Kingad

Mida pähe-selga-jalga panna.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Kingad

Postitus Postitas UrmasL » 24. 03. 2003. 15:47

Niisiis tekitaks veel elevust siia vaiksesse nurgakesse.

Tahaks uued MTB kingad muretseda aga kõiki poode uuesti ei viitsi läbi kammida. Tegu peaks olema ikka korraliku asjaga ja praegu on sõelale jäänud Hawaiis müüdavad SID kingad. Mitte see kõige kallim mudel vaid järgmine. SID Dominator nimeks. Alumised kaks kinnitust on krõpsud ja ülemine stopperiga. Letihind ~2200. Konkureeriv Mudel oleks NRP's müüdav Gaerne, mille hind on umbes samasse auku. Mida veel võiks vaadata? Specialized tundub kuidagi kobakas.

Urmas

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 24. 03. 2003. 16:03

kas hawaii diadorat enam ei paku? väga sobiv liist on minu jalale ja hinnad ka mõistlikud. möödunud kevadel sai 2krõpsu+meh kinnitus kinga miski 1700 kanti, ma küll ise ostsin 3 krõpsuga, 1200 taheti

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 24. 03. 2003. 16:51

kui jubinatel käib siin võrdlus shimano->sram->avid jne
siis mis järjestuses sõidukingad on?

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 25. 03. 2003. 09:02

Riietuse puhul ei saa asju niimoodi ritta panna. Eks on muidugi tehnoloogiaid mida kallimatel kingadel kasutatakse ja odavamatel mitte. Tegemist siiski väga subjektiivsete hinnangutega. Subjektiivseid arvamusi kõikvõmalikku MTB'sse puutvatesse asjadesse saate lugeda http://www.mtbr.com lehelt. Samas ei saa siin teha alati põhjapanevaid järeldusi mingile asjale antud koondhindest. Lugeda tuleb ridade vahelt.

Urmas

Kasutaja avatar
Jens
Testisõitja
Postitusi: 135
Liitunud: 17. 02. 2003. 17:51

Postitus Postitas Jens » 26. 03. 2003. 12:01

ise kasutan S'i mingeid Team'e vist (must/punane), ja need on paar aastat väga hästi vastu pidanud ja väga minu ebastandartse jala järgi. Ainuke asi on see et naglad tulid esimene aasta alt ära, panin uued ja uued ja lõpuks kulus see vint seal juba ära, pole rohkem viitsinud jamada.

Caarel
Rattur
Postitusi: 147
Liitunud: 31. 03. 2003. 03:19

Postitus Postitas Caarel » 31. 03. 2003. 03:32

Kas eestis ka kusagil Shimano kottasid müüakse ja kuidas kellegil on kogemused nendega (kui on) ?

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 31. 03. 2003. 07:03

Caarel kirjutas:Kas eestis ka kusagil Shimano kottasid müüakse ja kuidas kellegil on kogemused nendega (kui on) ?
Rademar, Velo+ möödunud aastal ka müüs, pole nüüd ammu käinud. Enda kogemus selline, et möödunud aastal kingi otsides shima kasuks ei otsustanud.

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Shimano kingad

Postitus Postitas UrmasL » 31. 03. 2003. 08:52

Ise pole kasutanud kuid sõbral on. Tegemist tippmudeliga SH-320. Väga head kingad näikse olevat. Eelmine aasta tuli küll uus versioon peale ja nendega kogemused puuduvad. Üks jama oli ka nendega. Ülemise stopperiga kinnituse juures murdus see kuusekujuline riba ära. Kuuldavasti saab varuosana uue tellida. Iseasi kui palju maksab ja millal saab.

