011. 11:26

Teab keegi mõnda tootjat, kellel on suviseid rattamütse - neid nokaga mütse, mida pannakse kiivri alla - erinevas suuruses? Mina leian vaid "one size fits all", millele ma pean kahjuks lisama "none of these fit at all". Kolba mõõt on ca 61 cm ja liiga väike müts paneb pea valutama. Mu pea tänab teid!!

PS. Postitusi teemal a'la "kasuta buffi" mitte teha.
If everything's under control, you're going too slow!

kalev
Rattur
Postitusi: 515
Liitunud: 08. 04. 2003. 09:52

Re: rattamütsi suurus

Postitus Postitas kalev » 29. 07. 2011. 12:14

KaupoR kirjutas:Teab keegi mõnda tootjat, kellel on suviseid rattamütse - neid nokaga mütse, mida pannakse kiivri alla - erinevas suuruses? Mina leian vaid "one size fits all", millele ma pean kahjuks lisama "none of these fit at all". Kolba mõõt on ca 61 cm ja liiga väike müts paneb pea valutama. Mu pea tänab teid!!

PS. Postitusi teemal a'la "kasuta buffi" mitte teha.
Ma leidsin enda suuremõõdulisele peale mütsi XB3'st. Suuruseid küll sedasi numbriliselt/täheliselt eraldi pole märgitud, kuid sealsed mütsid istuvad suuremas peas päris hästi. Teiste poolt pakutavad pole ükski pähe sobinud.

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3621
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Re: rattamütsi suurus

Postitus Postitas Kuldar » 29. 07. 2011. 20:46

AT Spordist saad tunduvalt avarama Mavicu juttudega nokatsi. Letis pole, pead Araku käest küsima.
Gravity is a Bitch

Vasta

Mine “Riietus ja jalanõud”