Mure prillidega!!!!!!

Mida pähe-selga-jalga panna.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
Olivers
Rattur
Postitusi: 250
Liitunud: 26. 10. 2004. 16:57

Mure prillidega!!!!!!

Postitus Postitas Olivers » 13. 04. 2005. 22:45

Et siis sihuke probleem,et prillidel kadus see kumm ära mis nina peal käib!
Kas ja kus on seda võimalik osta(ainult seda kummi)!
Ise pole veel müügil näinud! :?
Ja mida arvata RPJ prillidest? :)

lauri2
Rattur
Postitusi: 48
Liitunud: 14. 03. 2004. 11:54

Postitus Postitas lauri2 » 13. 04. 2005. 22:51

selle kummi kohapealt ei oska kahjuks aidata aga yldiselt rudy prillid minu kogemust mööda väga head, omal suusaprill sama bränd 8)

Melka
Rattur
Postitusi: 56
Liitunud: 26. 09. 2004. 00:21

Re: Mure prillidega!!!!!!

Postitus Postitas Melka » 13. 04. 2005. 22:55

specialized kirjutas:Et siis sihuke probleem,et prillidel kadus see kumm ära mis nina peal käib!
Kas ja kus on seda võimalik osta(ainult seda kummi)!
Ise pole veel müügil näinud! :?
Ja mida arvata RPJ prillidest? :)
Tasub kysida sellest poest kus kohast oled ostnud. Kui oled ostnud mingist optika poest siis nad v6ivad selle sulle maaletooja kaudu tellida. Oletame, et need prillid on mingilt tuntult brändilt. Odavamatel tavaliselt varuosi pole saadaval.

Ja Rudy Projecti prillid peaks kyll väga head olema ja neile saab kindlasti varuosi.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 13. 04. 2005. 23:42

Mis prillide ninakumm kadunud on? Saan aru, et mitte Rudy, või ... Omal juhtus UVEX'i prillidega sama asi, aga siis sain ilusti toonaselt Uvexi maaletoojalt (VISU) uue kummi.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Olivers
Rattur
Postitusi: 250
Liitunud: 26. 10. 2004. 16:57

Postitus Postitas Olivers » 16. 04. 2005. 21:16

Mati kirjutas:Mis prillide ninakumm kadunud on? Saan aru, et mitte Rudy, või ... Omal juhtus UVEX'i prillidega sama asi, aga siis sain ilusti toonaselt Uvexi maaletoojalt (VISU) uue kummi.
Prillid on UVEX!Aga kes praegu UVEX'it maale toob?

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Re: Mure prillidega!!!!!!

Postitus Postitas Corrosion » 16. 04. 2005. 22:50

Melka kirjutas:Ja Rudy Projecti prillid peaks kyll väga head olema ja neile saab kindlasti varuosi.
Mul on kogemusi old 2 paari RP-dega. Mõlemad suht sitad, rääkimata kallist hinnast. Kerosened lagunesid ära peale väikse mõra tekkimist prilliraami, skeeylinedel tuli sõidu ajal sang küljest, kruvi sai asendatud aga ikkagi.
waste of money.
No Pain No Gain

Kasutaja avatar
Olivers
Rattur
Postitusi: 250
Liitunud: 26. 10. 2004. 16:57

Re: Mure prillidega!!!!!!

Postitus Postitas Olivers » 18. 04. 2005. 19:55

Corrosion kirjutas:Mul on kogemusi old 2 paari RP-dega. Mõlemad suht sitad, rääkimata kallist hinnast. Kerosened lagunesid ära peale väikse mõra tekkimist prilliraami, skeeylinedel tuli sõidu ajal sang küljest, kruvi sai asendatud aga ikkagi.
waste of money.
nujah jään sist vist ikka UVEX peale kindlaks!ple nendega veel probleeme olnd,peale selle kummi kadumise :D !
Aga jah kui kuskil leidub migeid tarku kes teavad kes toob hetkel UVEXi asju maale siis oleks tänulik!Uusi prille ka selle pärast ostma ei tahaks hakkata! :(

Kasutaja avatar
SK
Rattur
Postitusi: 1187
Liitunud: 11. 07. 2004. 16:49

Re: Mure prillidega!!!!!!

Postitus Postitas SK » 18. 04. 2005. 21:43

specialized kirjutas: nujah jään sist vist ikka UVEX peale kindlaks!ple nendega veel probleeme olnd,peale selle kummi kadumise :D !
Aga jah kui kuskil leidub migeid tarku kes teavad kes toob hetkel UVEXi asju maale siis oleks tänulik!Uusi prille ka selle pärast ostma ei tahaks hakkata! :(
Minu teada on kaks maaletoojat - Hawaii ning a2k nimeline seltskond http://www.a2k.ee/ - eks kiusa neid ja küsi kummi :D

Kasutaja avatar
Martster
Rattur
Postitusi: 126
Liitunud: 01. 04. 2004. 20:30

Postitus Postitas Martster » 18. 04. 2005. 22:31

Leidsin kapipõhjast mingid vanad UVEX'i prillid, millel on ülalt kinnituv kumm - pigem küll laubakummiks võiks tituleerida.. Kui see on midagi sinnapoole mis võiks sind hädast välja aidata, siis võin sümboolse hinna eest likku panna.
Life Must Be Fun !

Kasutaja avatar
Olivers
Rattur
Postitusi: 250
Liitunud: 26. 10. 2004. 16:57

Postitus Postitas Olivers » 20. 04. 2005. 18:39

Martster kirjutas:Leidsin kapipõhjast mingid vanad UVEX'i prillid, millel on ülalt kinnituv kumm - pigem küll laubakummiks võiks tituleerida.. Kui see on midagi sinnapoole mis võiks sind hädast välja aidata, siis võin sümboolse hinna eest likku panna.
Äkki täpsustad et mis kumm täpsemalt!
Kui see mida mina mõtlen siis võime käed lüüa! :D

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Mure prillidega!!!!!!

Postitus Postitas Mati » 20. 04. 2005. 21:43

SK kirjutas:Minu teada on UVEX'il kaks maaletoojat - Hawaii ning a2k nimeline seltskond http://www.a2k.ee/ - eks kiusa neid ja küsi kummi :D
a2k seltskond on minu arusaama kohaselt Visust irdund rakuke, kes sama kraamiga edasi tegeleda üritab. soovitaks sealt küsida.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Vasta

Mine “Riietus ja jalanõud”