Odavad riided

Mida pähe-selga-jalga panna.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Screw
Rattur
Postitusi: 4
Liitunud: 14. 03. 2005. 17:43

Odavad riided

Postitus Postitas Screw » 01. 06. 2005. 09:03

Oskab keegi öelda, kas realiseerimiskeskus Kadaka Selveri läheduses, on veel alles ja et kas sealt on endiselt võimalik odavaid rattariideid osta?
Või ehk teab keegi mõnd ERITI odavat kohta kust varustust muretseda? Just pikki rattariideid oleks vaja... :roll:
Rattasõit pole ajusport...

Kasutaja avatar
sqber
Rattur
Postitusi: 285
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas sqber » 01. 06. 2005. 09:24

Külastasin seda realiseerimiskeskust mõned nädalad tagasi ja mina sealt enam pehmendusega rattapükse ei leidnud. Silma ei näänud ka muud rattariietust (veel vähem siis pikka). Küll oli seal alles veel jooksudresse aga see juba teine teema.
Oleks mul vaid kallim ratas, küll siis sõidaks!

Hans
Rattur
Postitusi: 84
Liitunud: 25. 02. 2005. 17:10

Postitus Postitas Hans » 01. 06. 2005. 13:28

mina just mõned nädalad tagasi sain sealt nii lühikesed kui veidi pikemad püksid, pehmendustega, kuigi ilma traksideta. vesti leidsin ka suht sobiva ratta jaoks.:)

Kasutaja avatar
sqber
Rattur
Postitusi: 285
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas sqber » 01. 06. 2005. 13:35

Hans kirjutas:mina just mõned nädalad tagasi sain sealt nii lühikesed kui veidi pikemad püksid, pehmendustega, kuigi ilma traksideta. vesti leidsin ka suht sobiva ratta jaoks.:)
etskae, peab ka uuesti külastama ja otsimisele rohkem aega pühendama 8)
Oleks mul vaid kallim ratas, küll siis sõidaks!

Hans
Rattur
Postitusi: 84
Liitunud: 25. 02. 2005. 17:10

Postitus Postitas Hans » 01. 06. 2005. 13:53

sqber kirjutas:etskae, peab ka uuesti külastama ja otsimisele rohkem aega pühendama 8)
need olid seal täitsa taga, peaaegu kabiinide juures, mingis korvis kuhjas.. osa oli keskel ka.

Kasutaja avatar
Olivers
Rattur
Postitusi: 250
Liitunud: 26. 10. 2004. 16:57

Postitus Postitas Olivers » 01. 06. 2005. 13:54

Mis kohast on jutt :?: :D

Hans
Rattur
Postitusi: 84
Liitunud: 25. 02. 2005. 17:10

Postitus Postitas Hans » 01. 06. 2005. 13:57

kadaka selveri kõrval enamvähem, lähed säästumarketist mööda, seal on realiseerimiskeskus.see samane.

elli
Rattur
Postitusi: 27
Liitunud: 10. 05. 2004. 08:19

Postitus Postitas elli » 01. 06. 2005. 14:15

Üleeile hüppasin korrax läbi. Rattariided täitsa olemas. Nii pikka kui lühikest varustust. :)
No great story starts: "It was cold, so I stayed in..."

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 01. 06. 2005. 14:25

Sama poe filiaal peaks ka Nõmmel olema ,otse NRP-st üle tee ( läksin üle silla ) bussipeatuse taga.Oli sealgi pükse ja kiivreid (paar karpi) , kuid jah, pampersid neis pükstes ei äratanud usaldust ning soovitan vähemalt alumised/lühikesedpüksid kasvõi Biemmed osta (kasutan ise, olen rahul+ suht taskukohased) .Aga jah, see kes skorpat ei taha või ei saa lubada,sellele kindlasti pood kuhu minna otsima.

Kasutaja avatar
rutakas
Rattur
Postitusi: 12
Liitunud: 03. 07. 2005. 20:52

Postitus Postitas rutakas » 06. 09. 2005. 13:45

Käisin just Vana-Lõuna Realiseerimiskeskuses, seal oli müügil 3 ratturi jopet. M suurused. Ma väga ei uurinud, kuid vist olid eemaldatavate varrukatega, seljal tasku, kapuuts krae sees. Hind oli 310. Firmaks TCM. Päris kobe nägi välja.

