Prillid

Mida pähe-selga-jalga panna.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Kasutaja avatar
alar
Rattur
Postitusi: 507
Liitunud: 03. 01. 2004. 21:48

Postitus Postitas alar » 26. 01. 2004. 23:33

Mul muidugi võrdlusmoment puudub teiste kvaliteetsemate markidega, kuid Oakley-tel pole mul kolme aasta jooksul tulnud klassile ühtegi kriipsu, ning asi näeb ka väga hea välja. Muidugi tõesti, eestlased on need hinnad väga ülesse kruvind. Kui kellelgi asja suure lombi taha, siis seal on asi hoopis soodsma hinnaga. Aga igatahes soovitan soojalt.

Kasutaja avatar
Konflict
Rattur
Postitusi: 311
Liitunud: 16. 04. 2003. 20:21

Postitus Postitas Konflict » 27. 01. 2004. 07:39

Mul on Sigmaspordi gernoble prillid. Koos Läbipaistvad, punased ja tumedadklaasid. Minu arust väga head prilllid klaasid on ka vastupidavad pea ühtegi kriimu ei ole. Klaasid on ka hästi suured, nagu mesilane:)

Bimmer
Rattur
Postitusi: 190
Liitunud: 03. 11. 2003. 16:44

Postitus Postitas Bimmer » 27. 01. 2004. 14:20

Mul ka Oakley (Racing Jacket) prill ja ülirahul nendega. Istuvad nii mõnusalt peas, et ei saa arugi, kas on prill ees või ei ole. Ei lähe uduseks ja klaasid ei moonuta (paljude odavate prillide viga). Enda prillid ostsin Rootsist 2500.-, samade klaasidega on hind Eestis 3500-4000.-
Hind oli küll veic krõbe, aga samas on see parim prill, mida kunagi kandnud.

vaikija
Rattur
Postitusi: 384
Liitunud: 22. 02. 2003. 17:29

Postitus Postitas vaikija » 27. 01. 2004. 16:28

Udu vastu on lihtne nipp:puhastada klaasid nõudepesuvahendiga(fairy)ja udu ei teki(töötab ka ujumisprillidega).

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 357
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Postitus Postitas erko » 27. 01. 2004. 17:02

Kuna suutsin eelmisel hooajal 2 paari prille ära lõhkuda (kusjuures mõlemad purunesid mitte-rattasõidul :) ) siis pean plaani selleks hooajaks uued osta. Olen hetkel peatuma jäänud sellisel mudelil
Pilt
Ootaks teilt kommentaare :!: Eelkõige siis, kas need tootetutvustuses kirjeldatud ventileerimisavad ja mis kõik veel tõepoolest aitavad vältida prillide uduseks minekut? Eelmised prillid ostsin ka selle jutu peale, et tegemist on sportimiseks mõeldud tootega ning klaasid uduseks ei lähe, no läksid ikka küll. Aga Vaikija poolt väljahõigatud nipi proovin kindlasti ära :D
Lisaks veel, arvestades, et kaup tuleks välismaalt siis kas teie arvates tasub tellimisega mässama hakata või jääda kohalike poodide poolt pakutava valiku juurde?

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 27. 01. 2004. 20:11

Vat prillid on küll siuksed asjad, mida ma ei julgeks mingi hinna eest ilma proovimata osta. Kui mul endal eelmine kevad prilliost/otsimine päevakorral oli, praakisin küll 90 % prille ette pannes välja. Kusjuures prillide hinnalipikuga tutvusin alles pärast proovimist. Aga noh, mul nina ka natuke kõver :wink: . Ja minu ja mu rahakoti õnneks väljavalituiks osutusid Sigma Sport Grenoble'd.
Selle uduseks minemisega on vähemalt minu käest läbi käinud prillidel nõnda, et sõites udu ei teki, aga kui keset sõitu seisma peaks jääma siis kondenseerub aur ikka klaasidele ja see kaob sõitma hakates sealt üsna ruttu.
Muidu olen küll kahe käe ja jalaga välismaalt varustuse tellimise poolt, eriti veel kui kodumaiste poodide valik ikka jube nigel. Endalgi üks saadetis millalgi tulemas.

cowrider
Rattur
Postitusi: 717
Liitunud: 30. 05. 2003. 10:02

Postitus Postitas cowrider » 09. 03. 2004. 16:18

Milliseid poode tuleks Tallinnas külastada, kui on huvi Rudy Project prillide vastu? Veloplus kodulehel hakkavad silma ainult mõned mudelid.

