Millised püksid on OK?

Mida pähe-selga-jalga panna.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Anneli83
Rattur
Postitusi: 10
Liitunud: 23. 07. 2006. 21:23

Millised püksid on OK?

Postitus Postitas Anneli83 » 05. 02. 2007. 19:45

Tere,

Plaanin endale viimaks pampersiga rattapüksid muretseda, kuna lähen Hawaii üritusele Espanjooli ja seal vast ilma ei saa :)
Ma pole nendega eriti kursis, lugesin paari kirja ka siin foorumis, kuid vastust enda jaoks ma ei saanud :(
Oskate ehk öelda, mis firma on talutav, sest nagu aru olen saanud, siis teatud püksid peavad vähe vastu ehk tagumiku alune on suht ruttu õhtal omadega.
Poodides olen ka vaadanud, mõni maksab a`la 400.- ja teine kõrval 800.-
Ons neil vahet? Kust poest ma neid üldse peaks vaatama siin Tallinnas?
Ja mis firmat?
Äkki annate nõu :lol:

Tänan

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 05. 02. 2007. 21:25

Oskan kiita Crafti pükse, mis on ka hinna poolest norm. Mine vaata Nõmme keskuse kandis poodi Metsik Põhjala. Kui neil hetkel rattavärki väljas pole, siis küsi.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Anneli83
Rattur
Postitusi: 10
Liitunud: 23. 07. 2006. 21:23

Postitus Postitas Anneli83 » 05. 02. 2007. 21:29

Kuhu täpsemalt see jääb, pole kuulnudki? Aga tänud, lähen kindlasti uurin... :o

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 05. 02. 2007. 21:29

mina võin kiita nii crafti (muidu hea kuid pampersi õmblus hargnes kohe üles) kui ka biemmet ( no ei leia kohe midagi ette heita).

proovi naiste mudeleid leida, kuigi võib olla ka probleemne.

kui on päevast-päeva väntamine siis tuleks arvestada isegi kahe paariga. iga õhtu ei pruugi olla võimalik neid pesta või ei kuiva hommikuks ära.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 05. 02. 2007. 21:41

Anneli83 kirjutas:Kuhu täpsemalt see jääb, pole kuulnudki? Aga tänud, lähen kindlasti uurin... :o
Aadress peaks olema Turu plats 5/7. See on see uus maja kohe Nõmme mäel paremat kätt kui Mustaka poolt üles tulla. Crafti poe kõrval on XSports pood, kus müüakse muuseas Erikr'i mainitud Biemmet.

PS! Omal "töös" teine paar Crafti pükse ja seni no problemos.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 05. 02. 2007. 21:56

TPI silla hüppetornipoolse otsa juures on see turu plats. ise üritasin ka kunagi ammu aadressi järgi... tuli regio abiks võtta...
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
riho
hobisportlane
Postitusi: 4482
Liitunud: 11. 09. 2003. 17:26

Re: Millised püksid on OK?

Postitus Postitas riho » 05. 02. 2007. 22:10

Anneli83 kirjutas:Poodides olen ka vaadanud, mõni maksab a`la 400.- ja teine kõrval 800.-
Põhiline hinnavahe tuleb sisse pampersi materjali arvelt. Tavaliselt on hea rattariiete valik veel Hawaii Al Mare ja Pirita kauplustes ning mõnes Rademaris. Hetkel on kõikides poodides küll põhirõhk suusariietel. Suvistest riietest on saadaval vaid eelmise hooaja jäägid. Küsi poodidest ka seda millal tuleb uue hooaja kaup.

P.S. On olemas ka spets naiste pükse. Oma prouale ostsin suvel Hawaiist ilusad punased Castelli naistekad.

Topsik
Rattur
Postitusi: 138
Liitunud: 18. 01. 2005. 15:27

Re: Millised püksid on OK?

Postitus Postitas Topsik » 06. 02. 2007. 10:17

Anneli83 kirjutas:Tere,

Oskate ehk öelda, mis firma on talutav, sest nagu aru olen saanud, siis teatud püksid peavad vähe vastu ehk tagumiku alune on suht ruttu õhtal omadega.