Pakendil oli küll kirjas, et unisex, kuid see M jäi mulle ikka väga-väga suureks, et ju ta ikka meestele mõeldud ole.

Ja ühed pampersiga poolpikad püksid ka (naiste), kuid suurus oli vist 44.

Tomo
Rattur
Postitusi: 2
Liitunud: 29. 08. 2005. 22:11

Postitus Postitas Tomo » 06. 09. 2005. 14:56

http://www.realkeskus.ee/est.kauplused.php

Siin siis kokkuvõte eelnimetatud poodidest, kust võib leida odavaid riideid.

Kasutaja avatar
SK
Rattur
Postitusi: 1187
Liitunud: 11. 07. 2004. 16:49

Postitus Postitas SK » 06. 09. 2005. 17:29

Peab kõvasti aega olema, et neid kaltsukaid kammida :)
Olen ühest neist läbi astunud, aga jäi mulje, et soovitava toote ja õige suuruse leidmise tõenäosus on ilmselt 2%. Lisaks veel usaldamatus selle suhtes, kust kohast see kaup pärit on - mõned asjad tunduvad kasutatud (määrdunud pampersiga rattapüksid :?: :twisted: )ja siis on mingid viilitud firmamärgiga tooted (tänavakingad näiteks), mis viitab piraattoote "legaliseeritud" variandile.

90ndate alguses "kartulikoorte ajastul" oleks viitsinud nendega jännata, aga täna tahaks ka rattariietelt usaldusväärsust ja kvaliteeti, raam üksi ei sõida...

Kasutaja avatar
tauri
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 13. 01. 2005. 21:56

Postitus Postitas tauri » 06. 09. 2005. 19:02

suht hea jope siiski , tänud Rutakale! Nüüd järel veel kaks... :wink:

Kasutaja avatar
rutakas
Rattur
Postitusi: 12
Liitunud: 03. 07. 2005. 20:52

Postitus Postitas rutakas » 06. 09. 2005. 20:02

Tegin veidi kodutööd selle TCM-i kohta, tuleb välja, et tegu mingi postimüügi taolise süsteemiga.
http://www.tchibo.co.uk
Kuid sealt mingite rattasõiduga seotud toodete üles leidmine on minu meelest küll võimatu. Ühtteist kobamisi leidsin:
http://www.tchibo.co.uk/is-bin/INTERSHO ... source=ABE
Paraku pole seal mingit informatsiooni... Kuid ühelt pildilt on eelnevalt mainitet jopet ka näha.

Ja veel: http://www.tchibo.co.uk/is-bin/INTERSHO ... yword=bike
Osasid neid asju olen Realiseerimiskeskuses näinud ja osa olen ka omale muretsenud...

superior
Rattur
Postitusi: 126
Liitunud: 30. 05. 2005. 19:07

Postitus Postitas superior » 10. 09. 2005. 18:59

Seal pluuse ka müüakse?

brg
Rattur
Postitusi: 178
Liitunud: 15. 04. 2005. 13:14

Postitus Postitas brg » 10. 09. 2005. 20:05

Lühikest rattasärki olen näinud küll, pikka mitte. Seal müüakse kõike ja mitte midagi... ehk siis peab vaatama, äkki joppab. Ise käin vahest mõnest realiseerimiskeskusest möödaminnes läbi, pooltel kordadel olen midagi saanud kah :)

Iron
Rattur
Postitusi: 3
Liitunud: 12. 06. 2005. 22:48

Postitus Postitas Iron » 11. 09. 2005. 12:16

Käisin just eelmine nädal Kadaka omas ja sealolid ainult mingisugused paksud püksid, aga neil tuli just kaupa,mida välja pandi ja nad ei teadnud öelda, kas rattariideid ka tuli või mitte tasub tsekata 8)

Iron
Rattur
Postitusi: 3
Liitunud: 12. 06. 2005. 22:48

Postitus Postitas Iron » 11. 09. 2005. 19:33

Muideks, saab midagi eelnevale jutule lisada. Käisin täna vaatamas LAsnamäel asuvas realiseerimiskeskuses ja ennäe oli lühikesi pehmendusega rattapükse (mustad), siis oli pärislühikese säärega nagu alukad või soepesu pehmendusega (mustad) ainuke jama asi, et neid oli ainult M,XL suuruseid 39.-EEK, naistele oli ka mingisugused poolpikad pehmendusega ja meestele veel üks lühikeste käistega särk (XL)vist oli 180.-EEK-i ringis

Kasutaja avatar
rutakas
Rattur
Postitusi: 12
Liitunud: 03. 07. 2005. 20:52

Postitus Postitas rutakas » 11. 09. 2005. 20:24

Mina sain sealt rattakindad sügis-talviseks sõiduks. Lisaks olen sealt ostnud suusahooajaks pika pesu, millega väga rahul.