XTRace
Rattur
Postitusi: 161
Liitunud: 22. 12. 2003. 22:01

Postitus Postitas XTRace » 09. 03. 2004. 16:38

rudy prille võib küsida Velospetsist.
Nad pealksid suutma orgunnida.
:?: ega kellelgi skeey klaase üle pole :?:

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 11. 03. 2004. 20:03

cowrider kirjutas:Milliseid poode tuleks Tallinnas külastada, kui on huvi Rudy Project prillide vastu? Veloplus kodulehel hakkavad silma ainult mõned mudelid.
Extreme peax minu meelest Rudy't myyma!!!
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
Overkilla
Rattur
Postitusi: 254
Liitunud: 15. 02. 2004. 14:20

Need prillid

Postitus Postitas Overkilla » 11. 03. 2004. 21:44

Et siis tellimiseks läeb, mõtlesin, et äkki:
http://www.actionsports.de/shop/catalog ... 40ne04.jpg
kõige ülemised? 235kr. http://www.actionsports.de/shop/catalog ... cts_id/802
või miks need paremad on:
http://www.actionsports.de/shop/catalog ... br04ne.jpg
http://www.actionsports.de/shop/catalog ... cts_id/801
400kr.
Esimesed prillid, puuduvad valiku- ja kandmisekogemused, eesti poodides veidi uurides pole sobivaid leidnud, suht suvalt siis vaatasin neid.
Laitmisi/soovitusi?

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: Need prillid

Postitus Postitas KristjanS » 12. 03. 2004. 17:39

Overkilla kirjutas:Et siis tellimiseks läeb, mõtlesin, et äkki:
http://www.actionsports.de/shop/catalog ... 40ne04.jpg
kõige ülemised? 235kr. http://www.actionsports.de/shop/catalog ... cts_id/802
või miks need paremad on:
http://www.actionsports.de/shop/catalog ... br04ne.jpg
http://www.actionsports.de/shop/catalog ... cts_id/801
400kr.
Esimesed prillid, puuduvad valiku- ja kandmisekogemused, eesti poodides veidi uurides pole sobivaid leidnud, suht suvalt siis vaatasin neid.
Laitmisi/soovitusi?
minu arvamus on et prilli ei saa niimoodi neti teel osta.see siiski selline toode mida peab ise proovima ja iga mudel ei pruugi Sulle sobidagi-kitsas,lai jms.
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

raimo
Rattur
Postitusi: 3
Liitunud: 13. 03. 2004. 16:55

Postitus Postitas raimo » 13. 03. 2004. 17:15

juhiksin tähelepanu sellele, et tolmustes tingimustes on parem kui prillid on nö "kinnised" - a la Rudy Project Ekynox. alt lahtiste prillidega olen täheldanud et tolm jms puru kipub ikkagi silma minema kui mõni rekka mööda kihutab ja "tuulekeeriseid" tekitab. sama on muidugi kruusateedel sõites teiste taga või mööduva masina puhul

endale

arx
Rattur
Postitusi: 24
Liitunud: 02. 01. 2004. 01:02

Postitus Postitas arx » 13. 03. 2004. 17:48

Velo+ on müügil Merida prillid. Kaks erinvat varianti. Ühel neist kolm paari erivärvidega klaase kaasas. Hinna ja kvaliteedi suhe on täitsa OK.
Päris hästi istuvad ees.

