Gaerne G.Athesis Shoes 2010

Mida pähe-selga-jalga panna.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
kalts123
Rattur
Postitusi: 133
Liitunud: 29. 03. 2011. 20:39

Gaerne G.Athesis Shoes 2010

Postitus Postitas kalts123 » 06. 04. 2011. 21:38

Mis nendest kingadest arvate? http://www.chainreactioncycles.com/Mode ... elID=33263 Tasuks osta? ja kus eestis ma saaks proovida jalga?

_KRIS_
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 07. 05. 2008. 20:33

Re: Gaerne G.Athesis Shoes 2010

Postitus Postitas _KRIS_ » 06. 04. 2011. 22:36

Eestis vahendab Gaerne kingi kauplus XB3.

Kasutaja avatar
kalts123
Rattur
Postitusi: 133
Liitunud: 29. 03. 2011. 20:39

Re: Gaerne G.Athesis Shoes 2010

Postitus Postitas kalts123 » 07. 04. 2011. 06:21

Okei, aga mis arvate nendest kingadest? On ikka vastupidavad? Ja numbrid peaksid vct samad olema kui ma ntx proovin seal kaupluses neid samu kingi ja lähevad ilusti jalga, siis sealt tellides peaksin samasugused saama ju...?

_KRIS_
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 07. 05. 2008. 20:33

Re: Gaerne G.Athesis Shoes 2010

Postitus Postitas _KRIS_ » 07. 04. 2011. 10:13

Väga ei oska arvata, kuna pole Gaerne't ise kunagi kasutanud. Aga eks ta ikka ole kvaliteetbränd. Mina küll endale ainult Velcroga ei võtaks aga kui väga hulluks kangutamiseks ei lähe siis on need head küll.
Võrdle jah hinna härgi, kust on mõttekam osta ja ära unusta ka postikulu, mis nende kingade kujul on 15 GBP. See juba üsna soolane summa ja poest saad kindlasti kohe kätte, mitte ei pea ootama.
Ära selle pärast muretse, et sa erisugused kingad saad kui sama toodet ostad :)
Chainreactioncycles.com on usaldusväärne pood!

Martino
Rattur
Postitusi: 66
Liitunud: 14. 06. 2010. 20:04

Re: Gaerne G.Athesis Shoes 2010

Postitus Postitas Martino » 07. 04. 2011. 11:09

kalts123 kirjutas:Ja numbrid peaksid vct samad olema kui ma ntx proovin seal kaupluses neid samu kingi ja lähevad ilusti jalga, siis sealt tellides peaksin samasugused saama ju...?
Siinkohal kaks märkust.

Esiteks - ehkki niimoodi saab käituda, ei ole see kodumaise kaupmehe suhtes aus ega ilus. Füüsilise poe pidamine mikroskoopilisel turul nõuab nii ehk naa omajagu fanatismi, kasumit seal suurt ei teenita. Füüsilises poes käies ja seal proovides ning mujalt tellides sa sisuliselt varastad selle kaupmehe tagant, kes oma raha miniturul laoseisu hoides kauba all kinni hoiab. Kui tahad, et velokaubandus Eestis areneks, ostad Eestist, kui tahad veebipoest osta, osta, aga ära palun kasuta fanaatilist kaupmeest enese pennipoolitamiseks ära.

Teiseks - eesti keeles ei ole sõna vct. Sellele russismi järele lõhnavale veebikeele nurisünnitisele ei peaks velofoorumis kohta olema. Las jääb MSNi või IRCu või kuhu iganes. See siin pole teismeliste jututuba ning minu kombel viiendas kümnes olevad asjapulgad ei viitsi sõnaveidrike puhul mõelda, kas see oli nüüd näpukas või mõni moodne akronüüm.

Aga kingad on Gaernel tõenäoliselt head, korralik Itaalia kraam.