Urmas

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 31. 03. 2003. 09:34

SIDI is the best. Üldjoontes. Kui mõnele jalatüübile ta lihtsalt ei sobi, siis pole midagi teha. Aga kvaliteet peaks neil igati paigas olema. UrmasL-le - ära mingil juhul osta Gaernesid - minu kogemus nendest on ainult s**t ja veelkord s**t. Minu Specializedi baigikingad on kasutuses olnud 3 aastat ja mingit muud etteheidet pole teha, kui et haisevad natuke :D

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 31. 03. 2003. 10:37

mina kasutan shimano kingi. need vanakooli sinise-kollasega kui keegi mäletab. tol hetkel kui ma need ostsin, oli neid ikka väga paljudel jalas näha ja nad oli shimano tippmudel. nüüdseks olen kasutanud neid 3,5 hooaega ja võib-olla ostan sel hooajal uued. head on nad seetõttu, et nad on seest sukaga, mistõttu ei lähe igast paska kergelt sisse ja võib vabalt sõita ilma sokita. kuna ma ei ole eriti hoolas varustuse hooldaja, siis tänaseks on nende väljanägemine igati räsitud, kuid nad töötavad ja see on põhiline. igaljuhul selle kogemuse põhjal soovitan shimano kingi.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 31. 03. 2003. 12:49

käisin hawaiis ja vaatasin ka sidi. pole midagi öelda - tundub parim mis ma käes olen hoidnud. meeldisid kohe esimesest silmapilgust. kõlab küll imelikult kinga kohta öelda, et parim mis käes hoidnud, aga ma arvan, et kui ma ostma hakkan midagi, siis need on esimene valik. saada oli 3 erinevat mudelit hinnaga 1590 - 2790. väga kerged tundusid ka kõik - minu vanad shimanod tunduvad hetkel dessandisaabastena nende kõrval. samas letis olid kõrvuti ka diadora ja shimano, aga nendest libises pilk väga kiiresti üle.

spl
Rattur
Postitusi: 598
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:24

Postitus Postitas spl » 31. 03. 2003. 14:15

Gaerne king minuarust ülihea.sõidan 3 aastat .enne olid sid-did 3 ga ribadeks .vastupidavus võrdväärne aga gaerne liist palju parem ja mugavam jalas.

Kasutaja avatar
indrek
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:20

Postitus Postitas indrek » 31. 03. 2003. 14:23

Sidit jah enamus bike'i teemalisi väljaandeid kiidab (ise pole kahjuks kasutanud). Võitis siin mõni aeg tagasi What Mountainbike'is: Great features, comfy and hardwearing. A bit pricey but worth in the long run.
Tegemist oli siis Dominator 4ga
Veel mis pidi päris hea olema on Pearl Izumi, aga eestist seda vist ei leia
Diadoral pidi aga vastupidavusega probleeme olema.

opa
Testisõitja
Postitusi: 207
Liitunud: 13. 02. 2003. 15:34

sidi'd

Postitus Postitas opa » 31. 03. 2003. 15:09

Käisin ise kah laupäeval pakutavaid jalatseid vaatamas/proovimas, Sidi'le langes soosing just sobiva liistu pärast. Aga praegu on mudelid kohal ainult täisnumbrites, mul aga vaja vahepealset :cry: . Nii, et peab veel pisut kannatama ( kuni täisnumbrid kah ära ostetakse)

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

sid'id

Postitus Postitas UrmasL » 31. 03. 2003. 15:42

Oliver rääkis mingi poolteist kuud tagasi, et neid kingi võeti proovipartii ja tõenäoliselt sel hooajal juurde ei tellita. Niiet kui sa kohapeal olevatest parajat numbrit ei leia siis ilmselt sel aastal enam ka ei saa. :(

Urmas

Kasutaja avatar
andrust
Rattur
Postitusi: 128
Liitunud: 23. 03. 2003. 11:04

ikka kingad

Postitus Postitas andrust » 31. 03. 2003. 16:08

julgen ka Gaerne eest kosta...
olemasolevatega algas just 3. hooaeg ja ei ole ühtegi paha sõna öelda, väga head kingad on (Ravenger oli mudel kui mälu ei peta). Ei ole küll teisi kunagi proovinudki, kõige kergemad nad just ei ole, aga ei näe ka hetkel mingit vajadust neid välja vahetama hakata

opa
Testisõitja
Postitusi: 207
Liitunud: 13. 02. 2003. 15:34

õige suurus

Postitus Postitas opa » 01. 04. 2003. 08:38

Tohohh :shock: ! Annab äkki keegi nõu, kas kingake peaks olema täpselt paras (lootes, et pisut venib kah) või pisut suurem (lootes, et ei veni). Või siis jätta ostmata ja vaadata mingi teine jalats. Krt, olen nagu kits kahe heinakuhja vahel.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 01. 04. 2003. 08:47

mul on endal suts suurem kasutusel. talvel läheb villane sokk sisse hästi siis.