Ja mis firmat?
Äkki annate nõu :lol:

Tänan
Tõepoolest Castelli (naistekad) omad on ühed mugavamad ja paremad, aga kipuvad strateegilisetest kohtadest kiirelt katki minema. Pampers kestab, aga õmbluste kõrvalt hakkavad silmad jooksma.
Parimad mida olen leidnud on Nalini meestekad. Nii, et seda soovitaks kõigepealt.
Kindlasti ei tasu vaadata ODLO omi, nood peavad veel õppima kuidas rattariideid teha.
Nii Castelli, kui ka Nalini hinnad jäävad sinna 800eegu kanti.

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

püksad

Postitus Postitas marion » 06. 02. 2007. 10:54

kõigepealt mõtle, kas tahad traksidega või ilma - kui tahad trakse, siis pole naiste pükse mõtet otsida
enda pükste nimekiri
esimesed mingid freesad ja nahklapiga agu'd - freesad olid sellel ajal ok, teisi ei kommentaariks
endal on olnud kahed odavad naiste brikod - ei tasu osta, jalas head, aga õmblused hakkavad kohe hargnema, pampers tuleb lahti ja vajub ruttu ära,
ühed kallid naiste brikod - väga mõnus pampers, hea materjal, õmblused terved, aga "madala värvliga" ja kipuvad alla vajuma, näevad päris ülbed välja, aga pean traksid peale aretama
ühed traksidega meeste spessud - lemmikpüksid, istuvad hästi jalas, ei sega ka vana tegumoega lai meestepampers
kui rahakott puuga seljas, vaataks ise kastellit, biemmet, crafti

Albert
Rattur
Postitusi: 109
Liitunud: 19. 12. 2003. 17:13

Re: Millised püksid on OK?

Postitus Postitas Albert » 06. 02. 2007. 10:56

Topsik kirjutas: ... Parimad mida olen leidnud on Nalini meestekad. Nii, et seda soovitaks kõigepealt. ...
Suurem jagu profitiime sõidab Naliniga, see peaks kvaliteedi kohta mõningase garantii andma.
Tõsi on, et ka craft on viimastel aastatel end hoolega profitiimide riietusse sisse söönud(ostnud? :) ).
Kõige kindlam paik, kust Nalinit saab, on kauplus XB3 Kohila tänaval.

Mulle on sobinud ka DeMarchi püksid, Eestis müüb viimast Extreme ja peal on neil GT-märgistus.

Anneli83
Rattur
Postitusi: 10
Liitunud: 23. 07. 2006. 21:23

Postitus Postitas Anneli83 » 06. 02. 2007. 20:43

Tänud kõigile, infot on tulnud nii palju, et raske orienteeruda :)
Firmasi tuli kokku väga mitmeid, ei kujuta ette, kuidas lõplik valik langetada....küllap pean ise ka lihtsalt hakkama proovima sellest ette antud valikust.
Tänud, kes ka lisaks firmanimetusele andsid infi poodide kohta. Ega ma ikka ei oskaks küll hakata kusagilt otsima nii ehku peale :wink:
Aga ega mul vist praegu tasu siis ostutuurile minna, sest suusahooaeg alles täies mahus, valik kindlasti üsna kesine :(

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 06. 02. 2007. 20:53

Anneli83 kirjutas:...Aga ega mul vist praegu tasu siis ostutuurile minna, sest suusahooaeg alles täies mahus, valik kindlasti üsna kesine :(
Variant on ka esmalt lihtsalt helistada :idea:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

marty
Rattur
Postitusi: 10
Liitunud: 07. 02. 2007. 10:51

Postitus Postitas marty » 07. 02. 2007. 10:57

Interneti ajastul on hea võimalus hoolimata hooajastosta head kauppa interenti poest. Ise olen Austraalis olles tutvunud Scody toodetega mida julgen soovitada. Neil nii meeste, kui naiste pükse kui särke. alusta näiteks http://www.scody.com.au. Ise kasutan ja olen rahul.
Halb külg muidugi see, et ei sa proovida. Enamusel aga vïmalus tagasi saata ja/või vahetada. Scody hinnad selline 90 AUS $, mis siis nii 800 eek.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 07. 02. 2007. 11:09

Riiete ja jalanõudega soovitan kindlasti pigem neid variante, kus on võimalik enne ostmist proovida. Net on tore küll, kuid mitte alati efektiivselt abiks. Tagasisaates kaotad alati natuke raha, nt saatmiskulud.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Pärdik
Rattur
Postitusi: 1
Liitunud: 02. 07. 2007. 23:09

