Vända valiku kriteeriumid

Rattadetailid ja abiained. Raamist õlideni.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Vända valiku kriteeriumid

Postitus Postitas Gunnar » 12. 03. 2004. 11:06

Vändad on minu jaoks täitsa tume teema ja küsiks siis, et mida peab uue vända ostu juures vaatama peale pikkuse ja hinna.
Praegu mul Truvativ FireX ja tegelt vaja vahetada ainult hammasrattad aga järsku saab kogu komplekti sama hinnaga kui 3 hammasratast. Mis võll - seda hetkel ei tea, ei näe ka ju.

charlie
Rattur
Postitusi: 445
Liitunud: 18. 05. 2003. 15:36

Postitus Postitas charlie » 12. 03. 2004. 13:00

egas seal midagi erilist polegi järgida: vaata kõigepealt kas su võll on 4-kant või ISIS tüüpi, kui see selge siis rohkem hinna ja välimuse järgi osta.
järgi ehk suure hammaka mõõtmeid, levinuim on 44 hammast, aga ka 42, 46 ja 48 olemas. soovitan panna sarnase, mis valmistajatehase poolt pandud. siis pole muret, et esikäigukas ei tööta hästi või hambad võivad vastu raami käima hakata.
vända pikkus ehk ka oluline, tehasest tulevad reeglina kõik 175 mm mõõtmega, seega kui varem tundus see paras pikkus olevat, võta sama.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Vända valiku kriteeriumid

Postitus Postitas Mati » 12. 03. 2004. 13:14

Gunnar kirjutas:...Praegu mul Truvativ FireX ja tegelt vaja vahetada ainult hammasrattad aga järsku saab kogu komplekti sama hinnaga kui 3 hammasratast. Mis võll - seda hetkel ei tea, ei näe ka ju.
Truvativi kettad on vist suht haruldased saadavuselt (va net). Ja reeglina on nii, et hammakad eraldi võivad tulla kallimad kui crankset kokku. Vaata Erikr postitust netist tellimise kohta ja sealt vaata seda poodi, seal olid päris head pakkumised Shimi crankset'idele.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Vasta

Mine “Jupid”