Jooksude ostuabi (CX/Gravel)

Rattadetailid ja abiained. Raamist õlideni.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
dride
Rattur
Postitusi: 33
Liitunud: 31. 05. 2018. 19:04

Jooksude ostuabi (CX/Gravel)

Postitus Postitas dride » 07. 01. 2019. 17:24

Nimelt tahaks CX/Gravel rattale juurde osta teise paari jookse. Kui sõita vaid siledal asfaldil võiks all olla MNT kummidega pisut kergemad jooksud. Samas vahel tuleb jälle ette vahelduvate teekatetega pikemaid sõite ning sellisel juhul tahaks lihtsa vaevaga stock jooksud pisut karvasema mustriga kummiga alla panna.

Igaks juhuks mainin, et võistlemisega ei tegele ning kaalult olen kergekaallane.

Nõuded:
700c/28"
QR kinnitus
Disc brake
Tubeless
11 speed
alu, sest süsiniku jaoks mul raha pole :)
Kaal, see on kõige keerulisem. Äkki kuskil 1300-1700g vahel?
Hind, näiteks 400€, või isegi alla selle. Samas pole see ka mingi otsene lagi.

Olen siit foorumist ka kasutatud asju jälginud, aga midagi erilist pole silma jäänud. Põhimõtteliselt läheksid sinna alla nii 29 MTB jooksud, spets CX jooksud, kui ka MNT Disc jooksud. MTB/CX jooksude puhul oleks mõeldav ka see, stock jooksudele läheb peale sile kumm ning uutele jooksudele karvasem kumm.

Hetkel jäi silma selline pakkumine:

Fulcrum Racing 5 DB Road Disc Wheelset:
274.49€

Mida sellest arvata? Kas sellise raha eest saaks äkki kasutatud turult midagi paremat? Või kui pisut juurde panna, kas siis annaks nt kaalu pealt jälle kokku hoida? :)

Kasutaja avatar
siim_s
Rattur
Postitusi: 1116
Liitunud: 03. 04. 2006. 07:58

Re: Jooksude ostuabi (CX/Gravel)

Postitus Postitas siim_s » 07. 01. 2019. 21:03

Sõitsin eelmisel aastal nendega: https://www.huntbikewheels.com/collecti ... eep-22wide ja jäin rahule. Pikem kogemus muidugi veel puudub, st vastupidavuse kohta ei oska midagi öelda. Hea on see, et tootja paneb kohe kaasa ka paar varukodarat.

Vasta

Mine “Jupid”