Postitus Postitas Pärdik » 03. 07. 2007. 00:13

Tere,

ostsin endale äsja elu esimesed spetsiaalsed rattapüksid ja olen täiesti rahulolematu ja natuke õnnetu. Ma ei sõida jalgrattaga spordi pärast vaid rohkem selleks, et jõuda punktist A punkti B. Tundus, et pikemal matkal võiksid rattapüksid mõnusad olla. Tegin enne poodi tõttamist väikese interneti eeluuringu, koostasin nimekirja soositumatest firmadest ja asjadest, mida püksiostul jälgida. Tegelikul ostu sooritamisel sai aga määravaks peamiselt minu kasv (tegemist on üsna väikese naisterahvaga). Siiski tundus, et ka muudes punktides olid valitud püksid OK. Ostetud sai Craft'i lühikesed naistepüksid, hind Spotrlandis soodukaga ca 699.-, enne 825.-. Pole just odav lõbu.

Kogemus aga selline. Esimesel päeval sõitsin nendega rahulikus tempos ja mitme pikema vahepeatusega (vaatamisväärsused) ca 60 km. Ilm oli pilves ja üsna tuuline, sõitmiseks päris mõnus. Spets pükste eelistest tavaliste ees ei saanud küll aru, iga kord kui ratta selga istusin ehmatas korraks, et mingi asi on tagumiku ja sadula vahele jäänud, aga plaani püksid prügikasti saata veel ei tekkinud, mõtlesin, et küll harjun. Teisel päeval oli ilm kuumem (päike + üksikud pilved) ja vahemaad pikemad. Peale esimest 40 km vahetasin rattapüksid tavaliste vastu välja: pampers oli jalgevahel nagu märg kalts, selle servad (peale vaadates on üleminek küll sujuv üritatud teha) hõõrusid valusasti vastu kintse. Isegi kolmveerandtunnise peatuse jooksul ei ilmutanud jalas olevate pükste pampers mingit märki sellest, et ta kavatseks ära kuivada. Rohkem ma neid jalga ei pannud, sest tavaliste alukate ja poolpikkade pükstega on sõita oluliselt mõnusam, kuna vähegi pikema peatuse jooksul jõuab suurem niiskus neist kaduda.

x x x

Niisiis, kas viga on minus või pükstes? Või on ratturipüksid ikka konkreetselt ainult sportimiseks head, matkamiseks (vahepeatustega) aga mõttetud?

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 03. 07. 2007. 06:04

Pärdik kirjutas:Tere,

kas viga on minus või pükstes? Või on ratturipüksid ikka konkreetselt ainult sportimiseks head, matkamiseks (vahepeatustega) aga mõttetud?

kõik on ikka pigem sõitjas kinni. ei ole veel siiani kuulnud ühtegi inimest, kes ütleks, et pikemal sõidul on tavaline sorts parem kui rattapüks. Proovi veel mõnd püksi, võibolla see Crafti toodang ei sobigi sulle, iga inimene on erinev ja valikut on tänapäeval kah poes rohkem kui küll!
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 03. 07. 2007. 07:26

Tavaliseks matkamiseks sobib pehmendus väga hästi, küsimus ainult selles, kas pehmendus peab sel juhul olema kinnitatud liibukate sisse või tavaliste lühikeste pükste sisse (baggy).

Ise olen päris pikalt päris kuumas kliimas sõitnud ja sellist tunnet küll ei tekkind, et võiks oma musta värvi pehmendusega liibukad maha kanda. Hauduma ka midagi ei läinud.

Seega on tõenäoselt tegu sinu ja nende konkreetsete pükste vahelise ebakõlaga. Kui püksid hõõruvad, siis ei olegi vist selle vastu head rohtu, võid pükse paar korda pesumasinast läbi lasta, aga võimalus on, et mida rohkem kasutad, seda karedamaks muutuvad.
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 03. 07. 2007. 08:48

Pampers lähebki niiskeks, kuhu see tekkiv niiskus ikka minema peaks. Samas ei tee see niiskus midagi halba kui pampers korralik. Eelmine laupäev istusin võistlustingimustes üle 8 tunni sadulas, sh sain kaks laksu padukat selga, aga ei hullu midagi.

Minul tekkis pigem küsimus, et milline on sinu ratta sadul? Kui see on selline lai ja jube pehme, siis ma ei imesta, et reied hõõruvad. Pikemal sõidul on pigem kitsas sadul parem.