Pätu
Rattur
Postitusi: 1
Liitunud: 31. 03. 2003. 15:49

Re: õige suurus

Postitus Postitas Pätu » 01. 04. 2003. 08:57

opa kirjutas:Tohohh :shock: ! Annab äkki keegi nõu, kas kingake peaks olema täpselt paras (lootes, et pisut venib kah) või pisut suurem (lootes, et ei veni). Või siis jätta ostmata ja vaadata mingi teine jalats. Krt, olen nagu kits kahe heinakuhja vahel.
Ratta sõiduking ju nii kõva ja jäiga tallaga, et see küll eriti kuhugile poole venida ei tohiks... parandage mind, kui eksin :oops:

opa
Testisõitja
Postitusi: 207
Liitunud: 13. 02. 2003. 15:34

Postitus Postitas opa » 01. 04. 2003. 09:25

Tald ei veni jah, pikemas perspektiivis võib lihtsalt pehmemaks muutuda ja läbi vajuma hakata. Muret teeb, kuidas pealne käitub :shock: ?

Kasutaja avatar
andrust
Rattur
Postitusi: 128
Liitunud: 23. 03. 2003. 11:04

kinga suurus

Postitus Postitas andrust » 01. 04. 2003. 12:11

minu 2 aastane kogemus ütleb, et ei see king veni kuhugi. Kui omal ajal kingi soetasin siis soovitati poes, et nad peavad päris parajalt ilusti jalga istuma, et ei loksuks ega ka pigistaks (just sellised Gaerne'd sain). Ja ei ole selle 2 aastaga kinga kujus mingit muutust toimunud. Nii et ei tasu loota et nad veniksid või kokku tõmbaksid.
PS. Minul küll villane sokk kinga sisse ei mahuks, külmema ilma puhul kasutan 2-e õhukest paari spetsiaalspordisokki ja tuulekindlaid katteid kinga peal.

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Re: kinga suurus

Postitus Postitas Kirsa » 02. 04. 2003. 02:46

Venimist ei tasu loota, aga natuke pehmemaks küll muutub ja kohandub jalaga. King mis poes tundus kitsas ja ebamugav, võib pärast paari sõitu istuda kui valatult. Ma olen väga õnnelik et ei ostnud igaks juhuks numbri suuremat.

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 02. 04. 2003. 08:50

Tuleb vaadata jah kinga materjali, et kas võib venimise peale loota.
Endal on lai ja kõrge jalg ning enamus jalanõud mis numbri järgi peaks sobima on poes proovides kitsad. Alguses kui roheline olin ja endale jalavarje soetades ostsin tiba suurema, kuid pärast venisid ebamugavalt ära........nii et nüüd ostan täpse ja kannatan paar esimest korda ebamugavuse ära et siis pärast ei peaks loksuvate jalanõudega ringi pläterdama.
Spordijalatsile on suuremaks venimine märksa kehvema lõpuga kui tavakingale.

Kasutaja avatar
smile
Rattur
Postitusi: 121
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:56

pisut diadorade vastupidavusest

Postitus Postitas smile » 02. 04. 2003. 09:26

Ostsin eelmine kevad Diadora Habanerod, jalas olid ülimugavad ja sõita väga mõnus, sügisel aga pärast üht suht külma ilmaga sõitu avastasin, et nagla, mis sinna talla alla keeratakse lotendab koos poole tallaga. Õnneks garantii veel kehtis ja sain Hawaiist uued Sidid (Eagle 4) asemele. Nendega pole probleeme veel olnd. :wink: Jalas tunduvad mõlemad ühtmoodi head.

