Pidurid talveks.

Rattadetailid ja abiained. Raamist õlideni.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
usssky
Rattur
Postitusi: 158
Liitunud: 17. 10. 2010. 18:31

Pidurid talveks.

Postitus Postitas usssky » 30. 04. 2011. 22:34

Talveratas on hooldusesse minemas ja pidurid vajaksid hooldust-vahetust. No kohe mitte kuidagi ei saa jääda rahule praeguste mehhaaniliste ketaspiduritega. On mingid viffel-fufflid, mis olid algselt peal scott aspect 55. Õlipidurid ei pidanud talveks sobima, millised on siis mu valikud, kas V pidur toimib kui sõita lörtsis külmetava ilmaga??

Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Re: Pidurid talveks.

Postitus Postitas urmo » 30. 04. 2011. 22:54

Hüdraulilised(õli) pidurid on talveks siiski sobivaim variant, ei ole kuulnud et õli oleks kellelgi sinna ära jäätunud. Mõned on omal hüdraulikasüsteemi veega täitnud, siis jäätub ära küll, aga see on siiski küllatki erandlik ja eksperimentaalne. V-pidurite peamine probleem talvel on pidurduspinna e. pöia ärajäätumine/sopaseks saamine, sellest tulenev kiire klotsi ja pöia kulumine jne. Hüdraulilisi ketaspidureid samas talv minu kogemuste järgi praktiliselt ei mõjuta.
Zero the Hero

usssky
Rattur
Postitusi: 158
Liitunud: 17. 10. 2010. 18:31

Re: Pidurid talveks.

Postitus Postitas usssky » 30. 04. 2011. 23:13

Kui nii, mis oleks siis se soodsam-moodsam variant need pidurid toimima saada. Kui kellelgi on valmis pidurikomplekte pakkkda siis pakkummised on teretulnud.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Pidurid talveks.

Postitus Postitas erikr » 01. 05. 2011. 05:49

Olen sõitnud hüdrauliliste ketaspiduritega talvel 6 aastat. Mina ei tea mingitest probleemidest midagi. Piduriteks Formula B4.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Vasta

Mine “Jupid”