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 30. 03. 2004. 13:38

vaatasin ka neid merida prille kallimaid siis ja ostsingi ära
istusid hästi ees ja kaasas 3 paari klaase (mingi rohekas, oranzid ja mustad) kõik klaasid tundusid mõttekad, täna lähen ja proovin sõites neid sain 400 kr eest kätte

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 30. 03. 2004. 14:37

Noh Rudy Kerosene prillid on suht saastad, kuna prilli raami keskelt tekkis laagri ajal väikene mõra, ei tea kas siis külma-sooja vaheldumisest või lihtsalt väsis ära :?
No Pain No Gain

cowrider
Rattur
Postitusi: 717
Liitunud: 30. 05. 2003. 10:02

Postitus Postitas cowrider » 30. 03. 2004. 15:43

Tahaks Rudy Project Perception prille, aga Eestis seda mudelit vist mitte keegi ei müü ja mujalt tellides läheb liiga kalliks :-(

http://www.rudyproject.com/products.asp ... ception%20

Kasutaja avatar
Arbo
Rattur
Postitusi: 602
Liitunud: 02. 05. 2003. 08:41

Postitus Postitas Arbo » 30. 03. 2004. 16:12

Corrosion kirjutas:Noh Rudy Kerosene prillid on suht saastad, kuna prilli raami keskelt tekkis laagri ajal väikene mõra, ei tea kas siis külma-sooja vaheldumisest või lihtsalt väsis ära :?
Minul on need suht saastad prillid (Rudy Kerosene) kestnud 2000-2003 hooaja, siis vahetati garantii korras raam ära ja see murdus see talv enese hooletusest klaaside vahetamisel. Näe, praegugi nad ees mul pildil...

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 03. 04. 2004. 09:03

need merida prillid istuvad mul nagu valatud muidugiu seisma jäädes ja vaest sõites lähevad uduseks aga sõites liigutan kulme, õhk pääseb sisse jan udu läheb ära

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 03. 04. 2004. 17:06

aga sõites liigutan kulme, õhk pääseb sisse jan udu läheb ära[/quote]

mulle hakkasid meeldima prillid "Briko Sprinter 3" ostsin need aasta tagsi A&T spordist mingi 600 eest (oli parasjagu korralik ale). olen nendega küll väga rahul, klaasi spekter lausa tõstab entusiasmi ja istuvad väga mugavalt ees. Kulme pole pidanud liigutama... :lol: :lol: :lol:

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 03. 04. 2004. 17:10

Mul 60 eegused prillid, aga kulme ei pea küll "liigutama".

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 03. 04. 2004. 19:46

ainul vahest kui ikka alla 4 kraadi on ja jubedalt higistan

cowrider
Rattur
Postitusi: 717
Liitunud: 30. 05. 2003. 10:02

Postitus Postitas cowrider » 14. 09. 2004. 11:16

Küsimus prillide disaini kohta.
Kummad valida, kas need millel nina juurest on kumm tihkelt vastu kogu nina või need, mis toetuvad nina külgedele, aga jätavad samas õhuvahe? Küsimus siis sellest seisukohast, et kas jaheda/pakaselise ilmaga sõites on sest vahest kasu või kahju?

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 14. 09. 2004. 11:52

cowrider kirjutas:Küsimus prillide disaini kohta.
Kummad valida, kas need millel nina juurest on kumm tihkelt vastu kogu nina või need, mis toetuvad nina külgedele, aga jätavad samas õhuvahe? Küsimus siis sellest seisukohast, et kas jaheda/pakaselise ilmaga sõites on sest vahest kasu või kahju?
olen sõitnud 3 eri prillidega ja allapoole teatud temperatuurist ja kiirusest lähevad kõik uduseks.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
tõeline siga
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 02. 06. 2004. 08:51

Postitus Postitas tõeline siga » 14. 09. 2004. 13:03

Uduseks minemise vastu aitavad ka prillipoodides müüdavad aerosoolid, milledest üks, ostetud vist 5 a tagasi, töötab päris hästi. Udu tekkis peale ainult talvel seisma jäädes, suvel polnud mingit probleemi. Kodusem vahend pidavat olema ka suvaline (Fairy) nõudepesuvahend. Ise pole kasutanud.