opa
Testisõitja
Postitusi: 207
Liitunud: 13. 02. 2003. 15:34

sidi'le SPD vaheplaat

Postitus Postitas opa » 03. 04. 2003. 11:57

No, nii. Kas keegi oskab nõu anda, kust kohast on Eestis võimalik Sidi jalatsile sobivat vaheplaati saada, et ta sõbralikult koostööle allutada Shimano A515 pedaaliga. Hawaii Sidi'si müüb, aga plaate pole :cry:

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 21. 04. 2003. 07:55

Sõbra tütrel oleks vaja algajale sobivad kinga. Võib olla kõige odavamast otsast. Soovitage, juhatage poodi. Samas kõlbaksid tõenäoliselt ka vähekasutatud kingad. Jala suurus 39.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 21. 04. 2003. 08:14

Mati kirjutas:Sõbra tütrel oleks vaja algajale sobivad kinga. Võib olla kõige odavamast otsast. Soovitage, juhatage poodi. Samas kõlbaksid tõenäoliselt ka vähekasutatud kingad. Jala suurus 39.
Diadora Hawaii Järve poes,
Specialized Velo +
Ostukuulutus OMV foorumisse ja e-sporti
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Lüliti
Rattur
Postitusi: 124
Liitunud: 02. 05. 2003. 14:51

Postitus Postitas Lüliti » 24. 05. 2003. 18:08

et siis kingad. mitte küll minul, aga siin ühel teisel on Scott Badger kingad aastast 1997 ja on siiani normid. ainult kitsavõitu algusest peale. kannatavad nii maastiku kui maanteed sõita.

cowrider
Rattur
Postitusi: 717
Liitunud: 30. 05. 2003. 10:02

Postitus Postitas cowrider » 18. 08. 2003. 21:08

Plaanis oma esimesed sõidukingad (MTB) osta oma TIME ATAC pedaalidele ja teen luuret ning paar varianti on juba silma hakanud.

1. Gaerne Vertical
http://www.gaerne.com/mtb_vertical.html
Käes hoides tundus kaal OK, jalga sobimist veel ei kommenteeriks, kuna ei oska veel hinnata/võrrelda. Positiivne on see, et kand on tagant plastist ja varvastel on ruumi liikuda. Ei tea, mis 2 ristpeaga kruvi või polti nende kingade nina all on? Kaalu kohta pole hetkel veel samuti infot, aga tundusid OK.
Kolm krõpsu.

2. Specialized Sport MTN letihinnaga 1090kr
http://www.veloplus.ee/index.php?show=t ... ,96&id=665
King suurusega nr. 43, 398g, kolm krõpsu. Pole veel proovinud.
http://www.mtbr.com/reviews/Shoes/product_122218.shtml

3. Specialized Sport MTN letihinnaga 1190kr.
http://www.veloplus.ee/index.php?show=t ... 8,96&id=60

4. Specialized Sport MTN letihinnaga 1190kr.
http://www.veloplus.ee/index.php?show=t ... 8,96&id=77
http://www.mtbr.com/reviews/Shoes/product_88783.shtml
Viimatisest lingist võis lugeda, et rasked ja lagunevad.
2002. a. mudel. TIME jaoks tuleb taldu modifitseerida.

2, 3 ja 4 pole veel näha saanud. Kaks krõpsu ja kingapaelad.

On jäänud mulje, et kõigil neil on pooldajaid, aga kas keegi kogenum oskaks nende puudusi/eeliseid selgitada või midagi veel normaalhinnaga kuni 1500kr soovitada?

Kasutamine palavaga/jahedaga, kuivaga/märjaga, vastupidavus/kasutusmugavus jne.

Kuna sokid on juba Specialized ja ratta raam sinine, siis peaks vist sinised Specialized Sport MTN ostma ;-) Aga kuna sokid on kollased, siis võib olla tasub hoopis valida kollased Gaerne Vertical kingad? :wink: :wink: :wink:

Kasutaja avatar
smile
Rattur
Postitusi: 121
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:56

Postitus Postitas smile » 18. 08. 2003. 21:41

Need ristpeaga kruvid on kinga ninas seks otstarbeks, et sinna klotsid keerata, mudasema ilmaga. Mõnede kingadega on need klotsid isegi kaasas (Diadora),mõnedel tuleb juurde muretseda (Sidi)
Soovitaks veel Hawaii Expressis ringi vaadata, sealsed Sidid on päris kobedad. :wink:

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 18. 08. 2003. 21:44

cowrider kirjutas:Kasutamine palavaga/jahedaga, kuivaga/märjaga, vastupidavus/kasutusmugavus jne.
Sa oled välja toonud kingad mis on siiski võistlemiseks/tõsisteks treeninguteks mõeldud.

