Kingad

Mida pähe-selga-jalga panna.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
baddog
Rattur
Postitusi: 145
Liitunud: 15. 04. 2004. 00:56

Kingad

Postitus Postitas baddog » 25. 04. 2005. 00:10

Nimelt tekkis selline probleem, et käisn täna xdream'i esimese etappil. otsustasin et teen kogu raja ratta kingadega. kõik oli hea nii kaua kui pidi hakkama metsas mygarike vahel jooksma. Kuidagi väga ebamugav oli metsas joosta nedega. samas aga kui oli selline siledam pinnas, siis ei olnd väga vigagi. vaadates teisi võistlejaid paistis, et ma pole ainuke kes on otsutanad ratta kingadega rajale tulla. Küsimus selles, et asi mu kingades,või minus või milleski muus. :roll:

Kasutaja avatar
smile
Rattur
Postitusi: 121
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:56

Postitus Postitas smile » 25. 04. 2005. 07:37

Kui ma nüüd õieti su jutu desifreerisin siis küsid sa seda, et kas rattakingal ja jooksutossul on vahe. Rattaking on ikka väga ebamugav jooksmiseks, tald on jäik ja ilma pehmenduseta, põrutab jalad hirmsalt ära ja lisaks kõik muu jama.

Kasutaja avatar
Ants1
Rattur
Postitusi: 131
Liitunud: 19. 08. 2004. 10:29

Re: Kingad

Postitus Postitas Ants1 » 25. 04. 2005. 07:56

baddog kirjutas:Nimelt tekkis selline probleem, et käisn täna xdream'i esimese etappil. otsustasin et teen kogu raja ratta kingadega. kõik oli hea nii kaua kui pidi hakkama metsas mygarike vahel jooksma. Kuidagi väga ebamugav oli metsas joosta nedega. samas aga kui oli selline siledam pinnas, siis ei olnd väga vigagi. vaadates teisi võistlejaid paistis, et ma pole ainuke kes on otsutanad ratta kingadega rajale tulla. Küsimus selles, et asi mu kingades,või minus või milleski muus. :roll:
Sulle võib olla sobiksid siis hoopis sellised asjad, pool tossu sarnased ratta jalanõud. Need on pehmemad ja annavad painduma- parem joosta.

Mõtlesin selliseid asju : album_pic.php?pic_id=2171
Ants.
E mail: raikko@hot.ee
Mob 5171251

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3624
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 25. 04. 2005. 08:05

Kui oleks suusaetapp ka olnud, kas siis oleks 2 asjalikku küsimust tulnud?

ain
Rattur
Postitusi: 109
Liitunud: 04. 06. 2003. 19:55

Re: Kingad

Postitus Postitas ain » 25. 04. 2005. 10:24

baddog kirjutas:Nimelt tekkis selline probleem, et käisn täna xdream'i esimese etappil. otsustasin et teen kogu raja ratta kingadega. kõik oli hea nii kaua kui pidi hakkama metsas mygarike vahel jooksma. Kuidagi väga ebamugav oli metsas joosta nedega. samas aga kui oli selline siledam pinnas, siis ei olnd väga vigagi. vaadates teisi võistlejaid paistis, et ma pole ainuke kes on otsutanad ratta kingadega rajale tulla. Küsimus selles, et asi mu kingades,või minus või milleski muus. :roll:
Vaid mäesuusa ja suusahüppe saapad on veel ebasobivamad jalanõud metsas jooksmiseks.

Kasutaja avatar
Olivers
Rattur
Postitusi: 250
Liitunud: 26. 10. 2004. 16:57

Re: Kingad

Postitus Postitas Olivers » 25. 04. 2005. 10:42

baddog kirjutas:Nimelt tekkis selline probleem, et käisn täna xdream'i esimese etappil. otsustasin et teen kogu raja ratta kingadega. kõik oli hea nii kaua kui pidi hakkama metsas mygarike vahel jooksma. Kuidagi väga ebamugav oli metsas joosta nedega. samas aga kui oli selline siledam pinnas, siis ei olnd väga vigagi. vaadates teisi võistlejaid paistis, et ma pole ainuke kes on otsutanad ratta kingadega rajale tulla. Küsimus selles, et asi mu kingades,või minus või milleski muus. :roll:
Ei saa naq üldse aru kuidas on võimalik mingit natukegi pikemat maad rattakingadega joosta! :roll:
Eriti ebamugav tunne on!