Kasutaja avatar
kalts123
Rattur
Postitusi: 133
Liitunud: 29. 03. 2011. 20:39

Re: Gaerne G.Athesis Shoes 2010

Postitus Postitas kalts123 » 08. 04. 2011. 14:27

Okei, Niiet ärge kunagi välismaalt midagi tellige :evil:

arnea
Rattur
Postitusi: 1223
Liitunud: 02. 06. 2008. 17:04

Re: Gaerne G.Athesis Shoes 2010

Postitus Postitas arnea » 08. 04. 2011. 14:38

Martino ei öelnud seda. Ta ütles, et kui sa oled otsustanud välismaalt tellida, siis ära mine kohaliku kaupmeest narrima. Ta ei tellinud neid kingi sulle proovimiseks, vaid müümiseks. Kui kõik nii teeks, siis oleks poodides sama süsteem mis kohvikutes peldikutega. Et kingade proovimine on tasuta ainult klientidele. Ülejäänud maksavad ühe euro.

Gaerne kingade normaalhinnad XB3-s on kusjuures paremad kui CRC-s (see alandamata hind mis veebis väljas on). 39% alet sa tõenäoliselt küsides ei saa XB3-st, aga midagi ikka.

Arne

Kasutaja avatar
kalts123
Rattur
Postitusi: 133
Liitunud: 29. 03. 2011. 20:39

Re: Gaerne G.Athesis Shoes 2010

Postitus Postitas kalts123 » 08. 04. 2011. 14:45

No ega muidugi, kui seal on natukene kallim siis eelistaks ikka Eestist osta kuna tahaks kohe sõitma minna. Kahjuks ise raha veel ei teeni ja muidugi tahaks kõige odavama koha ostmiseks leida, aga see selleks.

Martino
Rattur
Postitusi: 66
Liitunud: 14. 06. 2010. 20:04

Re: Gaerne G.Athesis Shoes 2010

Postitus Postitas Martino » 08. 04. 2011. 15:52

Martino kirjutas:Kui tahad, et velokaubandus Eestis areneks, ostad Eestist, kui tahad veebipoest osta, osta, aga ära palun kasuta fanaatilist kaupmeest enese pennipoolitamiseks ära.
kalts123 kirjutas:Okei, Niiet ärge kunagi välismaalt midagi tellige :evil:
Palun pane need kaks lauset kokku ja mõtle, kas see ikka on see, mida ma ütlesin. Arne selgitas minu sõnavõtu sisu kenasti lahti. Aga eks me ole temaga muidugi ühe põlvkonna inimesed kah :).

Jah, ma tean, et veebipoed on odavamad ning vahel ikka tellin sealt või eBayst ühte ja teist. Ma ei sõdi nende kui objektiivse reaalsuse vastu. Samas meeldib mulle ka niisama rattapoodides kolada ning ikka jääb sealt miskit pihku - viimati näiteks maanteerattale nunnu punase triibuga kumm.Tingimata vaja ei olnud, aga esimene on samasugune ja mulle lihtsalt meeldivad vahel nunnud vidinad. Veebis oleks ehk odavam olnud, aga no mis siis. Pealegi on see pood mu kodust kiviviske kaugusel ja mulle meeldib, et ta seal on. Kui keegi sealt ei ostaks, siis ta ei oleks. You win some, you lose some.

On asju, mida ma esmakordsel ostmisel veebipoest ei telliks. Rattakingad on üks neist, motokiiver teine. Jalga ja pähe istuvad asjad tahavad proovimist, vähemasti esmaostul. Kui sulle Gaerne nr 43 istub, siis on üsna tõenäoline, et nii on see ka muude sama firma toodetega. Mina näiteks tean, et Sidi nr 45 saapad ja Arai L-mõõdus kiiver mulle sobivad ning ma võin neid julgelt ka veebist osta. Aga Shoei L hakkas mulle lauba peale - seda veebist ostes oleksin ämbris olnud. Proovima peab, ja kui juba proovimise põhjal ostuotsuse langetad, siis pigem kauple selle kaupmehega kui et lähed kuhugi odavaimat veebipoodi otsima. Garantiid tahad niikuinii ju kodumaal saada, eks?

Kasutaja avatar
kalts123
Rattur
Postitusi: 133
Liitunud: 29. 03. 2011. 20:39

Re: Gaerne G.Athesis Shoes 2010

Postitus Postitas kalts123 » 08. 04. 2011. 17:07

Okei lõpetame ära vaidlemise:P ostsin juba kingad ära :) imestasin, et nr 47 oli täpselt paras...

Vasta

Mine “Riietus ja jalanõud”