Ehk peaksid eelistama kingi mis mõeldud rohkem matkamiseks ja millega kannatab ka niisama jalutada? Tegemist siis selliste tenniste/tossude vahepealsete asjadega millele saab cleatid alla kruvida. Võistluskingaga võrreldes palju mugavamad niisama käia (cleat talla sees rohkem), samas raskemad ja pole nii jäigad.

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 18. 08. 2003. 21:47

smile kirjutas:Need ristpeaga kruvid on kinga ninas seks otstarbeks, et sinna klotsid keerata, mudasema ilmaga. Mõnede kingadega on need klotsid isegi kaasas (Diadora),mõnedel tuleb juurde muretseda (Sidi)
Mina sain oma eelmiste kingade (Diadora) nublud ka Sidi'dele alla keerata. Natuke tuli siiski terava noaga talla kallal nikerdada...Samas kui päris aus olla siis pole ma neid nublusid kunagi kasutanud :oops:

cowrider
Rattur
Postitusi: 717
Liitunud: 30. 05. 2003. 10:02

Postitus Postitas cowrider » 18. 08. 2003. 21:58

UrmasL kirjutas:
cowrider kirjutas:Kasutamine palavaga/jahedaga, kuivaga/märjaga, vastupidavus/kasutusmugavus jne.
Sa oled välja toonud kingad mis on siiski võistlemiseks/tõsisteks treeninguteks mõeldud.
Mnjah, teistsuguseid pole veel ette sattunud.
Tegelikult katsusin korra ka Rademaris mingeid odavamaid Shimanosid või tont teab, mis need olid üsna rasked. Ma ostan isegi talvesaapaid kaalu järgi ja ei kujuta end raskemate jalatsitega jalutamas ringi.

Aga jah, hea point. Vahel tahan kindlasti ka ratta seljast maha tulles veidi ringi jalutada - metsas, tänaval või hoones.

Nr. 3 kohta veel.
http://www.mtbr.com/reviews/Shoes/product_22979.shtml
Seal just mainitud, et nendega on kehva käia.

Btw, ma tegelikult ei teagi, milliseid Specialized kingi reaalselt saada on - pole kontrollinud.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 18. 08. 2003. 22:11

UrmasL kirjutas:
cowrider kirjutas:Kasutamine palavaga/jahedaga, kuivaga/märjaga, vastupidavus/kasutusmugavus jne.
Sa oled välja toonud kingad mis on siiski võistlemiseks/tõsisteks treeninguteks mõeldud.

Ehk peaksid eelistama kingi mis mõeldud rohkem matkamiseks ja millega kannatab ka niisama jalutada? Tegemist siis selliste tenniste/tossude vahepealsete asjadega millele saab cleatid alla kruvida. Võistluskingaga võrreldes palju mugavamad niisama käia (cleat talla sees rohkem), samas raskemad ja pole nii jäigad.
Kui on Time võistluspedaalid, siis tekib tollele matkatossude leidmisega probleeme. Nii valikus, kui hinnas.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 18. 08. 2003. 22:18

cowrider kirjutas:Vahel tahan kindlasti ka ratta seljast maha tulles veidi ringi jalutada - metsas, tänaval või hoones.
.
See, saab lõbus pilt olema. Pingviin vanalinnas papude klõbinal ntx :lol: . Ma arvasin kah kunagi, et kui ratturid pärast võistlust pingviini kõnnakul ringi tatsuvad, siis on neil sõidust jalad kanged. :oops:

Kasutaja avatar
smile
Rattur
Postitusi: 121
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:56

