Aidake varustuse ostmisel

Mida pähe-selga-jalga panna.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Dima R
Rattur
Postitusi: 1
Liitunud: 01. 10. 2004. 19:03

Aidake varustuse ostmisel

Postitus Postitas Dima R » 01. 10. 2004. 19:14

Tere

Kuna jalgrattasport on hakanud huvitama alles hiljuti, siis kindluse mõttes tahaksin juba kogenud ratturitelt nõu küsida. Nimelt oleks vaja muretseda järgmiseks hooajaks kiiver, püksid, särk ja muud sellist. Ning küsimus oleks järgmine: kas mõnel sügise/talve kuul on täheldatud eriti madalaid hindu või sõltub kõik konkreetsest poest ja konkreetsest hinnaalanduse kampaaniast. Ning millistesse poodidesse Tallinnas või Tartus on mõttekas asju vaatama minna.
Tänan

P
Rattur
Postitusi: 203
Liitunud: 24. 04. 2004. 13:55

Postitus Postitas P » 01. 10. 2004. 19:27

Eks neid allahindlusi ikka jagub hilis-sügisel küll. Aga noh, ega neid allahindluse märke nii palju ei pea vaatama. Sõltub ikka sellest, milline müüja on ja kui hästi oskad kaubelda. Ma ise ei tea, kuidas nende riietega täpselt on, aga rattaid tahetakse küll iga hinna eest järgmiseks aastaks maha saada (uued mudelid tulekul ju). Poodidest ma suurt ei oska soovitada (elan ise Pärnus), aga Hawaii-s on minu hinnavaatluste järgi riided küll kõige kallimad. Kuid olen ise pea kõik riided sealt ostnud(Pärnus polnud muudes kohtades valikut). Aga noh, ma olen selle Hawaii müüjaga natuke tuttavaks kah saanud ja ta teeb juba ilma küsimata alla. :lol:

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Aidake varustuse ostmisel

Postitus Postitas erikr » 01. 10. 2004. 20:02

Dima R kirjutas:Tere

Kuna jalgrattasport on hakanud huvitama alles hiljuti, siis kindluse mõttes tahaksin juba kogenud ratturitelt nõu küsida. Nimelt oleks vaja muretseda järgmiseks hooajaks kiiver, püksid, särk ja muud sellist. Ning küsimus oleks järgmine: kas mõnel sügise/talve kuul on täheldatud eriti madalaid hindu või sõltub kõik konkreetsest poest ja konkreetsest hinnaalanduse kampaaniast. Ning millistesse poodidesse Tallinnas või Tartus on mõttekas asju vaatama minna.
Tänan
eks midagi lastakse alla jah, pead mööda poode jooksma ja vaatama.
lühikesi traksidega Biemme pükse soovitan Nõmme rattapoet vaadata. mu meelest olid soodsad, 490, , olen juba 2 paari sealt ostnud. ei kurda. laoseisu kohta ei tea.
särgi võin müüa sulle velo.clubbers.ee särgi 465 eeku kui just M suurust ei taha mis on otsas. teisi on mõned. kvaliteetne biemme särk. või vaatad poodidest. kiivrit vaata rohkem pähe sobivuse järgi, mingit säästetava 50-100 eegu pärast pole mõtet osta asja mis ei sobi.
kui kavatsed ka jahedamal ajal sõita siis pead vaatama pika särgi, säärised või pikad püksid, kui läheb juba alla +8-10 (oleneb inimesest) siis tulevad mängu pesud ja talveriided.
tartus tasub vaadata lõunakeskuse silja sporti.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: Aidake varustuse ostmisel

