Kellegil kogemusi kompressioonsokidega ?

Mida pähe-selga-jalga panna.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Cyonara
Rattur
Postitusi: 14
Liitunud: 15. 02. 2013. 09:44

Kellegil kogemusi kompressioonsokidega ?

Postitus Postitas Cyonara » 04. 03. 2013. 08:47

Kellegil kogemusi kompressioonsokidega ? On foorumiliikmetel kokkupuuteid.Kas lihtsalt hea jutt või on mingit kasu ka ?
http://www.sokid.ee/compressport-rattasokid.html

http://www.sokid.ee/compressport-terve- ... staja.html

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: Kellegil kogemusi kompressioonsokidega ?

Postitus Postitas KristjanS » 04. 03. 2013. 09:17

Paraku ei saa KELLEGIL kompressioonsoKKidega olla :wink: . Küll aga inimestel (ja miks mitte ka sportloomadel - hobused, koerad jne), kes neid kasutavad. Olen ise tarvitanud möödunud aasta talvest vahelduva eduga peale sportlemist ja kui algul võis tegemist olla platseeboefektiga, siis praeguse seisuga nad minu jaoks ka tegelikult toimivad. Eks pead ise ära proovima, kulu pole suur ja kui sa tootesse ei usu või nad tõepoolest sinu jaoks ei toimi, siis võid jätta nad rahvariietuse osaks, kus põlvikutel oma koht täitsa olemas on (y)
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

citybike
Rattur
Postitusi: 517
Liitunud: 21. 04. 2008. 22:05

Re: Kellegil kogemusi kompressioonsokidega ?

Postitus Postitas citybike » 04. 03. 2013. 09:52

Olen kasutanud, ca. 1 aasta jagu. Olen rahul.

Peamiselt pikkadel pingutustel, joostes maratoni või tehes triatloni ja samuti pärast võistlust taastumiseks.

Ostsin CEP põlvikud. Need on suuruste järgi, palju on sääre ümbermõõt, sellise saab ka valida.
Kindlasti on ka väike platseeboefekt aga joosta n'iteks on tunduvalt parem, eriti kui jalg hakkab ära väsima.
Rattasõidul toetav ka tõenäoliselt omajagu ja aitab vereringet järele.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7954
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Kellegil kogemusi kompressioonsokidega ?

Postitus Postitas KaupoR » 04. 03. 2013. 09:55

Olen kasutanud jooksmisel. Kui muidu olid peale Tartu Jooksumaratoni paar päeva jalad väga aiai, siis viimati kui kasutasin kompressioonsokke, oli järgmisel päeval olek palju mõnusam. Minu jaoks töötas.
If everything's under control, you're going too slow!

Cyonara
Rattur
Postitusi: 14
Liitunud: 15. 02. 2013. 09:44

Re: Kellegil kogemusi kompressioonsokidega ?

Postitus Postitas Cyonara » 04. 03. 2013. 12:01

Tänud kiire tagasiside eest,eks nüüd otsima soodsa hinnaga koha ning paari ostma prooviks.

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Kellegil kogemusi kompressioonsokidega ?

Postitus Postitas MarttiM » 04. 03. 2013. 22:12

KristjanS kirjutas:?.................. Olen ise tarvitanud möödunud aasta talvest vahelduva eduga peale sportlemist ja kui algul võis tegemist olla platseeboefektiga, siis praeguse seisuga nad minu jaoks ka tegelikult toimivad. (y)
"And it really works..." - et siis parandavad sooritusvōimet 1,5% ja aitavad sul taastuda 7 h treeningutest 6,66 % kiiremini, või mis? :mrgreen:

citybike
Rattur
Postitusi: 517
Liitunud: 21. 04. 2008. 22:05

Re: Kellegil kogemusi kompressioonsokidega ?

Postitus Postitas citybike » 05. 03. 2013. 10:04

toimivad, ironmanil sai viimane aasta parandatud 1 tund ja 45 min ehk siis üle 10%-i :twisted:

tair
Rattur
Postitusi: 28
Liitunud: 07. 07. 2004. 22:10

Re: Kellegil kogemusi kompressioonsokidega ?

Postitus Postitas tair » 05. 03. 2013. 15:14

Kompressioontooted õigustavad endid ikka täiega! Kasutan Compressport tooteid ning olen nendega väga rahul: tootad on mõõdu järgi ja on kõigile vähegi probleemsetele lihastele. Harrastades väga erienvaid spordialasid (triatlon, rattasõit, maratonjooks, suusatamine, saali- ja rannavõrkpall), siis olene endale muretsenud nö. kogu ampluaa: akupunktuursokid, silikontoega säärised, reied, pikad sukad, käised ja isegi triatloni püksid ning rahul olen kõigiga. Eriti positiivselt üllatasid Compressport pikad sukad - nende mõju taastumisel on ikka müstiline! Ka silikontoega säärised on tooted, tänu millele vabanesin jooksu ja võrkpallimängu ajal vaevanud achilleuse kõõluse valust.
Siin võiks pikalt Compressport toodetest rääkida, aga mina olen rahul ja soovitan teistelegi, kel vaja kiiresti ja korralikult taastuda või kimbutavad pikkadel distantsidel krambid.

Vasta

Mine “Riietus ja jalanõud”