Jäsemete higistamine; kindad, sokid, gripid ja paigaldamine

Mida pähe-selga-jalga panna.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Kasutaja avatar
west
Rattur
Postitusi: 83
Liitunud: 15. 04. 2003. 09:32

Postitus Postitas west » 18. 09. 2003. 12:05

priidik kirjutas: Nt. vahel jääb vasema käe väike näpp tuimaks.
Millest see tingitud on? Omal oli sama sõrmega viimane jama pärast TRM, alles hilisõhtul hakkas normaalseks tagasi muutuma. Ja "ärasuremise"kohapealt on ka ennem just sama sõrm tunda andnud.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 18. 09. 2003. 13:18

valdek kirjutas:[. Lorpen tegeleb AINULT outdoor- ja spordisokkide tootmisega. ... Põhimõtteliselt teevad iga spordiala jaoks omi (erinevad jalatsid!).
Ise olen siiamaani kasutanud erinevaid mudeleid, suvel siin Coolmax, talvel ja mägedes Thermolite ja Polycolon Schoeller (soki eluagne antibakteriaalne kaitse) materjalidest. .
Eks see oma kauba kiitmine ole küll küsitava maitsega, kuid püüdsin olla objektiivne. Eks kasutaja otsustab.
Shveitsi Schoeller on vinge tekstiilimeister. Mõne materjaliga astub DuPontile varba peale 8) .
Biking gloves from Chiba (D) with schoeller®-keprotec®.
"Big Teeth" from Oakley (USA) in schoeller®-keprotec®.
Jacket "STL" from Salomon (USA) in bi-elastic schoeller®-dynamic.
Fahrradweste "Velo vest" von Ibex (USA). Die Front aus schoeller®-skifans.
"Stinger Hybrid"-Jacket from Arc?teryx (CAN) with 3XDRY®.
Sportive Jacket for men by Hugo Boss in reflective schoeller®-spirit with Scotchlite?
jne.
http://www.schoeller-textiles.com/

Kasutaja avatar
madiz
Rattur
Postitusi: 260
Liitunud: 25. 05. 2003. 10:32

Postitus Postitas madiz » 05. 10. 2003. 11:58

kas selliseid kindaid tasub osta olen märgand et Kana sõidab nendega
siin need on

Kasutaja avatar
Arbo
Rattur
Postitusi: 602
Liitunud: 02. 05. 2003. 08:41

Postitus Postitas Arbo » 05. 10. 2003. 12:36

madiz kirjutas:kas selliseid kindaid tasub osta olen märgand et Kana sõidab nendega
siin need on
Need on parimad XC kindad, mis Eestis saada. Ei hakka palav ja ka ca 10 kraadiga kannatab vabalt võistelda. Pöialde otsad kipuvad hooaja jooksul rebenema hakkama sealt, kus küüs kraabib vastu pehmet pealist, natuke õmblemist ja kärab veel kaua.

Kasutaja avatar
OHT
Rattur
Postitusi: 49
Liitunud: 31. 03. 2003. 18:46

Postitus Postitas OHT » 03. 04. 2004. 21:43

madiz kirjutas:kas selliseid kindaid tasub osta olen märgand et Kana sõidab nendega
siin need on
Teema on küll pikemat aega vaikne olnud aga kostaks kah kiitvaid sõnu mainitud kinnaste kohta. Kasutan ja olen VÄGA rahul. Lisaks kasutasin neid kogu tänavuse talve mäesuusatamisel, sest mõne miinuskraadiga olid nad täiesti piisavad...

Kasutaja avatar
madiz
Rattur
Postitusi: 260
Liitunud: 25. 05. 2003. 10:32

Postitus Postitas madiz » 04. 04. 2004. 08:53

ma ostsin need kindad märtsis ära käes on mugavad jah sõites ei märkagi geeli aga kui teised ilma geelita kindad panen on tunne hoopis teine

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 01. 07. 2004. 21:53

madiz kirjutas:kas selliseid kindaid tasub osta olen märgand et Kana sõidab nendega
siin need on
Soojalt soovitan neid kindaid. Geeli padi pole mitte peopesas, vaid välimise ääre pool. Padi jääb hoopis lenksu ja sarve sisenurka ja sellest väga palju abi. Tunnetus eeskujulik.
Trennist tulles panin prooviks ühte käte vana kinda (odavam, riidest peopesaga) Vahe ikka meeletu.

Kasutaja avatar
tommionu
Rattur
Postitusi: 108
Liitunud: 02. 08. 2003. 15:43

Postitus Postitas tommionu » 02. 07. 2004. 09:51

ostisin ka need kindad, kuna vanade kinnastega olid valud maratonidel just nendes kohtades, kus see geeli-padi asub (distantsi lõpu poole valu süvenes ja "levis" ülessepoole tavaliselt - randmeni ja vahel isegi küünarnukini) ...
nüüd on väga mugav ja hea sõita 8)

Kasutaja avatar
west
Rattur
Postitusi: 83
Liitunud: 15. 04. 2003. 09:32

Postitus Postitas west » 02. 07. 2004. 10:23

Kas kellelgi on kogemust ka tegumoelt sarnaste Rademaris müüdavate Treki või Hawaiis müügil olevate Scotti kinnastega?

camp
Rattur
Postitusi: 18
Liitunud: 23. 09. 2003. 16:33

Postitus Postitas camp » 02. 07. 2004. 12:10

west kirjutas:.....Hawaiis müügil olevate Scotti kinnastega?
Mul Scotti kindad. Sarnased nendele cross-countritele (tegelt vist eelmise aasta mudel, praegu HE-s müügil, Scott kiri üle sõrmenukkide ja kinnitus ümber randme krõpsuga). Midagi halba pole öelda. Käes mugavad ja ventileerib hästi :D Kui väljas umbes +7C või veel vähem siis isegi liiga hästi, sest siis võtab käed ikka päris külmaks. Kui temperatuur 20 kanti kisub siis läheb muidugi kätel vähe palavaks.

Kasutaja avatar
madiz
Rattur
Postitusi: 260
Liitunud: 25. 05. 2003. 10:32

Postitus Postitas madiz » 03. 07. 2004. 10:27

Need specializedi kindad on tõesti hed alguses oli ebamugav aga kui rattale srami panin läks paremaks ja nüüd on geeli padi õiges kohas mugavad on need kindad oma pikkuse ja super hea ventileeritavuse tõttu sõidan nendega +10....+30 kraadise temperatuuriga kui temp on madalam kasutan silja spordi murdmaasuusakindaid

Vasta

Mine “Riietus ja jalanõud”