Postitus Postitas Rivo » 01. 10. 2004. 20:42

Dima R kirjutas:Tere

Kuna jalgrattasport on hakanud huvitama alles hiljuti, siis kindluse mõttes tahaksin juba kogenud ratturitelt nõu küsida. Nimelt oleks vaja muretseda järgmiseks hooajaks kiiver, püksid, särk ja muud sellist. Ning küsimus oleks järgmine: kas mõnel sügise/talve kuul on täheldatud eriti madalaid hindu või sõltub kõik konkreetsest poest ja konkreetsest hinnaalanduse kampaaniast. Ning millistesse poodidesse Tallinnas või Tartus on mõttekas asju vaatama minna.
Tänan
Eks pea igast poest võid praegu ühtteist soodsamalt saada, kui muidu, kuid, kas seal sinule sobivaid asju enam alles, juba iseasi. Sobivuse all mõtlen parajat suurust jne. Ja ega ka vähem tähtis pole riiete juures visuaalne meeldimine. Kui ikka asi ei meeldi, siis maksku mis ta maksab, ega ikka ei osta küll.

sixty
Rattur
Postitusi: 58
Liitunud: 07. 04. 2005. 20:55

Postitus Postitas sixty » 07. 04. 2005. 21:06

Tere ,

küsimus selline, milliseid lüh.pükse soovitad. ette on jäänud nii author kui biemme.
või on midagi paremat ja siis kus Tln-s.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 07. 04. 2005. 21:17

sixty kirjutas:Tere ,

küsimus selline, milliseid lüh.pükse soovitad. ette on jäänud nii author kui biemme.
või on midagi paremat ja siis kus Tln-s.
biemme on soodne ja pole häda midagi. kui kõige paremat tahad osta castelli kuid need maksavad paari-kolme biemme jagu.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

sixty
Rattur
Postitusi: 58
Liitunud: 07. 04. 2005. 20:55

Postitus Postitas sixty » 07. 04. 2005. 21:32

aga kus ma castelli-si leida võiks, NRP ehk, või ... ?!

Kasutaja avatar
Martster
Rattur
Postitusi: 126
Liitunud: 01. 04. 2004. 20:30

Postitus Postitas Martster » 07. 04. 2005. 21:34

Minul Castelli asjadega suht negativne kogemus just vastupidavuse osas - püksid nt. kulusid poole hooajaga hargi vahelt viledaks. Well - võib olla iva ka selles et olen keskmisest suuremat mõõtu ja Castelli asjad üldiselt mägironijate suurustes. Scott'i kaubamärgi all turustatava kraamiga (kestahes neid ka ei valmista.. Du Pont vms.) olen rohkem rahul olnud. Sportful'i praktiseerin praegu - esimene kogemus julgustav.
Life Must Be Fun !

maxspeed
Rattur
Postitusi: 397
Liitunud: 24. 12. 2003. 09:03

Postitus Postitas maxspeed » 07. 04. 2005. 21:38

sixty kirjutas:aga kus ma castelli-si leida võiks, NRP ehk, või ... ?!
mina olen ühed castelli püksid ja särgi ostnud HE-st. hawaii peaks olema ka nn. ametlik esindaja siinmail. aga see oli paar aastat tagasi, vbla on vahepeal midagi muutunud?

ja lisaks, ma soovitaks vaadata pükstel "pamperi" valmistajat. mulle on kõige rohkem meeldinud Nalini toodang.

sixty
Rattur
Postitusi: 58
Liitunud: 07. 04. 2005. 20:55

Postitus Postitas sixty » 09. 04. 2005. 16:28

hankisin endale biemme toodangu sii;

kuidagi imelikult jääb kubeme-jala vahelt "kortsuma - muidu nagu OK !
peaks ju L mõõt 182 möödule vastama , vähemalt scott sobis !?

aivar06
Rattur
Postitusi: 64
Liitunud: 02. 04. 2004. 18:49

...jääb kubeme-jala vahelt "kortsuma"

Postitus Postitas aivar06 » 10. 04. 2005. 10:17

Pükste ostul jälgi seda, et "pampers" oleks jagatud sektsioonideks - on oluliselt mugavam sõita, kindlam ja "kuivem" tunne pealekauba. Muideks Nalini kasutab kallimate pükste "pampersites" geelipatju, võideldes niiviisi ratturite ohuks oleva langeva potentsiga. Kes aga Eestis Nalinit müüb, ei tea.

Vasta

Mine “Riietus ja jalanõud”