Kadaka omas olid viimati kassa juures kindad müügil, vaatasin ainult pakendit, kirjas oli, et 3 geelpadjaga. S-suurus oli ainult. Kätte ei proovinud. Hind vist 48.

Aa, ja sellise asja ka ostsin nagu 'taskusoe'. See küll ei ole velo-teemasse puutuv, kuid minu meelest igati vinge asi ja vajalik ka. Pole aastaid seda müügil näinud.

Tomo
Rattur
Postitusi: 2
Liitunud: 29. 08. 2005. 22:11

Postitus Postitas Tomo » 12. 09. 2005. 10:12

Nii, sai ka külastatud kadaka tee realiseerimiskeskust.
Ostetud järgnevad asjad:
1) Lühikesed ilma traksidetta ratturi püksid.

Info pükste voldikult:
Performance bike shorts

The temperature- regulating capsules react to changes in temperature in order to keep the body temperature constant. They absorb surplus energy from their surroundings when it is warm, and emit energy when it is cold.
Antibacterial DryActive Plus padding with temperature - regulating Clima Condition capsules.

Link pükste voldikul
http://www.sanitized.com/

Hind: 186.-
Ja kokkuvõtteks tundus mulle, et püksid, mida pakutakse ratta poodides hinnaga alates 400.- olid tunduvalt õhema polstriga.

2)ratturi vest
Samast komplektist, vest küll musta värvi, aga ajab asja ära.
Info:
Pleasantly lightweight and quick- drying.
Mesh insert in the back for extra ventilatsion.
Large reflective print for increased visibility in the dark.

neid oli seal ainult XL suurust, aga minule 187 cm mehele sobis küll.
Hind: 148.-


Lisaks jäi silma veel:
Meeste pikad vihmaga sõitmis püksid hind oli alla 200.-eeki
Naiste poolpikad liibukad pehmendusega hind ka alla 200.-eeki
Mask fliisist
Pulsikell (hinda ei näinud) + spido 143.- eeki oli vist
Ja alukad Pehmendusega.
Ühesõnaga ratta sõiduga seoses kaup oli kõik alla 200.- eegi

See tekst ei ole mõeldud reklaamiks, vaid abiks ja infoks ratta sõpradele.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 12. 09. 2005. 12:06

Selle poe kaup on nii ja naa. Omale seal ka üht koma teist ostnud ja ka alt läinud. Nt sellised soojemad pikad jooksu liibukad kulusid jalgevahelt ühe hooajaga agulisteks. Samuti olid ühed teised jooksukad nii krdi kanged (st ei mänginud kehaga kaasa), et loobusin nendega jooksmast. Ka suurustega on seal asjad nats imelikud. Aga olen ka vink-vonks kraamis sealt saanud. Üks rattavest on eriti hea ost.

PS! Rattapükste pampersi headus ei seisne ainult selle pakuses, vaid eelkõige omaduses seda "paksust" säilitada peale sõitu ja korduvaid pesusid. Samuti ei ole vähem oluline labane toimivus - kas püsib ihule normaalne.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Skatch
Rattur
Postitusi: 82
Liitunud: 20. 03. 2005. 14:13

Postitus Postitas Skatch » 19. 05. 2007. 10:07

Kuna elan suhteliselt kadaka realiseerimisekeskuse lähedal siis astun ikka vahest koju minnes läbi. See aasta olen saanud sealt pikad õhukesed sõidupüxid + yx tuulejakk. Sõidupüxid on iseenesest sellised, et häda pärast ajavad asja ära aga tuulejakk on asjalik ja hea. Varem olen saanud sealt lühikesed sõidupüksid millega sõitnud 2 a kanti. Peab parajalt joppama, et sealt midagi head leida.
Pole sellist päeva, mis ei sobiks rattasõiduks.