Samas võib muidugi asi olla ka puhtalt harjumuses. Või ei ole püksid ikkagi parajad. Crafti pükse kui selliseid oskan ise küll vaid kiita, kuna omal juba teine paar neid kasutuses.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Topsik
Rattur
Postitusi: 138
Liitunud: 18. 01. 2005. 15:27

Postitus Postitas Topsik » 03. 07. 2007. 09:37

Pärdik kirjutas: ... Ostetud sai Craft'i lühikesed naistepüksid, ...
Endal samuti ebameeldiv kogemus spets naistele mõeldud pükstega. Peale kolmandat sõidukorda lendasid prügikasti.

Kuna ka mina ei hiilga erilise kasvuga, siis praegused ülimugavad Nalini meestekad on S suurus (kirjade järgi peaks olema XS).
Hõõrumise ja niiskuse vastu kasuta beebipuudrit, kuid on olemas BORN toodangus ka spets puuder.

Muidugi vaata kriitilise pilguga üle ka sadul.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 03. 07. 2007. 11:27

Pärdik kirjutas:... esimesed spetsiaalsed rattapüksid ja olen täiesti rahulolematu ...
..Rohkem ma neid jalga ei pannud, sest tavaliste alukate ja poolpikkade pükstega on sõita oluliselt mõnusam, kuna vähegi pikema peatuse jooksul jõuab suurem niiskus neist kaduda....
..kas viga on minus või pükstes? Või on ratturipüksid ikka konkreetselt ainult sportimiseks head, matkamiseks (vahepeatustega) aga mõttetud?
Arvan, et konkreetselt sinu puhul, kes sa hübriidiga kulged, on ebakõla sõiduasendis ning sadula kujus+kattematerjalis.
Lahtiseletatult - püstine asend nõuab laiemat sadulat > laiem sadul on nn tavamaterjalist st ei hinga > lisaks on kontakt/toetuspind suur st higil polegi võimalust pampersist lahkuda.
Arvan, et pese puhtaks ja vii poodi tagasi, või säilita juhuks, kus tuleb sõita valusal/kitsal sportsadulal tugevalt ette kaldus. Kõik sportrattad on nn valusa istumiskontaktiga ja vajavad pampersit. Nendega alukatega ei saa üldse sõita, kuna alukate õmblused hõõruks hargivahe hellaks või halvemal juhul puhta veriseks.
Pilt abiks, ülemine asend ei vaja pampersit, keskmine on nii ja naa, alumine nõuab pampersit(kui just raudse kanniga ja terasest peenärvidega pole)
Pilt
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
SK
Rattur
Postitusi: 1187
Liitunud: 11. 07. 2004. 16:49

Postitus Postitas SK » 03. 07. 2007. 11:53

Pärdik kirjutas:Niisiis, kas viga on minus või pükstes? Või on ratturipüksid ikka konkreetselt ainult sportimiseks head, matkamiseks (vahepeatustega) aga mõttetud?
Veel mõned küsimused probleemi diagnoosimiseks:
- kas püksid on kandjale ikka parajad? Kui pehmenduse sadula ja istmiku vahel liikuma hakkab, ei hoia püksid end järelikult piisavalt ümber keha
- paljud inimesed jätavad aluspüksid (tihti isegi puuvillased) rattapükstele alla, mis ei ole hea mõte, sest alukatel on tõesti õmblused rattasõiduks sobimatutes kohtades.
- reite sisekülgi vaevalt et pükste pehmendus hõõrub, äkki hoopis sadul?

Pehmendused tehakse kandva ideega, et märjaks lähevad need nagunii isegi vähe higistava inimese jalas. Seega peab pükste pehmendus ka märjana toimima, materjal ei tohi kortsu minna ja pehmus esimese kolme pesuga kaduda.

ja veel üks manitsusjutt: soomlaste Juoksija-ajakiri refereeris hiljuti ühte usas tehtud uurimust, milles väideti, et 90% naistest ostavad endale liiga väikesed jooksujalanõud. Point selles, et jalapöid pundub pikemat maad joostes kuni number suuremaks, tavalisest suurema jalanõu ostmine pole aga meie kultuuris eriti mõistetav/aktseepteeritav, kui müüja just enesekindel professionaal ei ole. Samasuguseid anomaaliaid on tihti ka riiete valimisel - mõni pingutab endale 2 numbrit väiksemad püksid jalga, mõni seevastu paneb liibuvaks konstrueeritud püksid jalga nagu laia lõikega shortsid. Spordiriiete valimine mina-pildi alusel maksab aga hiljem sporti tehes karmilt kätte.