Melka
Rattur
Postitusi: 56
Liitunud: 26. 09. 2004. 00:21

Postitus Postitas Melka » 25. 04. 2005. 15:27

Paar aastat tuli mul ka ette yhel multisport v6istlusel rattakingadega jooksmine. Kokku tuli vist mingi 3 km joostud ja seda siis metsas ja s6iduteel ja l6puks veel yles vaatetorni. Ega see nyyd eriti mugav ei olnud, aga kuidagi ikka sai hakkama. Tossude vahetamiseks oleks läinud liiga palju aega. :D

See oli siis väike etap keset rattaetappi. Loomulikult orienteerumisel kasutasin tosse.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 25. 04. 2005. 16:01

mida juttu. Jooksmiseks on ikka jooksutossud. 3km krossi jookseb 11-12 minutiga. Tossuvahetus u.30 sek. Ma tahaks seda rattakingadega venda näha kes tossumehel ei lase seda vahet tagasi teha :twisted:
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Tarvi Hirv
Rattur
Postitusi: 3
Liitunud: 06. 05. 2005. 14:40

Re: Kingad

Postitus Postitas Tarvi Hirv » 09. 05. 2005. 21:11

baddog kirjutas:Nimelt tekkis selline probleem, et käisn täna xdream'i esimese etappil. otsustasin et teen kogu raja ratta kingadega. kõik oli hea nii kaua kui pidi hakkama metsas mygarike vahel jooksma. Kuidagi väga ebamugav oli metsas joosta nedega. samas aga kui oli selline siledam pinnas, siis ei olnd väga vigagi. vaadates teisi võistlejaid paistis, et ma pole ainuke kes on otsutanad ratta kingadega rajale tulla. Küsimus selles, et asi mu kingades,või minus või milleski muus. :roll:
Olin ise samuti kimpus, kas minna trassile tossu või sõidukingaga. Ostustasin mõlmead ühes haarata. Ei pidanud kahetsema. Sõiduking jäägu ikka rattamõnude nautimiseks. Kinga jooksusussi vastu vahetamine peaks tõesti suht kiirelt käima. Paelu oskame ju kõik juba üsna kiiresti siduda :D

Kasutaja avatar
vigurivänt
Rattur
Postitusi: 795
Liitunud: 27. 09. 2004. 07:49

Postitus Postitas vigurivänt » 09. 05. 2005. 22:31

30 sekiga ikka ei vaheta jalanõusid
1.Pead jalanõusid kaasas tassima.
2.Pead nad kotist kätte saama
3.Jalga panemise aeg jne
Kui oled juba 3-4 tundi rassinud,siis 3 kilti 11 minutiga ikka ei jookse,olgu või staadionil.

Kasutaja avatar
Olivers
Rattur
Postitusi: 250
Liitunud: 26. 10. 2004. 16:57

Postitus Postitas Olivers » 09. 05. 2005. 22:46

vigurivänt kirjutas:30 sekiga ikka ei vaheta jalanõusid
Ei viitsi vaidlema hakkata,aga olen kindel,et ikka vahetab küll!
Ja alati on võimalus ennem paelad ära siduda! :D

Kasutaja avatar
banzai
Rattur
Postitusi: 151
Liitunud: 19. 07. 2004. 10:34

Postitus Postitas banzai » 10. 05. 2005. 12:15

vigurivänt kirjutas:30 sekiga ikka ei vaheta jalanõusid
Jah vahetab. :D Võtsin enne Xdream'i spetsiaalselt trennis aega, keskmine tulemus 25sek.

Vasta

Mine “Riietus ja jalanõud”