Kasutaja avatar
madiz
Rattur
Postitusi: 260
Liitunud: 25. 05. 2003. 10:32

Postitus Postitas madiz » 19. 05. 2007. 19:03

Rakvere omas ühel hetkel hinnatase tõusis ka, lisaks vähenes spordi ja meesteriiete osa.

mart2
Rattur
Postitusi: 839
Liitunud: 30. 06. 2003. 01:00

Postitus Postitas mart2 » 21. 05. 2007. 07:44

Nii Tchibo, Lidl kui Aldi pakuvad igal aastal muu kauba seas ka kevadel lühikesi rattariideid ja sügisel pikki. Enamus märgiga TCM. Igal nädalal vahetatakse tarbekaupade sortimenti.

Mõtte sama mis meie Säästukas - piima ostes võtad kaasa ka odavad püksid jne. Keskine hind lühikesed püksid 6-7 euri, särk 5-8 euri, pika käistega särk 7-12 euri, jakk kuni 15 ja pikad püksid (üldiselt ilma traksita) kuni 15 euri.

Kui müügihooaeg läbi (~1 kuu), siis lähevad kaubajäägid hulgiostjatele kes selle siia tarivad.

NB! Kogu riidekaup on hooaja kaup - s.t. mõeldud kestma ühe hooaja.
tuksub-sõidan, tuksub-sõidan, tuksubtuksubtuksub - pean pausi...

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 21. 05. 2007. 08:46

mart2 kirjutas:NB! Kogu riidekaup on hooaja kaup - s.t. mõeldud kestma ühe hooaja.
See on küll umbes sama jutt et Nissan Micra on aasta auto, hea õnnega isegi kahe.. Erineval kasutajal kestab erinevalt, mingit kalenderpommi kiudude sees ei ole, et 1. jaanuaril muudub pudiks.

Chime
Rattur
Postitusi: 44
Liitunud: 05. 01. 2005. 11:21

Postitus Postitas Chime » 21. 05. 2007. 13:57

Kuna olen ise tööalaliselt realiseerimiskeskusega kokku puutunud, võin öelda, et TCM riided on seal ainuke enamvähem normaalne kaup. Samas ei tohi selle hinna eest üüratult palju loota. Rattajope (see punane, ärakäivate varrukate ja vestiga) lukk keeldus peale aastast tarvitamist töötamast. Samas rattakindad (37.- :lol: ) on nüüd minuga umbes 7000 km läbinud ja alles tänavu hakkavad paar õmblust järgi andma.
Kuna tegemist on postimüügist tagasitulnud kaubaga, pole ka ime, et mõne püksi seest pisut kakat võib leida :shock:

mart2
Rattur
Postitusi: 839
Liitunud: 30. 06. 2003. 01:00

Postitus Postitas mart2 » 21. 05. 2007. 14:17

konakona kirjutas:
mart2 kirjutas:NB! Kogu riidekaup on hooaja kaup - s.t. mõeldud kestma ühe hooaja.
See on küll umbes sama jutt et Nissan Micra on aasta auto, hea õnnega isegi kahe.. Erineval kasutajal kestab erinevalt, mingit kalenderpommi kiudude sees ei ole, et 1. jaanuaril muudub pudiks.


Oma ameti tõttu olen teist aastat Hollandis (hetkel puhkan kodus sest TRR tahab sõitmist :wink: ). Olen ostnud Aldist endale ja abikaasale need odavamad TCM pikad riided. Intensiivsemal kasutusel ja pesemeisel kipuvad kanga niidid jooksma,riie kulub ja soojapidavus väheneb. Kohalikud inimesed Saksa ja Hollandi poolel kasutavad neid riideid paar korda nädalas nn. fitness sõituteks - 30-40 km koos kohustusliku kohvi/õlle pausiga.

Palun mitte võtta asja isiklikult. Kel samasugune koormus plaanis, sellele on riiet küll-ja-küll !!

PS. Siin kandis on TCM riided letikaup ja postimüügis pole näinud :? .
tuksub-sõidan, tuksub-sõidan, tuksubtuksubtuksub - pean pausi...

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 21. 05. 2007. 18:16

Vihje oli ses suunas et "hooaja kauba" all mõeldakse ilmselt "käesoleva hooaja" mitte "ühe hooaja" kaupa. Mul on sealt paar tuulekindla rinnaosaga alussärki, mis ei kavatse niipeagi alla anda, vaatamata min kord nädalas pesemisele. Need olid ka selle poe skaalal kallid asjad, ca sott lugu.