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 03. 07. 2007. 11:54

Anna nahale aega harjuda ka uute tegevustega. Plähvidega käies õnnesub ka suve alguses nahk maha saada, suve lõpus enam ei saa aru millest jutt käib. Ja higistamine ka kindlasti ei aita - leotatud nahk on hulga õrnem. Seda tundsin ise kui peale ujumist ja paaritunnist märja tagumikuga kanuus istumist tuli rattaga sõita - tagumik lõi varsti tuld kuigi muidu sõidan kitsa sadulaga ilma pampersita. Ilmselt olid need püksid (või kogu garderoob) liiga soojad, matkates väga higi ei tohiks tulla.

hannesp
Rattur
Postitusi: 111
Liitunud: 16. 04. 2007. 08:22

Postitus Postitas hannesp » 03. 07. 2007. 21:22

Niih, sain äsja oma uued DeMarchi püksid ära testida - koos SDG BelAir RL sadula ja minu tagumikuga sobivad ideaalselt. Võrreldes eelmiste Rademarist soetatud kahekihiliste pükstega (sees liibukad, peal shortsid) hoopis teine tase 8) Mitte midagi halba ei oska öelda.

riku
Rattur
Postitusi: 33
Liitunud: 06. 11. 2005. 20:07

Re: Millised püksid on OK?

Postitus Postitas riku » 20. 02. 2008. 10:59

Tere!

kas keegi oskab midagi kosta Dunlopi ning Dechathloni kaubamargi B-Twini soojade traksidega rattapykste kohta. Nimelt olen Belgias ja siin praegu head aled :)

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Millised püksid on OK?

Postitus Postitas Mati » 20. 02. 2008. 16:41

riku kirjutas:Kas keegi oskab midagi kosta Dunlopi ning Dechathloni kaubamargi B-Twini soojade traksidega rattapykste kohta...
Mine poodi ja küsi kes on nende kaubamärkide jaoks tegelikult need püksid kokku monteerinud. Olen suht kindel, et ei Dunlop ega B-Twin pole ise mingit riidetootmisliini avanud.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

riku
Rattur
Postitusi: 33
Liitunud: 06. 11. 2005. 20:07

Re: Millised püksid on OK?

Postitus Postitas riku » 21. 02. 2008. 07:55

Mati kirjutas:
riku kirjutas:Kas keegi oskab midagi kosta Dunlopi ning Dechathloni kaubamargi B-Twini soojade traksidega rattapykste kohta...
Mine poodi ja küsi kes on nende kaubamärkide jaoks tegelikult need püksid kokku monteerinud. Olen suht kindel, et ei Dunlop ega B-Twin pole ise mingit riidetootmisliini avanud.
See ju ysna tavaline et kasutatakse alltoovotjaid kes teab kus. See et nende firmade riideid Eestis ei myyda, ei tahenda et nad polve peal kokku ommeldud oleks :)

http://www.btwincycle.com

Muideks Btwini asju myyakse Decathloni poodides juba 20 aastat

Dunlopi asjadest polnud mina samuti kuulnud ega nainud midagi enne kui siin Belgias, weebilehekylg neil ka alles tegemisel; aga tunduvad napu all ysna kvaliteetsed olema.

http://www.dunlopsport.com/

Eks siis peab ise testima hakkama :)

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Millised püksid on OK?

Postitus Postitas Mati » 21. 02. 2008. 12:02

riku kirjutas:...See ju ysna tavaline et kasutatakse alltoovotjaid kes teab kus....
Saa ei jagand matsu. Mõte selles, et poed või rattamargid lasevad tihti oma kirjad peale panna mõne tuntud spets rattariiete tootja kraamile. Nt ka siin teemas mainitud suhe GT ja DeMarchi vahel.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

riku
Rattur
Postitusi: 33
Liitunud: 06. 11. 2005. 20:07

Re: Millised püksid on OK?

Postitus Postitas riku » 01. 04. 2008. 09:32

Jätkaks siis teemal B-twin traksidega soojad rattapüksid.

Decathloni poodides siis maksavad need ilma aleta 50euri. Olid ühed veel millel hinnaks 39euri aga pampers tundus neil selline primitiivne nii et otsustasin ikka kallima kasuks.

