gaerne maanteekingad?

Mida pähe-selga-jalga panna.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

gaerne maanteekingad?

Postitus Postitas tarmo » 06. 08. 2003. 12:49

kas kellelgi on kogemusi gaerne maanteekingadega? või oskab soovitada midagi gaerne tootevalikust algajale maanteesõitjale :oops:

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Re: gaerne maanteekingad?

Postitus Postitas Ruve » 06. 08. 2003. 18:03

tarmo kirjutas:kas kellelgi on kogemusi gaerne maanteekingadega? või oskab soovitada midagi gaerne tootevalikust algajale maanteesõitjale :oops:
gaerne maanteekingadega pole kogemusi,aga maanteekingad peavad väga jäiga tallaga olema.mul on mtb kingad gaerned ja on väga head.Maanteekingad on mul carbon tallaga ja on küll väga jäigad!Olen proovinud mtb pedaalide ja kingadega maanteerattaga sõita--võistlustele nii pehmete asjadega küll ei läheks! niiet mina soovitaks maanteekinga küll ainult carbon tallaga..muidu läheb pool sõidurõõmu kaduma :roll:

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 06. 08. 2003. 21:21

Kas Gaerne pakub carbontallaga maanteekingi? Mul endal ei karga küll peale Nortwave'i (Revolution vist) midagi teist pähe :roll: Nortwave'l on juba carbontald üksi ilma kingata 1k.

tann
Rattur
Postitusi: 372
Liitunud: 05. 08. 2003. 15:11

Postitus Postitas tann » 06. 08. 2003. 21:21

Ise sõidan oma mtb kingadega(NW) ka maanteel ja pole hullu midagi, aga muidugi kuna ma pole paremaid proovinud siis ei tea ka vahet ju :?

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 06. 08. 2003. 21:34

priidik kirjutas:Kas Gaerne pakub carbontallaga maanteekingi? Mul endal ei karga küll peale Nortwave'i (Revolution vist) midagi teist pähe :roll: Nortwave'l on juba carbontald üksi ilma kingata 1k.
mul on Diadora maanteekingad carbon tallaga.Kui daidoral need mtb tippkingad(kollased) ei kõlba mitte kuskile,siis mnt tippkingad (ka kollased) on väga head! Maanteel mtb kingaga ei saa korralikult sõita,vahe on väga suur,tald on ikkagi pehme.Maastiku rattaga ei tee üldse nii suurt vahet.Mul ei ole rohkem mnt kingi olnud,niiet ega ei oska veel odavaid mnt kingi maha ka teha.

tann
Rattur
Postitusi: 372
Liitunud: 05. 08. 2003. 15:11

Postitus Postitas tann » 06. 08. 2003. 22:03

Kuna ma mnt rattaga võidu ei sõida(peaaegu), vaid ainult trenni pärast, siis esialgu püüan oma mtb kingadega läbi ajada, aga pole välistatud, et kunagi kui võimalus tekib proovin ka selle luksuse ära :D

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 07. 08. 2003. 07:51

priidik kirjutas:Kas Gaerne pakub carbontallaga maanteekingi? Mul endal ei karga küll peale Nortwave'i (Revolution vist) midagi teist pähe :roll: Nortwave'l on juba carbontald üksi ilma kingata 1k.
Vist oli Mythos mudeli nimi. Mul nad igatahes on. Tald on jäik, see on siililegi selge. Mina kritiseerin Gaernet selle pärast, et see minu mnt kinga pealismaterjal on nii kehv, et hakkas kohe lagunema. Ja mitte ainult üks koht - ikka mitmest kohast. Krt, kui juletakse küsida 3k jalanõu eest, siis peaks see ka igatpidi kvaliteetne olema, mitte ainult sõidumugavust pakkuma.........

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 07. 08. 2003. 10:59

Mul on Sidi Energy king, maksis vist 2.2k HEs

http://www.cambriabike.com/SALE/shoes/s ... d_shoe.htm

Pole ülijäik mis minu silmis on plussiks sest liiga jäik king paneb mul pöia valutama. Samas ei tähenda see seda et see king ilgelt paindub - nats vist paindub aga ma ei tunne seda. Enne oli Nortwave'i mingid kingad mis olid veel pehmemad ja mulle väga meeldis - lihtsalt nende aeg sai otsa ja pärast 3 aastast kasutamist jäi lihtsalt mingil hetkel pool kinga pedaali külge :?

Ei saa kohe öelda et see pole nii hea king kui teine. Kinga valik on minu arust individuaalne. Olen proovinud Time tippkinga Equipe Pro aga ei saanud sõita, pöid ilgelt valutas. Nii et peab proovima.

Xavier
Rattur
Postitusi: 47
Liitunud: 11. 07. 2003. 21:00

Postitus Postitas Xavier » 09. 08. 2003. 22:56

Mina ainult Gaerne kingi kannangi. Need on ikka väga mugavad, kunagi pole jalad(pöiad) valutama hakanud, need on ka natuke laiema profiiliga ja jäikust ma ei oska kommenteerida, sest mu jalad veel nii tundlikud ple :lol: Olid varem Gaerne carbontallaga kingad ja nüüd on tavalised(crbonist jäid väikseks :cry: )aga jällegi ei näe suurt vahet. Soovitan osta.

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 09. 08. 2003. 23:18

Oleneb ka kui palju sõita. Teatud mahust alates muutuvad ka kõige tühisemad asjad ratta ja varustuse juures väga olulisteks.

Mõtlen et peaks neid Gaerne kingi kunagi huvi pärast proovima :wink:

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 10. 08. 2003. 06:54

priidik kirjutas:Oleneb ka kui palju sõita. Teatud mahust alates muutuvad ka kõige tühisemad asjad ratta ja varustuse juures väga olulisteks.

Mõtlen et peaks neid Gaerne kingi kunagi huvi pärast proovima :wink:
mugavad on Gaerne kingad küll,istuvad jalga nagu valatud! aga seepärast Tarmo vist uuriski,et tal gaerne mtb kingadega head kogemused 8)

Road
Rattur
Postitusi: 219
Liitunud: 21. 05. 2003. 13:34

Postitus Postitas Road » 10. 08. 2003. 09:00

Mul on Diadora kolme krõpsuga maanteekingad. Maastkupedaalidega mõtlesin küll teistest aga Impact-i. klotsidega on isegi väga head. Olen ise suht raske aga talda pehmeks ei pea. Kui sa ainult maanteed ei sõida, siis peaks sobima küll. King on muidugi jube individuaalne asi. Nagu ka kõik ülejäänud asjad...

Vasta

Mine “Riietus ja jalanõud”