Postitus Postitas smile » 18. 08. 2003. 22:22

UrmasL kirjutas:
smile kirjutas:Need ristpeaga kruvid on kinga ninas seks otstarbeks, et sinna klotsid keerata, mudasema ilmaga. Mõnede kingadega on need klotsid isegi kaasas (Diadora),mõnedel tuleb juurde muretseda (Sidi)
Mina sain oma eelmiste kingade (Diadora) nublud ka Sidi'dele alla keerata. Natuke tuli siiski terava noaga talla kallal nikerdada...Samas kui päris aus olla siis pole ma neid nublusid kunagi kasutanud :oops:
Minul õnnestus Diadora nublusid esimest korda kasutades Diadorad lausa maha kanda. :lol:
Muide kuidas neid ristpeaga kruvisid pärast üht aktiivset hooaega üldse lahti saaks, on teised hirmus kulunud. :roll:

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 18. 08. 2003. 22:22

cowrider kirjutas:Plaanis oma esimesed sõidukingad (MTB) osta oma TIME ATAC pedaalidele ja teen luuret ning paar varianti on juba silma hakanud.
1. Gaerne Vertical
http://www.gaerne.com/mtb_vertical.html
mul on vist samasugused gaerned,või siis aasta vanem mudel..ca 5000 km nüüd sõidetud ja hakkavad pehmeks minema.Tegelikult on väga hästi vastu pidanud! :) Gaerned on mugavad,Sidi kingad on ka väga mugavad.Specialized on kuidagi kõvad jalas,aga samas väga tugeva tallaga,pehmeks ei lähegi,sõida palju tahad.
Kui kingi ostad,siis ikka proovi jalga ja osta mugavuse järgi.Muidugi talda peab ka vaatama!!! aga Gaernet,Sidi ja Specialized'i võib kõiki julgelt usaldada!Mudakorke saab enamusele alla keerata,aga eestis neid tõesti ei lähe eriti vaja.Kevadel Pirita Mynthonil oli jõe kaldal lausa jääd veel näha...ja eks kavalamad kruvisid siis jooksukinga naelad alla...UCI reeglitega ilmselt keelatud :roll:

cowrider
Rattur
Postitusi: 717
Liitunud: 30. 05. 2003. 10:02

Postitus Postitas cowrider » 18. 08. 2003. 22:32

Ruve kirjutas:Mudakorke saab enamusele alla keerata,aga eestis neid tõesti ei lähe eriti vaja.Kevadel Pirita Mynthonil oli jõe kaldal lausa jääd veel näha...ja eks kavalamad kruvisid siis jooksukinga naelad alla...UCI reeglitega ilmselt keelatud :roll:
Kusjuures ma mõtlesingi, et sinna käivad mingid naelad või muud naglad alla.

cowrider
Rattur
Postitusi: 717
Liitunud: 30. 05. 2003. 10:02

Postitus Postitas cowrider » 18. 08. 2003. 22:39

mart kirjutas:
cowrider kirjutas:Vahel tahan kindlasti ka ratta seljast maha tulles veidi ringi jalutada - metsas, tänaval või hoones.
.
See, saab lõbus pilt olema. Pingviin vanalinnas papude klõbinal ntx :lol: . Ma arvasin kah kunagi, et kui ratturid pärast võistlust pingviini kõnnakul ringi tatsuvad, siis on neil sõidust jalad kanged. :oops:
:D Kui mul poes too Gaerne ühes ja tavajalats teises jalas oli, siis ma küll aru ei saanud, et sellega raske kõndida oleks - eks järgmisel korral proovin sõidukingadega veidi rohkem ringi liikuda.

Muide, mis imelikku kõnnakusse puutub, siis eelmisel esmaspäeval jalutuskäigule minnes avastasin, et kõnnin nagu Charlie Chaplin - varbad tahtsid küljepeale minna :lol: Ei tea, kas see tuli sellest, et nädalavahetusel sai rohkem sõidetud kui kõnnitud :roll:

cowrider
Rattur
Postitusi: 717
Liitunud: 30. 05. 2003. 10:02

Postitus Postitas cowrider » 18. 08. 2003. 22:42

mart kirjutas: Kui on Time võistluspedaalid, siis tekib tollele matkatossude leidmisega probleeme. Nii valikus, kui hinnas.
TIME ATAC Alium on SPD klotsidega või sa pidasid silmas, et talda on vaja modifitseerida - ruumi teha?

