tirr shimano hg-50-9

Rattadetailid ja abiained. Raamist õlideni.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
taavid
Rattur
Postitusi: 366
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:14

tirr shimano hg-50-9

Postitus Postitas taavid » 03. 09. 2004. 21:43

nagu teeninduses minu ragiseva tagaratta kohta öeldi, on tirr läbi. uut neil anda polnud, nii et ragiseb hetkel jubedalt edasi. esimene jooks saadi praeguseks korda, too ragises kah. ratas on author opus, sõidetud 1500 kilti... vähevõitu kudagi... vaatasin authori lehelt, et tirr peaks olema shimano hg-50-9 11-32. kas see ongi nüüd konkreetne mudeli nimi? ja eelmise aasta mudelil on ikka ilmselt sama jupp sees? ja kas seda leiab nii enamvähem igast rattapoest (tartus)? hawaiis polnud, mujalt pole jõudnud uurida.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: tirr shimano hg-50-9

Postitus Postitas erikr » 03. 09. 2004. 22:13

taavid kirjutas:nagu teeninduses minu ragiseva tagaratta kohta öeldi, on tirr läbi. uut neil anda polnud, nii et ragiseb hetkel jubedalt edasi. esimene jooks saadi praeguseks korda, too ragises kah. ratas on author opus, sõidetud 1500 kilti... vähevõitu kudagi... vaatasin authori lehelt, et tirr peaks olema shimano hg-50-9 11-32. kas see ongi nüüd konkreetne mudeli nimi? ja eelmise aasta mudelil on ikka ilmselt sama jupp sees? ja kas seda leiab nii enamvähem igast rattapoest (tartus)? hawaiis polnud, mujalt pole jõudnud uurida.
see millest sa räägid on kassett. tirr on rummu küljes ja tänavuaastase opuse rummud on ritchey, vbolla siis ka mullu oli samuti. mis tirri richey kasutab, ma ei tea.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: tirr shimano hg-50-9

Postitus Postitas Rivo » 03. 09. 2004. 22:47

erikr kirjutas:see millest sa räägid on kassett. tirr on rummu küljes ja tänavuaastase opuse rummud on ritchey, vbolla siis ka mullu oli samuti. mis tirri richey kasutab, ma ei tea.
Kevadel pandi minu Ritchey WCS rummule mingi Shimano tirr. Mis rummuga Opusel tegemist, ei tea, aga suure tõenäosusega peaks sinnagi Shimano tirr sobima. Kuigi...jebimist sellega veidi oli, tuli seibe vahele panna, 11 hammakal jäi kett vastu raami.

taavid
Rattur
Postitusi: 366
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:14

Postitus Postitas taavid » 04. 09. 2004. 16:55

no ok, ma arvasin et freewheel tähendab tirri ja sealt ka selle hg... netist võtsin. aga rummu peal on kirjas ritchey zer system.

Vasta

Mine “Jupid”