Küsimus prillide kohta

Mida pähe-selga-jalga panna.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
immadis
Rattur
Postitusi: 127
Liitunud: 02. 10. 2011. 14:41

Küsimus prillide kohta

Postitus Postitas immadis » 07. 06. 2012. 22:14

Tere, kas keegi teab kust osta nägemisklaasidega sõiduprille või oskab ise soovitada midagi?
Läätsesi ei raatsi nädalas vähemalt 4-5 korda panna.

rika
Rattur
Postitusi: 24
Liitunud: 23. 08. 2011. 13:42

Re: Küsimus prillide kohta

Postitus Postitas rika » 08. 06. 2012. 10:07

kas pead silmas, et ühekordseid läätsesid ei raatsi 4-5 paari nädalas kulutada? soovitan osta 1-kuused läätsed, sama mugavad kui päevased, kestavad ca kuu vahel ka rohkem, sõltub kasutustihedusest ning sellest, et kas ikka konteinerisse paned läätsed puhastatuna... lisaks siis vajalik läätsepuhastusvedelik, õnneks tänapäeval enam läätsesid keetma ei pea :D

või soeta endale fotokroom-prillid, väga mugavad :) ise eelistan sõita läätsedega ning üldse ilma igasuguste prillideta.

aga kas "nägemisklaasidega sõiduprillide" all pead silmas, et mingisse spetsiaalsesse sõiduprilli-raami pandaks Sulle vajalikud klaasid?

Noobel
Rattur
Postitusi: 232
Liitunud: 06. 01. 2012. 09:04

Re: Küsimus prillide kohta

Postitus Postitas Noobel » 08. 06. 2012. 10:36

Mina sain tavalisest prillipoest (Lens optika) vajaliku lahenduse.
Sportimiseks mõeldud prillid, kus siis optilised klaasid on all ning ette saab sättida erineva tooniga "klaasid" (standard hele või tume).
Olen päris rahul nendega, ainult talvel peab olema ettevaatlik kui külmema ilmaga on soov vahetada pealmisi "klaase", on teised haprad minema katki.

mart2
Rattur
Postitusi: 839
Liitunud: 30. 06. 2003. 01:00

Re: Küsimus prillide kohta

Postitus Postitas mart2 » 08. 06. 2012. 10:45

Siit on raske saada kindlat lahendust.
Mine küsi "hästivarustatud rattapoodides" (ka matka ja ekstreemspordi) spordiprille, millel on optiliste läätsede raam kohe tehasest küljes. Enamus suuri firmasid teeb neid . Rudy, BBB jne.
tuksub-sõidan, tuksub-sõidan, tuksubtuksubtuksub - pean pausi...

Nastix
Rattur
Postitusi: 54
Liitunud: 28. 09. 2003. 17:17

Re: Küsimus prillide kohta

Postitus Postitas Nastix » 08. 06. 2012. 10:52

Mina kasutan Briko toodangut ja olen suhteliselt rahul. Ostetud sai nad mitu aastat tagasi ja praeguseks hetkeks on see pood vähemalt Tartust kinni pandud (Siljaspordi ainuke pood paistab olevat Võrru alles jäänud).
Vaatasin järgi, et Briko pakub hetkel vähemalt oma kataloogis mõnda mudelit Clip-On tehnoloogiaga. Kas keegi Eestisse ka neid toob, seda ei oska öelda.
Signature not found, please try later!

immadis
Rattur
Postitusi: 127
Liitunud: 02. 10. 2011. 14:41

Re: Küsimus prillide kohta

Postitus Postitas immadis » 08. 06. 2012. 12:12

Noobel kirjutas:Mina sain tavalisest prillipoest (Lens optika) vajaliku lahenduse.
Sportimiseks mõeldud prillid, kus siis optilised klaasid on all ning ette saab sättida erineva tooniga "klaasid" (standard hele või tume).
Olen päris rahul nendega, ainult talvel peab olema ettevaatlik kui külmema ilmaga on soov vahetada pealmisi "klaase", on teised haprad minema katki.
Kas see tähendab siis et ees on kahed klaasid? Nägemisklaasid ja siis nende ees veel vahetatavad klaasid?

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Küsimus prillide kohta

Postitus Postitas erikr » 08. 06. 2012. 12:27

immadis kirjutas: Kas see tähendab siis et ees on kahed klaasid? Nägemisklaasid ja siis nende ees veel vahetatavad klaasid?
jah, selliseid variante on igal tugevamal prillitootjal.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Noobel
Rattur
Postitusi: 232
Liitunud: 06. 01. 2012. 09:04

Re: Küsimus prillide kohta

Postitus Postitas Noobel » 08. 06. 2012. 12:29

immadis kirjutas:
Noobel kirjutas:Mina sain tavalisest prillipoest (Lens optika) vajaliku lahenduse.
Sportimiseks mõeldud prillid, kus siis optilised klaasid on all ning ette saab sättida erineva tooniga "klaasid" (standard hele või tume).
Olen päris rahul nendega, ainult talvel peab olema ettevaatlik kui külmema ilmaga on soov vahetada pealmisi "klaase", on teised haprad minema katki.
Kas see tähendab siis et ees on kahed klaasid? Nägemisklaasid ja siis nende ees veel vahetatavad klaasid?
Jah - justnimelt - optilised klaasid on statsionaarselt raamide küljes ning nn. kaitsvaid klaasid ees, mida saab vahetada kergelt (kolme kinnitusega).

immadis
Rattur
Postitusi: 127
Liitunud: 02. 10. 2011. 14:41

Re: Küsimus prillide kohta

Postitus Postitas immadis » 08. 06. 2012. 13:44

Selge, eks peab mõnest spordi- ja prillipoest läbi minema ja asjad üle vaatama.
Tänud!

JIM
Rattur
Postitusi: 27
Liitunud: 11. 08. 2011. 10:41

Re: Küsimus prillide kohta

Postitus Postitas JIM » 09. 06. 2012. 21:38

immadis kirjutas:Selge, eks peab mõnest spordi- ja prillipoest läbi minema ja asjad üle vaatama.
Tänud!
Soovitan vaadata ESS kaitseprille firmast Hobby-Style (ei ole seotud) mina kasutan ESS prille, sest need on väga vastupidavate klaasidega.

Ja optilised klaasid saaksid sisse panna Reval Optikas kes on paljudele minu tuttavatele neid teeinud. Optilised klaasid koos töörahaga alates 30€. (Abikaasa tegeleb! Võlusõna on Siimu sõber ja eks siis saab ka mingi %)

Vasta

Mine “Riietus ja jalanõud”