Kiivriga ja kiivrita 2005

Mida pähe-selga-jalga panna.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Postitus Postitas urmo » 14. 07. 2005. 22:31

Pea käis vastu asfalti, kui nokka pannes selili panin. jalgu klippidest lahti ei saanud :cry: Pea tänu kiivrile haiget ei saanud, natuke küll kuulsin häält, mis sarnanes tühjeneva kummi häälele :lol:. Haiget sai aga selg, kuna seljataskus oli mobiiltelefon, mis peale laksu maha sai kantud ja seljal oli moblakujuline sinikas. Kui kiivrit poleks olnud, oleks suht pekkis olnud :!:
Zero the Hero

Kasutaja avatar
RudiTurbo
Rattur
Postitusi: 85
Liitunud: 28. 07. 2004. 13:52

Postitus Postitas RudiTurbo » 15. 07. 2005. 03:18

Mina olen ka siiamaani sõitnud ilma kiivrita ja mäletan väheseid kordi kui olen kukkunud. Viimane kord lihtsalt viimase peale jäetud pidurdus 90kraadisesse kurvi sisenedes lasi mul külili kukkuda. Ega rohkem mäletagi :P
Peab varsti ühe korraliku kiivri ostma, siis hakkan ka treeningul kandma, hetkel võistluste jaoks mingi säästuka kiiver, ei tea, kas see päästabki mind.

mart2
Rattur
Postitusi: 839
Liitunud: 30. 06. 2003. 01:00

Postitus Postitas mart2 » 16. 07. 2005. 00:08

Foxx kirjutas:Nojah kiivrita vabam sõita, turvalisus on kahtlemata parem kui peas midagi on kuid ise ma natuke kardan küll seda kiivrit. Näeb selline õmbluke välja, polüplast või midagi sellist sees ja kile peal = nomaeitea
Pealegi palju seda pea peale kukkumist on enamasti sääred küünarnukid ikka 1000 korda ennem lähevad. Ja kui kukudki pea peale siis ei usu mina et kiiver vastu peab.
kiiver ei peagi 'vastu pidama'! Kogu mõte selles ongi, et purunedes neelab kiiver enamuse löögienergiast. Sama põhimõte nagu näiteks autoehituses ...
tuksub-sõidan, tuksub-sõidan, tuksubtuksubtuksub - pean pausi...

maxspeed
Rattur
Postitusi: 397
Liitunud: 24. 12. 2003. 09:03

Postitus Postitas maxspeed » 13. 08. 2005. 13:30

mina samuti enam ilma kiivrita sõitma ei lähe. eile oleks peaaegu keeristormi kätte jäänud... :evil: krt. siinmail peab hoolega jälgima, et sulle mingi ese ülevalt pähe ei kukuks, rääkimata traditsioonilistest õnnetusjuhtumitest. muidugi kiiver peaks olema selline, mida paned pähe naudinguga, st. kokku hoida ei maksaks (enda peal testitud) :wink:

Kasutaja avatar
erkki
Rattur
Postitusi: 206
Liitunud: 31. 07. 2005. 14:58

Postitus Postitas erkki » 15. 08. 2005. 12:06

Ma kannan kiivrit juba aastaid ja igal vähegi pikemal sõidul ..
korra kulus ära, oma lolluse tõttu jäin öö peale ning väga kurvilisel teel, allamäge, tuli auto täistuledega vastu ja samaaegselt selja tagant teine - mul olid rattal plinkivad tuled küljes, kuid see ei lugenud kummalegi, kiirust alla ei võetud - tulemuseks oli teeäärde keeramine, auku (mida ei näinud lihtsalt) esirattaga, põmm üle lenksu ja peaga vastu maasolevat palki :D haavad kätel ja jalgadel paranesid kiiresti kuid koju sõitsin rattaga mitte kiirabiga :wink:

Ainult lõunamaades puhkamas/sõitmas käies pole kiivrit kandnud, kuigi peaks.

siimsiim6
Rattur
Postitusi: 66
Liitunud: 24. 07. 2005. 14:55

Postitus Postitas siimsiim6 » 15. 08. 2005. 16:07

pole kiivrit ja ei näe vajadust ka hetkel. Ju siis on veel hästi läinud. Loll olen jah, et kiivrita sõidan. Sügisel tahaks endale osta mõne. 700-800 eeku peaks ikka midagi saama?

Kasutaja avatar
Antti
Rattur
Postitusi: 990
Liitunud: 08. 02. 2003. 22:52

Postitus Postitas Antti » 25. 08. 2005. 17:25

Loodame, et see tore algatus pole vaid poliitilise kapitali kogumiseks ja peale valimisi kusagile riiulile tolmama ei jää.

http://www.postimees.ee/250805/online_u ... 175110.php
velo.clubbers.ee
Ritchey WCS QRS vektor

Kasutaja avatar
Olivers
Rattur
Postitusi: 250
Liitunud: 26. 10. 2004. 16:57

Postitus Postitas Olivers » 25. 08. 2005. 22:44

Antti kirjutas:Loodame, et see tore algatus pole vaid poliitilise kapitali kogumiseks ja peale valimisi kusagile riiulile tolmama ei jää.
Delfi kommentaare lugedes jääb kangesti selline tunne,et inimesed ei saa kiivri vajalikusest veel aru ja üleüldse tundub minule,et see on rohkem sihuke valimiste häma! :?

Vasta

Mine “Riietus ja jalanõud”