Kasutaja avatar
tsainik
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 20. 01. 2004. 15:17

Postitus Postitas tsainik » 14. 09. 2004. 13:25

cowrider kirjutas:Küsimus prillide disaini kohta.
Kummad valida, kas need millel nina juurest on kumm tihkelt vastu kogu nina või need, mis toetuvad nina külgedele, aga jätavad samas õhuvahe? Küsimus siis sellest seisukohast, et kas jaheda/pakaselise ilmaga sõites on sest vahest kasu või kahju?
sinu ja prilli ninadisain on teisejärguline- kui mugav, siis on OK
oluline et saaksid ka madala passatka puhul läbi prilli, mitte prilli kohalt elu jälgida.
udu vastu jah aitab sampoon vms- määrid kokku ja veest läbi.
pühkida ei tohi.

cowrider
Rattur
Postitusi: 717
Liitunud: 30. 05. 2003. 10:02

Postitus Postitas cowrider » 06. 06. 2005. 11:24

Kas keegi praktikas prille/klaase üldse vahetab, näiteks kui on mitmetunnine sõit vahelduvate valgusoludega - päikesepaiste, pilvisus ja hämarik/öö, asfaldil ja metsavahel?

Milline prillivariant praktikas mõistlikum on?
* Ühed prillid kõikide sõitude jaoks (millised klaasid valida)
* Ühed prillid konkreetse sõidu kohta
* Kahed prillid sõidu kohta
* Vahetatavate klaasidega prillid ja varuklaasid kaasas.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 06. 06. 2005. 11:30

Mingit klaaside vahetust keset sõitu pole küll mõtet harrastada. Niipalju valgustustingimused ka ei muutu.

Mul on vahetatavate klaasidega prillid - kollane ja tume klaas. Kui on päikseline ilma siis tume ette ja kõik, sellega kannatab ka õhtupoole sõita kui nats hämardub. Kui päikest pole, siis sõitan kollasega, see teeb õhtul pilti selgemaks ka veel.

Vanadel prillidel olid veel tavalised klaasid kah, kui päikest polnud, siis sõitsin nendega.

Seega soovitan kas vahetatavate klaasidega prille, et vastavalt heledusele valida üks klaas ja selle peale jääda. VÕI osta paarid odavamad prillid erinevat tooni klaasidega (3M nt).
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

www
Rattur
Postitusi: 256
Liitunud: 06. 06. 2003. 13:00

Postitus Postitas www » 07. 06. 2005. 08:42

ostsin aasta tagasi briko endure prillid, 3 klaasid, kott ja raamid.
praktikas olen kasutanud kõige rohkem keskmisi oranze klaase. need lähevad ette nii võistlustel kui ka tavatreeningutel. maanteel ja päikesega suusatates kõige tumedam klaas ehk tumehall, pilvituse ja vihmaga õrnoranz. peab ütlema et pimeda peale jäädes toimib oranz klaas ka suht korralikul,t isegi mõlemad variandid.

Matthias
Rattur
Postitusi: 102
Liitunud: 15. 01. 2005. 17:30

Postitus Postitas Matthias » 09. 06. 2005. 19:50

sain endale alles huljuti authori esinduskauplusest M-ighty vahetatavate klaasidega ja tuulutusavadega prillid 320.- eest, ja olen üpriski rahul, nii et soovitan teistelegi

press
Rattur
Postitusi: 47
Liitunud: 20. 04. 2006. 09:06

prilli-info

Postitus Postitas press » 22. 08. 2006. 15:27

Kui keegi on otsinud läbipaistva klaasiga spordiprille, siis nägin Stockmanis meeste osakonnas selliseid müügil . Kaubamärk HAGA (rootsi). Hind oli vist 289 kr.
Ise olen HAGA prille kasutanud, hinna-kvaliteedi suhe on olnud ok.
Infot jagan sellepärast, et pime aeg tulekul ja läbipaistva klaasi ja norm hinnaga prilli pole igalt poolt saada.
Kui väntan, siis jõuan.

aus mees
Rattur
Postitusi: 32
Liitunud: 13. 07. 2006. 08:40

Postitus Postitas aus mees » 22. 08. 2006. 19:44

isegi olen otsinud läbipaistva klaasiga prille ja 1000-1500 eest juba leiab (samas olen ühed sellised tuhandesed omal puruks sõitnud ja oi seda kurbust) ostsin uued ja mõni päev hiljem nägin üht oma tuttavat suht sarnaste prillidega (istuseid kindlalt ees ja ninale ka ei hakanud - pildi moonutust samuti ei täheldanud), küsisin kust sai ja palju maksis - vastus siis, et 150 kr ja kusagilt tööriiete/tööohutuse poest sai, vist oli Laki tänaval Tln.
Järgmine kord olen seal kindel klient - ei mingit südamevalu ega nukrust, kui kriimud pääle sõidan või taskust mööda pistan.
8)
aega on, võita jõuab alati