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 18. 08. 2003. 23:39

cowrider kirjutas:
mart kirjutas: Kui on Time võistluspedaalid, siis tekib tollele matkatossude leidmisega probleeme. Nii valikus, kui hinnas.
TIME ATAC Alium on SPD klotsidega või sa pidasid silmas, et talda on vaja modifitseerida - ruumi teha?
Sorry. Oli ajutine meeltesegadus - ajasin sassi MNT Time Impact-iga (st, kus on kolmepunkt kinnitusega cleatid). SPD ja sarnastega on käima-papude valik ka Eestis päris kobe.

Kasutaja avatar
indrek
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:20

Postitus Postitas indrek » 18. 08. 2003. 23:53

kas sidi bullet ei mahu sellesse hinnaklassi? Väga kerge (2x372g), mugav, super valatud põhi, mis toetab igast küljest :idea: Järgmisena vast specialized sport. Hästi liibuv pealmine kate, jäik tald, raske puhastada. Sport pidi ikka parem olema kui comp.

Kasutaja avatar
Antti
Rattur
Postitusi: 990
Liitunud: 08. 02. 2003. 22:52

Postitus Postitas Antti » 18. 08. 2003. 23:58

indrek kirjutas:Sport pidi ikka parem olema kui comp.
Äkki seletad seda oma lauset? Tahad öelda, et mulle tõmmati "kott pähe" kui ma kevadel alega nõks kallimad comp'id ostsin?

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 19. 08. 2003. 00:14

Mul on need nr 4-d sellest nimekirjast.
Väga rahul. Just sellised milledega kannatab ka natuke jalutada kui vaja.

Nr 4 ja 3 on muide 2002a mudelid. Nr 2 on 2003a mudel, pidi igatepidi vingem olema, peale hinna :).

Kui 3 ja 4 vahel valida siis soovitaks kindlasti seda 100 krooni kallimat, vastupidavam ja olenevalt jalast ka mugavam.

Kasutaja avatar
indrek
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:20

Postitus Postitas indrek » 19. 08. 2003. 07:21

dumper kirjutas:
indrek kirjutas:Sport pidi ikka parem olema kui comp.
Äkki seletad seda oma lauset? Tahad öelda, et mulle tõmmati "kott pähe" kui ma kevadel alega nõks kallimad comp'id ostsin?
jutt käib siis 03 mudelitest. Teoreetilisetl peaks küll jah vastupidi olema, aga niipalju kui mina olen lugenud, siis on comp raskem, jalas ebamugavam ja ei hoia nii hästi ümber kui sport. Ise pole küll proovinud, nii et garantiid ei anna :idea:

heix
Rattur
Postitusi: 95
Liitunud: 17. 06. 2003. 16:32

Postitus Postitas heix » 19. 08. 2003. 10:23

sõidan teist aastat Gaerne Galaxyga ja enda arust ei oska küll midagi muud tahta...kinnitus kolme krõpsuga..hind sai kaubeldud 1995.- pealt 1640.- :twisted:

Kasutaja avatar
madiz
Rattur
Postitusi: 260
Liitunud: 25. 05. 2003. 10:32

Postitus Postitas madiz » 07. 10. 2003. 19:14

Mina sõidan Specialized Sport MTN iga jalas normaalsed ainult mäest ülesjoostes kannast liigub ükspuha kui kõvasti seon viga võib olla ka mu kannas. :?

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 07. 10. 2003. 19:50

siis on 2 varianti:
1. jalg väike
2. king suur

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 07. 10. 2003. 22:15

Ereliukas kirjutas:siis on 2 varianti:
1. jalg väike
2. king suur
3. kinga liist ei sobi
endal oli ka speci kingi proovides kannaosaga mingi probleem. diadora istub kui valatud
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
madiz
Rattur
Postitusi: 260
Liitunud: 25. 05. 2003. 10:32

Postitus Postitas madiz » 08. 10. 2003. 14:48

sõites on ideaalne ainult jooksukal veic liigub

Vasta

Mine “Riietus ja jalanõud”