Traksidega pikad ilma pehmenduseta rattapüksid

Mida pähe-selga-jalga panna.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Väinz
Rattur
Postitusi: 21
Liitunud: 02. 03. 2013. 09:10

Traksidega pikad ilma pehmenduseta rattapüksid

Postitus Postitas Väinz » 23. 03. 2013. 14:20

Tere

mul algaja ratturina mure selline, et ostsin omale lühikesed pehmendusega rattapüksid ja pikad ILMA pehmenduseta rattapüksid (mõlemad traksidega) .. nüüd tekkis küsimus, et kui tahan kanda ainult pikki pükse, kas siis tuleb pehmendus eraldi juurde osta või peaks lühikesed püksid panema pikkade alla?
Pikad, ilma pehmenduseta, rattapüksid on muidu väga head suusatamiseks-jooksmiseks, kuid kuidas võtta maksimumi ka rattasõidust?

Kasutaja avatar
MK777
Rattur
Postitusi: 2372
Liitunud: 24. 06. 2004. 22:56

Re: Traksidega pikad ilma pehmenduseta rattapüksid

Postitus Postitas MK777 » 23. 03. 2013. 14:41

Pehmenduseta rattapüksid on väga ebamugavad. Saad ka alternatiivi kasutata - sääred.
Neid peaks leiduma suurimates rattapoedes erinevates suurustes ja värvides.

Pilt

Kasutaja avatar
veloson
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 12. 06. 2012. 22:53

Re: Traksidega pikad ilma pehmenduseta rattapüksid

Postitus Postitas veloson » 23. 03. 2013. 18:07

Pehmendusega aluspesu liigub samuti (pehmendus on neil muidugi õhem), peaks suvel vähem kütma kui kaks paari rattapükse
"Minagi olin üks neist tuhandetest maapoistest, keda harisid põhiliselt vanavanemad ja jalgratas."
Sina võid aga saata mõned eurod ja harida ennast hõlpsasti hangitava kirjanduse abil: müüa peamiselt jõuanduriga treenimisele keskenduvat lektüüri Coggan, Allen, Friel, Passfield jt

Omiar
Rattur
Postitusi: 416
Liitunud: 13. 07. 2011. 21:38

Re: Traksidega pikad ilma pehmenduseta rattapüksid

Postitus Postitas Omiar » 23. 03. 2013. 18:47

Paned lühikesed alla või ostad spets pesu millel pehmendus küljes.
Või kolmas variant, osta õhukesed pehmendusega pikad püksid, mille tõmbad peale. Saad pehmenduse ja säästad kalleid termopükse igasugusest tee peal leiduvast keemiast.

Väinz
Rattur
Postitusi: 21
Liitunud: 02. 03. 2013. 09:10

Re: Traksidega pikad ilma pehmenduseta rattapüksid

Postitus Postitas Väinz » 28. 03. 2013. 10:33

veloson kirjutas:Pehmendusega aluspesu liigub samuti (pehmendus on neil muidugi õhem), peaks suvel vähem kütma kui kaks paari rattapükse
Kas keegi oskab soovitada KUSKOHAST sellist pehmendusega aluspesu saada on või...milised täpsemalt peavad need pehmendusega lühikesed püksid olema (mida pikkade pükste alla panna)?
Olen poodides vaadanud neid kõige odavamaid-õhemaid, kuid .. osta pole julgenud :(

vidrikjupiter
Rattur
Postitusi: 233
Liitunud: 14. 12. 2010. 10:00

Re: Traksidega pikad ilma pehmenduseta rattapüksid

Postitus Postitas vidrikjupiter » 28. 03. 2013. 11:05

Mina ostsin endale Matkaspordist Vaude lühikesed rattapüksid, millel on pehmendusega liibukad sees. Kokkuvõttes sain endale head vabaajapüksid niisama kandmiseks ja ka rattaga veeremiseks/matkamiseks (hargivahel veniv materjal laseb jalgadel liikuda) ning korraliku pehmendusega aluspesu, mida kasutan trennis jahedama ilmaga pikkade pehmenduseta rattapükste all. Vaudel on pehmendusega aluspesu ka eraldi saada, aga ma ei tea, kas Matkasport neid müüb. Mina olen selle konkreetse Vaude tootega igastahes rahul.

Omiar
Rattur
Postitusi: 416
Liitunud: 13. 07. 2011. 21:38

Re: Traksidega pikad ilma pehmenduseta rattapüksid

Postitus Postitas Omiar » 30. 03. 2013. 22:33

Crafti võiks Eestist kohapealt leida. Muidu:
http://www.bike24.com/1.php?mid=0;conte ... ;orderby=2

Vasta

Mine “Riietus ja jalanõud”