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 23. 08. 2006. 07:30

aus mees kirjutas:küsisin kust sai ja palju maksis - vastus siis, et 150 kr ja kusagilt tööriiete/tööohutuse poest sai, vist oli Laki tänaval Tln.
Järgmine kord olen seal kindel klient - ei mingit südamevalu ega nukrust, kui kriimud pääle sõidan või taskust mööda pistan.
8)
Tööohutus prillid saadaval ka enamus korralikemas ehitusmaterjalide kaupluses ja jaehinnad samad. Iseasi, kas seal sulle sobivat/meeldivat mudelit on. Enadalgi ühed sellised, küll aga kollaste klaasidega. Istuvad ideaalselt ees, sest sangasid saab reguleerida nii üles-alla, kui ka nende pikkust.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

superior
Rattur
Postitusi: 126
Liitunud: 30. 05. 2005. 19:07

Postitus Postitas superior » 05. 09. 2006. 16:08

aus mees kirjutas:isegi olen otsinud läbipaistva klaasiga prille ja 1000-1500 eest juba leiab (samas olen ühed sellised tuhandesed omal puruks sõitnud ja oi seda kurbust) ostsin uued ja mõni päev hiljem nägin üht oma tuttavat suht sarnaste prillidega (istuseid kindlalt ees ja ninale ka ei hakanud - pildi moonutust samuti ei täheldanud), küsisin kust sai ja palju maksis - vastus siis, et 150 kr ja kusagilt tööriiete/tööohutuse poest sai, vist oli Laki tänaval Tln.
Järgmine kord olen seal kindel klient - ei mingit südamevalu ega nukrust, kui kriimud pääle sõidan või taskust mööda pistan.
8)
küsi tuttavalt, millises poes ja millised prillid täpsemalt.

cowrider
Rattur
Postitusi: 717
Liitunud: 30. 05. 2003. 10:02

Postitus Postitas cowrider » 06. 09. 2006. 08:09


Viljar
Rattur
Postitusi: 63
Liitunud: 06. 06. 2003. 11:44

Postitus Postitas Viljar » 06. 09. 2006. 11:41

Ise leidsin kunagi sellise poekese info. Seal on lisaks tüüpilistele 3M prillidele ka teisi firmasid ja mudeleid esindatud (vähemalt kodulehe järgi). Minule isiklikult 3M prillid ninale ei istu ja seetõttu muud otsingi. Pole aga Tartusse teabmisajast sattunud ja ehku peale ei julge ka netist tellima hakata. Ehk mõnele on abiks. http://www.parem.com/
Rattaga või rattata, selles on küsimus...

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Postitus Postitas marion » 06. 09. 2006. 13:57

Viljar kirjutas: ...ja ehku peale ei julge ka netist tellima hakata. Ehk mõnele on abiks. http://www.parem.com/
Olen sealt tellinud kaks maski talveks kiivri alla ja tellimise endaga probleeme ei olnud, kohale tulid väga kiiresti. Aga maskidega ei olnud muidugi muret, et kas sobivad või mitte, sobisid küll.

marter
Rattur
Postitusi: 12
Liitunud: 01. 07. 2005. 20:35

Postitus Postitas marter » 07. 01. 2007. 21:42

Kas kusagilt selliseid prille ka leiab (mitte roppkirve hinna eest), millega kannatab sporti teha (rattasõit, jooksmine, võrkpall...) ja mille klaasid on mitte tavalised, vaid miinusega. Tavaliste prillidega sportimise puhul kipub olema see viga, et lähevad kergelt uduseks ja ei püsi korralikult peas+ei ole piisavalt tihedalt silmade ümber, et igast vastiku kraami silma minekut takistada.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas KaupoR » 07. 01. 2007. 23:37

oleneb muidugi, mida sa pead "roppkirveks" aga loomulikult on selliseid prolle olemas. Näiteks 1, 2, 3. Eesti kaubandusvõrgus ka mingid variandid kindlasti olemas. Rudy 'l ka suur valik, kuid neid on mu teada Eestis vähem liikumas. Võibolla eksin ...
If everything's under control, you're going too slow!

