Küsimus kodarate kohta?

Rattadetailid ja abiained. Raamist õlideni.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
Andres L
Rattur
Postitusi: 196
Liitunud: 14. 07. 2003. 15:27

Küsimus kodarate kohta?

Postitus Postitas Andres L » 29. 08. 2003. 00:55

alustuseks vabandust kui selle sõnumi valesse foorumisse panin aga mul üks küsimus, mu esi ratta kodarad on väga kahtlaselt paigutatud et ma tahaks teada kas sellel mingi eelis ka või mingi mõte või on nad lihtsalt omapära tõttu nii paigutatud? album_page.php?pic_id=429

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Küsimus kodarate kohta?

Postitus Postitas erikr » 29. 08. 2003. 05:26

Bambu kirjutas:alustuseks vabandust kui selle sõnumi valesse foorumisse panin aga mul üks küsimus, mu esi ratta kodarad on väga kahtlaselt paigutatud et ma tahaks teada kas sellel mingi eelis ka või mingi mõte või on nad lihtsalt omapära tõttu nii paigutatud? album_page.php?pic_id=429
siin pole küll midagi kahtlast. tegu on radiaalselt laotud esirattaga mis õige teostuse korral annab jäigema ratta. ka pole see sugugi haruldane.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
margo
Rattur
Postitusi: 288
Liitunud: 09. 04. 2003. 12:26

Re: Küsimus kodarate kohta?

Postitus Postitas margo » 29. 08. 2003. 10:59

erikr kirjutas:siin pole küll midagi kahtlast. tegu on radiaalselt laotud esirattaga mis õige teostuse korral annab jäigema ratta. ka pole see sugugi haruldane.
Seda teemat ma ka just üks päev uurisin, aga täispildi saamiseks - tagajooksu ei tohi nii laduda vist? Vähemalt loogika ütleb nii :idea: ... mitte, et ma oleksin sellist tagajooksu näinud...

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Re: Küsimus kodarate kohta?

Postitus Postitas UrmasL » 29. 08. 2003. 11:16

person kirjutas:tagajooksu ei tohi nii laduda vist? Vähemalt loogika ütleb nii :idea: ... mitte, et ma oleksin sellist tagajooksu näinud...
Tagajooksul on kasutatud radiaalset ladumist ainult ühel poolel. Kusjuures olen näinud seda nii kasseti poolel kui ka teisel poolel! Ühel tavaliste kodaratega (32tk) oli radiaalne kiirkinnituse poolne külg. Mavic Crossmaxil (20 kodarat) on radiaalne kasseti poolne külg.

Road
Rattur
Postitusi: 219
Liitunud: 21. 05. 2003. 13:34

Postitus Postitas Road » 29. 08. 2003. 11:16

Üsna mitmetel maanteeratastel on ka tagajooksul radiaalset kasutatud, kuid mitte tirri pool. Ju ta on ikka nii "hea".

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 29. 08. 2003. 11:19

Road kirjutas:Üsna mitmetel maanteeratastel on ka tagajooksul radiaalset kasutatud, kuid mitte tirri pool. Ju ta on ikka nii "hea".

mul on niimoodi :wink: :!: :!:
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Vasta

Mine “Jupid”