kui pikkade käistega rattapluus sai suur :(

Mida pähe-selga-jalga panna.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
väikepäike
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 15. 08. 2008. 11:50

kui pikkade käistega rattapluus sai suur :(

Postitus Postitas väikepäike » 16. 11. 2008. 10:30

ostisn endale pikade käistega rattapluusi, suurus S nagu peaks, aga kohale jõudes oli pluus numbrivõrra suurem, st S nagu peab, aga nende maa S on pigem 38 (mina eeldasin et 36). Probleem selles, et käised lehvivad tuules ja kehast pole kah just kuigi ümber (või peavadki pikkade käisrega pluusid nii seljas olema?)

kas on mõtet lasta kitsamaks õmmelda, või mõteka ikka uus juba osta
kõik naised on inglid. Aga kui neil tiivad murtakse, istuvad nad luua selga...

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: kui pikkade käistega rattapluus sai suur :(

Postitus Postitas Mati » 16. 11. 2008. 11:15

Suht reegel, te rattariideid ei saa proovimata osta!!

Rattasärgid võiksid ikka enam vähem ümber olla. See loperdamine käib närvidele ja lisaks pääseb tuul ja külm nahavahele kui servad igalt poolt korralikult ümber pole. Ehk pigem osta uus, aga seekord proovi enne.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

clx
Rattur
Postitusi: 407
Liitunud: 09. 06. 2008. 21:13

Re: kui pikkade käistega rattapluus sai suur :(

Postitus Postitas clx » 16. 11. 2008. 22:43

Mati kirjutas:Suht reegel, te rattariideid ei saa proovimata osta!!
Kust selline reegel? Ise olen ostnud kapitäite kaupa rattariideid ilma selga proovimata ja pole veel kunagi põhjust kurta olnud. Väga ebastandardsete mõõtude puhul a la XS või XXXXL on ehk asi teine, aga keskmise kehaehitusega on küll üsna raske alt minna...

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Re: kui pikkade käistega rattapluus sai suur :(

Postitus Postitas marion » 17. 11. 2008. 09:57

clx kirjutas:Kust selline reegel? Ise olen ostnud kapitäite kaupa rattariideid ilma selga proovimata ja pole veel kunagi põhjust kurta olnud. Väga ebastandardsete mõõtude puhul a la XS või XXXXL on ehk asi teine, aga keskmise kehaehitusega on küll üsna raske alt minna...
Päris nii see ka ei ole. Mul on tavaline taks olnud, et mulle on parajad meeste rattariided suurusega S. Mul on Merida jakk, mitmed rattapüksid (nii pikad kui ka lühikesed).
Aga eelmisel talvel telliti klubile Questi rattariided ja nende numbrid on ikka täiesti puusse, mul ei olnud kahjuks võimalust neid enne proovida ja nii saigi lihtsalt S suurused võetud. Tulemused olid sarnased teemaalgatajaga, jakk näis pigem isegi L kui M suurus (seljas kottis ja varrukad üle sõrmeotste) ja püksid mulle jalga ei mahtunud, põlvekohad jäid enam-vähem hargivahe ja põlve keskele.
Ma ei kujuta hästi ette seda meest/poissi, kellele Questi S-suurus riided selga lähvad: sama pikk kui mina, aga sõidab 14" raamiga rattaga ja 30cm stemmiga, et jalad 60cm ja keha pikkus 100cm ja käed sama pikad kui jalad või pikemadki?
Asjast on muidugi kasu ka olnud - enam proovimata ei telli :mrgreen:

Vasta

Mine “Riietus ja jalanõud”