Pehmenduseta windstopperiga pikad soojad püksid Tartus?

Mida pähe-selga-jalga panna.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
Raix
Rattur
Postitusi: 356
Liitunud: 11. 06. 2007. 21:39

Pehmenduseta windstopperiga pikad soojad püksid Tartus?

Postitus Postitas Raix » 09. 01. 2009. 01:41

Oskab keegi kommenteerida, kust kohast võiks Tartus leida pikki ja sooje ilma pehmenduseta eest windstopperiga rattapükse, mis sobiks minusugusele ebaproportsionaalsele tegelasele- ~193 cm pikkust ning <80 kg. Velospetsis näituseks olid vist Biemme XXXL suurusega trussid, mis laiuse poolest olid parajad, samas viis cm liiga lühikesed :shock: Ei saa aru, mis neetud kehaehitusega need italjaanod on, kas ongi kõik sellised lühikesed ja saledad või mis. Samas mingi teise Euroopa tootja omad sama suurusega olid parajalt pikad, ent sinna sisse oleks ma koos sõbra(nna)ga ära mahtunud :lol: Olevat võimalik saada ka neidsamu Biemme pükse XXXXL suurusega, need võiks isegi sobida, aga oleks just varem vaja (Suusamaraton ju tulekul). Oskab keegi mingit hüva nõu anda?

Ette tänades Raiko [italjaanode peale tige (muudel põhjustel)].

Kasutaja avatar
Raix
Rattur
Postitusi: 356
Liitunud: 11. 06. 2007. 21:39

Re: Pehmenduseta windstopperiga pikad soojad püksid Tartus?

Postitus Postitas Raix » 09. 01. 2009. 21:47

Ise küsin, ise vastan.. Leidsin esmapilgul suht mõistlikud püksid Ilvese kauplusest. Teevad suht mõistlikke suurusi pikkadele ja saledatele inimestele ka. Küsisin järele ka, nendega võivat ka ratast sõita kui kube hellaks ei jää.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: Pehmenduseta windstopperiga pikad soojad püksid Tartus?

Postitus Postitas dr Holden » 09. 01. 2009. 22:35

Tahtsingi just sind parandada, et leiad ennem suusapüksid (tuulepeatajaga ja puha), kui ilma pamperita (ja tuulepeatajaga) rattapüksid, aga kõik laabus isenesest. JOT
OT: Minu jaoks küll Ilves veidi kallis pood! (kuigi tunnen väegade hästi müügijuhti)

Kasutaja avatar
Raix
Rattur
Postitusi: 356
Liitunud: 11. 06. 2007. 21:39

Re: Pehmenduseta windstopperiga pikad soojad püksid Tartus?

Postitus Postitas Raix » 10. 01. 2009. 03:45

[OT] Ilves on veidi kallis pood ka minu jaoks :) Kuid üllatusega avastasin, et sarnaseid pükse poleks mujalt ilmselt odavamalt saanud. Pealegi olid ISC omad ainukesed, mis minu jaoks õige pikkuse- laiuse suhtega olid :wink: [/OT]

rainerhq
Rattur
Postitusi: 767
Liitunud: 16. 08. 2009. 19:27

Re: Pehmenduseta windstopperiga pikad soojad püksid Tartus?

Postitus Postitas rainerhq » 07. 10. 2010. 08:39

Kas kasutate ilma pehmenduseta talviseid pükse alati koos lühikeste pükstega, millel on pehmendus? Mõtlen et kui panna jalga soe aluspesu, lühike-ja pikk püks, siis läheb asi liiga kubujussiks?
"Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride"

_KRIS_
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 07. 05. 2008. 20:33

Re: Pehmenduseta windstopperiga pikad soojad püksid Tartus?

Postitus Postitas _KRIS_ » 07. 10. 2010. 08:48

Ise mõtlen sama asja. Praeguse ajani olen sõitnud jooksupüksid+rattapüksid ja ütleme nii, et sügiseste ilmadega hakkab kuskil 30 min juba ebameeldiv "alumisel korrusel" ja lõpptulemus on see, et soonib vere kinni ja jalad külmetavad. Olen ka vaadanud, et ilma pehmenduseta pükudel on praegu päris head hinnad nt. umbes 600.- ja pehmendusega sealjuures 1200 eek +. Kui mõelda seda, et pehmenduseta pükstel ei ole vist "selles" kohas õmblusi, et kas hakkab ebamugav või mitte, kui sinna peale veel rattapüksid tõmmata?

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: Pehmenduseta windstopperiga pikad soojad püksid Tartus?

