laiemat sorti kingade tootjad

Mida pähe-selga-jalga panna.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
siim_s
Rattur
Postitusi: 1117
Liitunud: 03. 04. 2006. 07:58

laiemat sorti kingade tootjad

Postitus Postitas siim_s » 30. 05. 2007. 22:36

tere!

probleem selles, et mul on tavapärasest pisut laiem jalg, mistõttu senimaani proovitud rattajalatsid on paraku kitsaks jäänud. Oleksin hästi tänulik kui keegi oskaks oma kogemusest soovitada mõnd eestis saadaolevat kingatootjat, kelle toodang ka laiemale jalale sobiks - ise ei jaksa paraku kõiki poode läbi käia, et proovida ja usun, et kindlasti on siin lugejaskonna hulgas saatusekaaslasi. Otsitav king peaks kuuluma kategooriatesse "hinnaskaala alumine ots" ja "MTB" (võib ka nn leisure / freeride).

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: laiemat sorti kingade tootjad

Postitus Postitas mart » 31. 05. 2007. 12:17

siim_s kirjutas:soovitada mõnd eestis saadaolevat kingatootjat, kelle toodang ka laiemale jalale sobiks
Itaalia Northwave valikus on laiema põhjaga mudeleid. Kas eestis on ja palju maksab - ei tea, ostsin mujalt.
http://www.northwave.it/inglese/website.htm
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
tsimpa
Rattur
Postitusi: 213
Liitunud: 14. 08. 2003. 10:32

Postitus Postitas tsimpa » 04. 06. 2007. 22:39

ma otsisin ka laiema põhjaga kinga ja leidsin tootja "john luck". kingaks küll maanteeking "racer"

Vasta

Mine “Riietus ja jalanõud”