Shimano joogipudel Fixusest

Mida pähe-selga-jalga panna.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
chad
Rattur
Postitusi: 110
Liitunud: 30. 05. 2009. 19:25

Shimano joogipudel Fixusest

Postitus Postitas chad » 20. 06. 2009. 12:58

Ei tea kuhu teemasse see nüüd täpselt sobiks, kuid lugu ise selline.
Ostsin Fixusest Shimano kirjadega läbipaistva joogipudeli, kusjuures müügimees soovitas ka veel, hind oli ka suht soodne. Probleem selles, et pudelil on juures talumatult vänge keemia lõhn ning ka maitse, mis jääb joogile juurde. Tunne on selline, et plastik, millest antud toode on valmistatud ei sobi lihtsalt toiduainetele. Proovisin ka mitu korda nõudepesuvahendiga läbi pesta, loputada, kuivatada, kuid kasu on olematu. :x Toote all on kiri made in Taiwan, seega seal võib ka põhjus olla.
Tshekk on isegi alles, tunne on selline, et viiks poodi tagasi.
On kellegil veel midagi sarnast ette tulnud?

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Shimano joogipudel Fixusest

Postitus Postitas mart » 20. 06. 2009. 13:52

chad kirjutas:pudelil on juures talumatult vänge keemia lõhn ning ka maitse, mis jääb joogile juurde...
Tshekk on isegi alles, tunne on selline, et viiks poodi tagasi.
On kellegil veel midagi sarnast ette tulnud?
Shimano ise pudeleid ei tee, seega tegu pudelivamistajaga, kellel luba shimano logot kasutada. Huvitav oleks teada, kes on tootja. Kas väikses kirjas tootjasnime kuskilt välja loed? Kuna pudel kasutu, võta tshekk ja vii Fixusse tagasi. Arvan, et pood teeb omad järeldused ja eemaldab haisva mudeli.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

chad
Rattur
Postitusi: 110
Liitunud: 30. 05. 2009. 19:25

Re: Shimano joogipudel Fixusest

Postitus Postitas chad » 20. 06. 2009. 17:30

Tootja nimi on mingi Luen Day või midagi sarnast. logo on känguru pildiga ja toode mudel paistab olevat DL-600C.
Viin vist tõesti poodi tagasi, äkki tõesti korjavad jama müügilt ära.

hybro
Rattur
Postitusi: 148
Liitunud: 07. 09. 2009. 15:08

Re: Shimano joogipudel Fixusest

Postitus Postitas hybro » 09. 10. 2009. 11:50

:) ei saanud kirjutamata jätta. Mul oli täpselt sama mure. Lisaks sellele on pudel jäik ja sealt on raske vett kätte saada. Ostsin V+'st uue, samas 30 eeku vms see pudel maksis ei vääri ju eriti küünlaid. :P
It never gets easier, you just go faster. Greg LeMond

raunow
Rattur
Postitusi: 32
Liitunud: 24. 08. 2009. 10:07

Re: Shimano joogipudel Fixusest

Postitus Postitas raunow » 12. 10. 2009. 13:30

Endalgi oli kunagi peugeoti pudel, mis haises plastiku järele ning see hais ei kadunud sealt ka peale kolme aastast kasutamist - seega soovitan tagasi viia.

rainerhq
Rattur
Postitusi: 767
Liitunud: 16. 08. 2009. 19:27

Re: Shimano joogipudel Fixusest

Postitus Postitas rainerhq » 12. 10. 2009. 15:21

Proovi pesta kuuma soolaveega, mul aitas.
"Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride"

chad
Rattur
Postitusi: 110
Liitunud: 30. 05. 2009. 19:25

Re: Shimano joogipudel Fixusest

Postitus Postitas chad » 15. 10. 2009. 15:20

hybro kirjutas::) ei saanud kirjutamata jätta. Mul oli täpselt sama mure. Lisaks sellele on pudel jäik ja sealt on raske vett kätte saada. Ostsin V+'st uue, samas 30 eeku vms see pudel maksis ei vääri ju eriti küünlaid. :P
Sinu juttu lugedes oleks võinud ikkagi tagasi viia, oleks ehk järgnevatel samasse ämbrisse astumine ära jäänud. Oma laiskusest jäi see paraku tegemata, ei viitsinud selle pisikese asja pärast hakata minema ning paar korda, kui rattaga olen seal käinud, pole mõistagi pudelit kaasas olnud:)

Vasta

Mine “Riietus ja jalanõud”