Nüüdseks sõidetud kuu aega ja väga soojad ning mugavad, isegi paari kolme miinus kraadiga polnud hullu midagi, soovitan.

Kõik kel võimalus külastage seda toredat kaubamaja (kuna seda poodi pole isegi soomes/rootsis siis vaevalt see kunagi eestisse jõuab:) ), hinnad löövad ikka pahviks ning valik rikkalik.

Kasutaja avatar
safjor
Rattur
Postitusi: 3
Liitunud: 14. 09. 2005. 09:31

Re: Millised püksid on OK?

Postitus Postitas safjor » 14. 04. 2008. 20:04

Jah valik on seal hea, ainult iga päev sinna ei sattu. Muidu üks asub Mallorcal Palmast välja sõita Inca poole, seal on suur kaubanduskeskus, vot seal see ongi, Decathloni pood :mrgreen:

Kasutaja avatar
mmetalh
Rattur
Postitusi: 26
Liitunud: 30. 07. 2008. 10:06

Re: püksad

Postitus Postitas mmetalh » 29. 04. 2009. 11:45

marion kirjutas:kõigepealt mõtle, kas tahad traksidega või ilma - kui tahad trakse, siis pole naiste pükse mõtet otsida
Erinevatel pükstel on erinevad pampersid jne, eksole. Aga kui suur on erinevus naiste ja meeste pükstele mõeldud pampersil? Varem sõitsin tavaliste jooksupükstega, aga nüüd proovisin Alpine Pro traksidega rattapükse. Mitte pampersi, a just trakside pärast, on kuidagi mugavam sõita, ei sooni püks kõhtu sisse vms. Need peaks olema miskine meestevariant, aga S suurus meeste jooksupüksid käravad küll väga häste, et mis need rattapüksid siis teistmoodi peaksid olema. Muidu mul jalga istuvad ilusasti, aga ahtri päält jääb kuidagi kole palju pampersit üle. S.t tahab pehmendada ka säänseid kohti, mida ei ole vaja. Aga tõenäoliselt tuleneb see vist lihtsalt konkreetse pamperi kujust v suurusest. Et keegi on kindlasti rohkemaid pükse proovinud kui mina ja oskab niisama teadmiste mõttes targutada, oskan järgmisel korral vb targemini valida.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: püksad

Postitus Postitas Rivo » 29. 04. 2009. 12:38

mmetalh kirjutas:Erinevatel pükstel on erinevad pampersid jne, eksole. Aga kui suur on erinevus naiste ja meeste pükstele mõeldud pampersil?
Minu abikaasa ei pane meeste pükse mingil juhul jalga. Ei ole väga peensusteni hakanud täpsustama, et kui suur see vahe siis ikka meeste pükstega on, aga pampers pidi ikka nagu öö ja päev erinema.
mmetalh kirjutas:Mitte pampersi, a just trakside pärast, on kuidagi mugavam sõita, ei sooni püks kõhtu sisse vms.
See soonimine on tavaliste pükste puhul paratamatu. Aga kui sa nüüd naiste rattapükste värvlit vaatad, siis pole sel midagi, mis soonima hakkaks. Jällegi näide meite pere õrnema soo esindajalt - eelistab ilma traksideta pükse. Muidugi ainult juhul, kui värvel on lai ja mitte sooniv. Näiteks SELLISED
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: Millised püksid on OK?

Postitus Postitas Villem T » 29. 04. 2009. 12:47

Minu kogemus ütleb, et meeste pampersisse mahub rohkem.

rai66
Rattur
Postitusi: 857
Liitunud: 04. 04. 2007. 09:41

Re: püksad

Postitus Postitas rai66 » 29. 04. 2009. 12:51

[/quote]
See soonimine on tavaliste pükste puhul paratamatu. Aga kui sa nüüd naiste rattapükste värvlit vaatad, siis pole sel midagi, mis soonima hakkaks. Jällegi näide meite pere õrnema soo esindajalt - eelistab ilma traksideta pükse. Muidugi ainult juhul, kui värvel on lai ja mitte sooniv. Näiteks SELLISED[/quote]

Sarnaseid pükse nagu isegi kodus nähtud ja pole kordagi midagi soonimisest kuulnud. Meeste ja naiste anatoomia on küll üldiselt sarnane, aga vot just pükste ehitus peaks küll erinev olema. Ma detailidesse ei laskuks.

metslane
Rattur
Postitusi: 825
Liitunud: 28. 03. 2006. 07:38

Re: Millised püksid on OK?