Kasutaja avatar
SK
Rattur
Postitusi: 1187
Liitunud: 11. 07. 2004. 16:49

Postitus Postitas SK » 21. 05. 2007. 23:03

mart2 kirjutas: NB! Kogu riidekaup on hooaja kaup - s.t. mõeldud kestma ühe hooaja.
Odavatel spordiriietel pole tihti just kestvusega probleeme, küll aga kantavusega: kangas on valitud nagu jumal juhatab ja lõiked on Buratino keha järgi. Odavat ja tugevat riiet on turul lademetes, mõistust on juba tunduvalt vähem. Jalanõudega on sama lugu - odav jooksutoss võib kesta paartuhat kiomeetrit ja täpselt sama kaua suudab ta ka kandja jalgu lõhkuda :? Kes pikemat maad jooksnud on, teab, et kõvast (ja kestvast) kangast jooksusärk suudab isegi poolmaratoniga rinnanibud veriseks hööveldada, mis ei ole hea tunne. Igaüks valibki oma tunde alusel.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 21. 05. 2007. 23:34

SK kirjutas: Odavatel spordiriietel pole tihti just kestvusega probleeme, küll aga kantavusega: kangas on valitud nagu jumal juhatab ja lõiked on Buratino keha järgi. Odavat ja tugevat riiet on turul lademetes, mõistust on juba tunduvalt vähem. Jalanõudega on sama lugu - odav jooksutoss võib kesta paartuhat kiomeetrit ja täpselt sama kaua suudab ta ka kandja jalgu lõhkuda :? Kes pikemat maad jooksnud on, teab, et kõvast (ja kestvast) kangast jooksusärk suudab isegi poolmaratoniga rinnanibud veriseks hööveldada, mis ei ole hea tunne. Igaüks valibki oma tunde alusel.
ja suhteliselt kallitel rattapükstel, näiteks Actoni või Crafti omadel võib hargneda pampersi õmblus nädalase sõiduga üles. jama on võimelised kõik tootma.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 22. 05. 2007. 11:02

erikr kirjutas: ja suhteliselt kallitel rattapükstel... võib hargneda pampersi õmblus nädalase sõiduga üles. jama on võimelised kõik tootma.
Kui sõita ilma tagaporikata nii, et liiv/pori piki selga hargivahele valgub,saab õmblustest lahti juba mõne tunniga.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 22. 05. 2007. 11:44

jutt pole kulumisest vaid kehvast tööst. tarbija asi ei ole otsida lahtiseid niidiotsi ning neid kinni õmmelda ja sõlmida.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 22. 05. 2007. 12:10

eks praaki juhtub sisse paljudel, sh ka tegijatel. küsimus ongi pigem praagi esinemise sageduses. mõni toodabki ainult praaki.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

leek
Rattur
Postitusi: 122
Liitunud: 13. 04. 2008. 07:40

Re: Odavad riided

Postitus Postitas leek » 27. 04. 2008. 17:14

see realiseerimiskeskuste teema küll vana topic kuid rattariided neil ühekordne projekt.
käisin täna lasnamäe omas ja midagi ei leidnud.
jalkasärke oli,mingid rattasõidupüksid-sihukesed tavalised lotendavad,mingid fliisid jne
uurisin kah tädi käest,kes letis oli ja too vastas,et kunagi mingi partii tuli aga rohkem midagi pole!
seal olevat nö õigeid asju olnud!
parandagu keegi kui eksin!

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Odavad riided

Postitus Postitas KaupoR » 27. 04. 2008. 19:02

rääkides realiseerimiskeskusest, siis see on pood, mis müüb kas seisma jäänud või pankrotistunud firmade kaupa. Sisse tuleb seda, mis juhtub, enamasti tuleb vaid 1 kord ja järgmine kord tuleb uus kaup kurat teab kust kohast. See pole säästukas või selver, kel on kindlad tarnijad. Kui sa nüüd vaatad, et käesolevas teemas räägiti realiseerimiskeskusest juba aastal 2005, siis arvata on, et 3 aastaga on see partii rattariided maha müüdud ;) Aga kiikamas tasub seal ikka käia, seal ei tea kunagi, mida leiad!
If everything's under control, you're going too slow!

leek
Rattur
Postitusi: 122
Liitunud: 13. 04. 2008. 07:40

Re: Odavad riided

Postitus Postitas leek » 27. 04. 2008. 19:13

kindlasti sealt keegi leiab endale midagi vajalikku.

Vasta

Mine “Riietus ja jalanõud”