Manitou jupid

Rattadetailid ja abiained. Raamist õlideni.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Multik
Rattur
Postitusi: 63
Liitunud: 03. 04. 2003. 14:43

Manitou jupid

Postitus Postitas Multik » 26. 08. 2005. 12:16

Minu 2003. aastal ostetud Manitou Axel (80 mm; õli/vedru) amort on hakanud logisema. Ilmselgelt vajab see kas mingit parandamist või osade vahetamist. Paraku on häda selles, et pole ise kunagi amorit lahti võtnud ega oska ka arvata milles häda võiks olla.

Poolteist kuud tagasi käis amort Pirita Hawaiis hoolduses (puhastamine, õlitamine), aga nüüd kui oleks vaja osasid vahetada, selgub, et Manitoul polegi nagu Eestis esindust ja juppe ka pole. Iseenda väikse mõistusega üritaksin esimese hooga vahetada õlipadrunit. Aga kust seda saada?
Vanaga olen sõitnud poolteist aastat ja ime siis, et see läbi on.

Väga võimalik, et asendada tuleks juppe ka amordi teises pooles. Aga mis seal üldse on? Ja kust leida seda osa, mida asendada? Kuidas amorti üldse lahti võtta?

Ehk oskab keegi mind kaugjuhtimise teel õpetada, kui selle info põhjal, mis siin kirjas üldse õpetada saab. Iseenesest saan aru, et minusugusel "meistrimehel" oleks targem üldse uus amort osta, aga vana võiks ju ka ikkagi kuidagi korda saada.

koomahai
Rattur
Postitusi: 178
Liitunud: 29. 04. 2003. 17:56

Postitus Postitas koomahai » 26. 08. 2005. 12:28

Ainus koht kuskohast abi võib leida on Nõmme Rattapood http://www.nrp.ee. Kui keegi soovitab Balti Autoosade AS-i pöörduda siis ei tasu seda juttu kuulata.
Tanel

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 357
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Postitus Postitas erko » 26. 08. 2005. 12:58

hiljuti käis foorumist läbi ka firma AT Sport nimi, seda seoses Manitou vedrude vahetusega vist :?

Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Postitus Postitas urmo » 26. 08. 2005. 13:24

Loks on ilmselt põhjustatud tihenditest, minu Manitou ka loksub, aga mittehäirivuse piirides. Soovitan samuti NRP-sse pöörduda
Zero the Hero

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Manitou jupid

Postitus Postitas mart » 26. 08. 2005. 13:37

Multik kirjutas:Minu 2003. aastal ostetud Manitou Axel (80 mm; õli/vedru)...
Väga võimalik, et asendada tuleks juppe ka amordi teises pooles. Aga mis seal üldse on? Ja kust leida seda osa, mida asendada? Kuidas amorti üldse lahti võtta?.
http://www.orangebikes.com/technical/AN ... eleng1.pdf
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Vasta

Mine “Jupid”