Postitus Postitas Rivo » 07. 10. 2010. 09:04

Just eile tegin esimese sõidu (1h ja 50min) komplektiga : pikk ilma pehmenduste soojem püks (Nike) + pehmendusega alukad (Briko) Midagi ei häirinud. Väga OK oli. Pehmendusega alukad on muidu boxerite laadse lõike ja tegumoega ning niisama jalas sellised, "lohvkad".
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

rainerhq
Rattur
Postitusi: 767
Liitunud: 16. 08. 2009. 19:27

Re: Pehmenduseta windstopperiga pikad soojad püksid Tartus?

Postitus Postitas rainerhq » 07. 10. 2010. 09:25

Rivo kirjutas:Just eile tegin esimese sõidu (1h ja 50min) komplektiga : pikk ilma pehmenduste soojem püks (Nike) + pehmendusega alukad (Briko) Midagi ei häirinud. Väga OK oli. Pehmendusega alukad on muidu boxerite laadse lõike ja tegumoega ning niisama jalas sellised, "lohvkad".
Ma mõtlesin, et kasutatakse pehmendusega lühikesi sõidupükse pikkade pükste all. Sellisel juhul hakkaksid ilmselt ka topelt traksid häirima. Aga pehmendusega alukaid polegi näinud kuskil müügil.
"Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride"

Kasutaja avatar
j6ukur
Rattur
Postitusi: 657
Liitunud: 28. 04. 2009. 16:29

Re: Pehmenduseta windstopperiga pikad soojad püksid Tartus?

Postitus Postitas j6ukur » 07. 10. 2010. 09:51

Topelttraksid pigem ei häiri - hoiab selja soojas. Otsisin samuti pehmeduseta windstopperiga pükse, ilvese valikus ei leidnud traksidega püksi, aga a&t-st sain korralikud brikod - sobivad nii rattaks kui suusaks. Rattal panen lühiksed sõidupüksid alla ja ei kurda.

rainerhq
Rattur
Postitusi: 767
Liitunud: 16. 08. 2009. 19:27

Re: Pehmenduseta windstopperiga pikad soojad püksid Tartus?

Postitus Postitas rainerhq » 07. 10. 2010. 09:55

j6ukur kirjutas:Rattal panen lühiksed sõidupüksid alla ja ei kurda.
Kas koos sooja aluspesuga oled ka kasutanud? Ehk siis: aluspesu+lühike püks+pikk püks.
"Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride"

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Re: Pehmenduseta windstopperiga pikad soojad püksid Tartus?

Postitus Postitas marion » 07. 10. 2010. 09:59

rainerhq kirjutas:
j6ukur kirjutas:Rattal panen lühiksed sõidupüksid alla ja ei kurda.
Kas koos sooja aluspesuga oled ka kasutanud? Ehk siis: aluspesu+lühike püks+pikk püks.
ikka pampersiga lühike püks, siis sossupesu, siis windstopper.

Kasutaja avatar
Rennes
Rattur
Postitusi: 269
Liitunud: 06. 08. 2009. 12:27

Re: Pehmenduseta windstopperiga pikad soojad püksid Tartus?

Postitus Postitas Rennes » 07. 10. 2010. 10:28

Paksuks ei lähe olemine kubemes niimoodi? Ma eile käisin ka söitmas, lühike pampers püks + pikk suusapüks. Liiga soe ei olnud. Samas kui veel pika pesu sinna vehele paneks, kas istumine ja pedaalimine kuidagi häiritud ei saa?
Rennes

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Re: Pehmenduseta windstopperiga pikad soojad püksid Tartus?

Postitus Postitas marion » 07. 10. 2010. 10:42

Praegu veel ei pane 3 paksu kihti, aga ega temperatuur igavesti plusspoolele ei jää ja oleneb ju sossupesu paksusest kah. Päris talvel käib sadul nagunii 5-10mm allapoole.

Kasutaja avatar
j6ukur
Rattur
Postitusi: 657
Liitunud: 28. 04. 2009. 16:29

Re: Pehmenduseta windstopperiga pikad soojad püksid Tartus?

Postitus Postitas j6ukur » 07. 10. 2010. 15:26

kuni t* on positiivsel poolel, pole sooja pesuga midagi teha - windstopper ja pekk ajab asja ära. Pooljahedal ajal olen kasutanud eraldi põlvesoojendusi. Talvel sõitsin windstopper + soe pesu + rattapüksid 1.5h otsi ning alakeha hauduma ei hakanud.

Kasutaja avatar
kumbits
Rattur
Postitusi: 8
Liitunud: 15. 07. 2010. 16:53

Re: Pehmenduseta windstopperiga pikad soojad püksid Tartus?

Postitus Postitas kumbits » 08. 10. 2010. 10:15

rainerhq kirjutas:Aga pehmendusega alukaid polegi näinud kuskil müügil.
Mulle jäid hiljuti ühed sellised silma Tartus Lõunakeskuse Rademaris. Firmaks oli vist Briko kui mu mälu nüüd alt vea :roll:

Vasta

Mine “Riietus ja jalanõud”