Postitus Postitas metslane » 29. 04. 2009. 21:31

mina arvan et püksid peavad ikka peres mehe jalas olema. ja mida kallimad seda paremad.

_KRIS_
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 07. 05. 2008. 20:33

Re: Millised püksid on OK?

Postitus Postitas _KRIS_ » 02. 06. 2009. 11:01

Selles suhtes, et igaljuhul kui tahad kindlat ja kaua vastupidavat kvaliteeti, osta NALINI :D

Kasutaja avatar
Salmiakki
Rattur
Postitusi: 325
Liitunud: 10. 04. 2009. 10:46

Re: Millised püksid on OK?

Postitus Postitas Salmiakki » 09. 06. 2009. 09:11

Sai XB3-st soetatud Nalini särk (750 eeku) ja püksid (900 eeku), minu jaoks esimesed special rattariided. Paar sõitu tehtud ja väga rahul riietega.

alr
Rattur
Postitusi: 17
Liitunud: 11. 05. 2005. 12:30

Re: Millised püksid on OK?

Postitus Postitas alr » 09. 06. 2009. 09:34

Sai ka koos rattaga ostetud Rademarist Adidase lühikesed trakside ja "pampersiga" püksid, hind oli mingi soodukas, vist 799.-. Üldiselt olen rahul, alguses veidi harjumatu, kuid 30km otsasid tehes on ikka vajalikud. Sõidusärke ja prillid tellisin Ebayst, hind Eestiga võrreldes kordades odavam. Pükse ei riskinud tellida, kuna, enda arust vähemalt, olen tiba ebaproportsionaalne ja kohapeal proovimine oleks vajalik olnud. Otsisin Rademarist samuti pikkade varrukatega sõidusärki, kuid sobiva mitte leidmisel sai ostetud hoopis Odlo jooksusärk, mis prakt sama lõikega, mis Crafti sõidusärk.

Marcola
Rattur
Postitusi: 42
Liitunud: 16. 04. 2009. 18:21

Re: Millised püksid on OK?

Postitus Postitas Marcola » 10. 06. 2009. 06:39

Veel tundub et välja on jäänud selline tootja nagu Pearl Izumi. Ostsin ühed omale eBayst ja peale 500 km läbimist pole probleeme ilmnenud. Ei pükste ega tagumikuga :) Seda ka näiteks 100 km otsi tehes. Teine paar on mul Treki püksid ja nende pampers tundub hiinakam olema ja sellele ennustan kiiremat kustumist.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Re: Millised püksid on OK?

Postitus Postitas Andrus K » 22. 06. 2009. 07:14

Lugupeetud postitajad.

Anneli on kahe aastaga läbi teinud tohutu arengu ja tõmbab kolmapäevakutel oma vanusekslassis kõigile naistele koti pähe ning enamikele siin teemas oma postitusarvet avavatele sellidele võib nüüd ise rattapükstest loengu pidada. Anneli enam teie abi ei vaja pükste valikul, ma usun. Kes soovib oma äsja ostetud pükste üle rõõmustada, siis tehke oma teema.

Head sadulanühkimist ja ärge siis rattapükstega üle jaanilõkke hüpake.

Andrus
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Anneli83
Rattur
Postitusi: 10
Liitunud: 23. 07. 2006. 21:23

Re: Millised püksid on OK?

Postitus Postitas Anneli83 » 24. 06. 2009. 21:41

Heh, vaatan, et tõesti ammuilma algatatud teemale tuleb vastuseid. Minule tõsi, enam infot pole vaja jagada. Aastaid tagasi ostsin endale Craft meestekad ja olen siiani nendega sadulas, nüüd lõpuks hakkavad ära väsima ! Seega ca 2 aastat pükste kohta....pole paha Nii palju võin lisada, et meeste pampers on minu pepule mugavam....Eelmine hooaeg käisin niisama uudistamas nt A&T ś, sealsest valikust aga ei istunud mitte ükski, isegi meestekad !

Rajal näeme,
Anneli
MTÜ Jõelähtme SINGEL

Bike sõit ja X-Dream on mõnus, soovitan soojalt
www.singel.ee (tegemisel)
www.foorum.singel.ee

Vasta

Mine “Riietus ja jalanõud”