tripp
Rattur
Postitusi: 521
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:13

Postitus Postitas tripp » 08. 01. 2007. 18:22

marter kirjutas:Kas kusagilt selliseid prille ka leiab ... mille klaasid on mitte tavalised, vaid miinusega.
Kontaktläätsi sa kasutada ei saa? On inimesi, kes tõesti ei saa - tugev silindrilisus, või on silmad väga hellad (ehkki selle vastu võiks arst nõu anda). Aga muidu on sportival inimesel läätsed miljon korda mugavamad kui prillid.

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 09. 01. 2007. 08:21

tripp kirjutas:Aga muidu on sportival inimesel läätsed miljon korda mugavamad kui prillid.
Oponeerin sellele väitele, paremad nad on, aga mitte nii märgatavalt, et ma neid trenni ajal väga kannaksin, võistlustel küll viimasel ajal. Läätsede puudumise tõttu pole miski mul tegemata jäänud, ega kvaliteet kannatand. Väga porise/ sombuse ilma puhul, kui nagunii peab valget klaasi kasutama, on optilised prillid isegi mugavamad, kui läätsed. Peas püsivad hästi, kärbseid silma ei lase, tuult tõrjuvad, uduseks lähevad pea sama hästi, kui sportprillid ... aint päikse vasta ei aita, õnneks on sõites nina nagunii põhiliselt maa poole :)

Põhiline eelis sportprillil on see, et näeb coolim välja :D
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 09. 01. 2007. 09:32

Gunnar kirjutas:
tripp kirjutas:Põhiline eelis sportprillil on see, et näeb coolim välja :D
Pigem vist ikka niipidi et kui klõpsuvad kingad ja seenemiku kiiver juba on siis ega need prillid enam asja hullemaks teha ei saa..

Kasutaja avatar
T!!T
Rattur
Postitusi: 65
Liitunud: 26. 05. 2003. 08:53

Postitus Postitas T!!T » 09. 01. 2007. 22:42

ostsin ühed sellised optiliste adapteritega brikod ca 9 aastat tagasi, kasutan siiani. Ei kurda. Aga nüüd on hoopis selline probleem, et see nn. ninakaar on ajahamba käes muutunud kleepuvaks tatiks. Kas kellelgi on kogemust, meistrimehed, millega ja kuidas seda asendada/remontida saaks? Mõne 150 eequse prilli küljest sobib midagi? Muidu vist A&T sport neid brikosid müüb.
KaupoR kirjutas:oleneb muidugi, mida sa pead "roppkirveks" aga loomulikult on selliseid prolle olemas. Näiteks 1, 2, 3. Eesti kaubandusvõrgus ka mingid variandid kindlasti olemas. Rudy 'l ka suur valik, kuid neid on mu teada Eestis vähem liikumas. Võibolla eksin ...

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 13. 08. 2007. 10:51

Nii, minu jaoks oli Rakke start päris hirmus kogemus. Silmad olid ikka korralikult tolmu ja liiva täis. Läätsi ei viitsind panna, seetõttu ei kasutand ka sportprille vaid tavalisi päevinäinud optilisi.

Kas saab keegi öelda, et tänu prillidele teda see tolm ei seganud üldse?
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 13. 08. 2007. 11:07

Prillid + läätsed ja kõik oli Ok. Ei ajanud silmi tolmuseks (läätsudega oleks see päris piin).

Jeanpaul
Rattur
Postitusi: 3
Liitunud: 03. 01. 2008. 19:01

Re: Prillid

Postitus Postitas Jeanpaul » 06. 01. 2008. 14:30

Ise kasutan ESS ICE -d või siis Wileyx JP-1. Mõlemad väga head ja ka mitte kallid

Vasta

Mine “Riietus ja jalanõud”