Pudelihoidja naisteraamiga rattal

Rattadetailid ja abiained. Raamist õlideni.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
tydrukbussis
Rattur
Postitusi: 10
Liitunud: 19. 12. 2004. 23:10

Pudelihoidja naisteraamiga rattal

Postitus Postitas tydrukbussis » 07. 05. 2006. 22:57

Mure selline, et naisteraamiga rattal ei mahu joogipudel koos hoidjaga õigupoolest kuhugi hästi ära. Tavapärasesse kohta kahe toru vahel lihtsalt ei mahu, sadulaposti külge ka midagi meisterdada ei saa. Ma isegi väga täpselt ei mäleta, miks mul aastake tagasi ratast ostes ei tahetud seda sinna ülemise põiktoru külge opereerida. Ilmselt oli tegemist selle konkreetse rattapoe suutmatusega sedaa auku sinna teha/garantii kadumise/võimaliku rooste tekkega.

On keegi sellise probleemi mingil mulle kujuteldamatul moel lahendanud? Ja kas põhimõtteliselt on rattaraami sisse augu tegemine võimalik ja mitteroostetemise suhtes kindel. Seni olen sõitnud pudeliga raua juhtraua külge kinnitatud kotis, aga tahaks tegelikult sõidu peal ka juua.

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 08. 05. 2006. 07:12

Kasuta kiirkinniteid. Plastmassist vist jääb väheks, aga siis neid plast- ja kummivoolikute kinnitamiseks mõeldud metallvõrusid. Auke ple mõtet teha.
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 08. 05. 2006. 07:17

Gunnar kirjutas:Kasuta kiirkinniteid. Plastmassist vist jääb väheks, aga siis neid plast- ja kummivoolikute kinnitamiseks mõeldud metallvõrusid. Auke ple mõtet teha.
lõdvikuklamber e. voolikuklamber. saab hästivarustatud, bensukatest, ehitusmaterjalide poodidest, heal juhul isegi koduextrast.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

umax
Rattur
Postitusi: 18
Liitunud: 30. 07. 2007. 13:10

Postitus Postitas umax » 31. 07. 2007. 08:55

Tegin sellise lahenduse: kahepoolne teip raami külge, sinna peale pudelihoidja ja kahe plastvitsaga kinni. Toimib siiamaani, mingit nurinat ei ole kuulda olnud 8)

Vasta

Mine “Jupid”