Look 4x4 v.s CrankBrothers eggbeaterid

Rattadetailid ja abiained. Raamist õlideni.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
www
Rattur
Postitusi: 256
Liitunud: 06. 06. 2003. 13:00

Look 4x4 v.s CrankBrothers eggbeaterid

Postitus Postitas www » 18. 04. 2005. 09:14

teie kogemused Look 4x4 ja CrankBrothers eggbeater pedaalidega. kavatsen lähemal ajal oma vanad time pedaalid ca 4a vastu pidanud uute vastu vahetada. vastupidavuseks peaks olema umbes 2a.
CB-l on minu jaoks momendil oluliselt parem hind ja mingi hooldus. look on täiesti :?: . juba katsetamise huvist lähtudes juurde ei viitsi time juurde tagasi pöörduda. tänulik kommentaaridele :wink:

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Re: Look 4x4 v.s CrankBrothers eggbeaterid

Postitus Postitas Ruve » 18. 04. 2005. 09:34

www kirjutas:teie kogemused Look 4x4 ja CrankBrothers eggbeater pedaalidega. kavatsen lähemal ajal oma vanad time pedaalid ca 4a vastu pidanud uute vastu vahetada. vastupidavuseks peaks olema umbes 2a.
CB-l on minu jaoks momendil oluliselt parem hind ja mingi hooldus. look on täiesti :?: . juba katsetamise huvist lähtudes juurde ei viitsi time juurde tagasi pöörduda. tänulik kommentaaridele :wink:
kasuta otsingut, look 4x4 kohta peaks leiduma infot. ise olen sõitnud ca 2k km ja pedaalid on nagu uued. ainus mille üle kurdaks, et vedru võiks olla veidi jäigem, time pedaalidel on jäigem.

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 18. 04. 2005. 09:55

Eelmise aasta sügisest LOOK 4x4 kasutanud (ca 1kkm) ja igati rahul. Jalga pole kordagi välja tõmmanud. TIME-ga võrrelda ei oska (pole kasutanud) SPD-ga võrrelda pole mõtet. Jala saab kätte kanda sisse või väljapoole keerates. Sõltuvalt sellest kumbat pidi klotsid tallaalla paned on vajalik kanna keeramise nurk kas suurem või väiksem.

Olts
Rattur
Postitusi: 536
Liitunud: 13. 05. 2003. 11:15

Postitus Postitas Olts » 18. 04. 2005. 10:05

Olen kah sama probleemi ees, et kumba osta. Look on tiba odavam(mingi 80?) ja CrankBrothers mingi 100?. Jutt selles, et kas Look- ile saab kah varulaagreid?
Kuna kinni pigistav aas on jäigas ühenduses allpool oleva aasaga, tekkis küsimus. Kas pedaaliga vastu kivi/kändu sõites tuleb saabas lahti/puruneb alumine aas.?
Äkki on kellelgi kogemusi.
see rattasõit on viinud kõik mu finantsid ja .....

www
Rattur
Postitusi: 256
Liitunud: 06. 06. 2003. 13:00

Postitus Postitas www » 18. 04. 2005. 12:47

tnks kommentaaride eest eks ma nuputan siis edasi :idea: :idea:

Kasutaja avatar
madiz
Rattur
Postitusi: 260
Liitunud: 25. 05. 2003. 10:32

Postitus Postitas madiz » 18. 04. 2005. 15:04

Olts kirjutas:Kuna kinni pigistav aas on jäigas ühenduses allpool oleva aasaga, tekkis küsimus. Kas pedaaliga vastu kivi/kändu sõites tuleb saabas lahti/puruneb alumine aas.?
mtb reviewd uskudes peaks need pedaalid alumise otsaga piki maad käies lahti minema ehk saabas tuleb lahti

Olts
Rattur
Postitusi: 536
Liitunud: 13. 05. 2003. 11:15

Postitus Postitas Olts » 18. 04. 2005. 15:39

madiz kirjutas:
Olts kirjutas:Kuna kinni pigistav aas on jäigas ühenduses allpool oleva aasaga, tekkis küsimus. Kas pedaaliga vastu kivi/kändu sõites tuleb saabas lahti/puruneb alumine aas.?
mtb reviewd uskudes peaks need pedaalid alumise otsaga piki maad käies lahti minema ehk saabas tuleb lahti
Ma seda mõtlesingi, et kas see ohtlik pole, kui märkad, et jalad polegi pedaalidel.
see rattasõit on viinud kõik mu finantsid ja .....

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 18. 04. 2005. 16:10

märkamine pole ohtlik, aga kui jalg lahti tuleb siis on loomulikult ohtlik: aga samas on siis jalg tõenäoselt alumises asendus, ehk surud, et seetõttu pole nii eluohtlik, et suurem enamus ajast peaks jalg pedaalile jääma ja kiirelt iseeneselikult juba uuesti kinnituma.
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Postitus Postitas marion » 25. 04. 2005. 09:35

madiz kirjutas:
Olts kirjutas:Kuna kinni pigistav aas on jäigas ühenduses allpool oleva aasaga, tekkis küsimus. Kas pedaaliga vastu kivi/kändu sõites tuleb saabas lahti/puruneb alumine aas.?
mtb reviewd uskudes peaks need pedaalid alumise otsaga piki maad käies lahti minema ehk saabas tuleb lahti
See peab ikkagi päris jõhker laks olema, olen ise aasta CB-dega sõitnud ja sarnast asja pole kordagi juhtunud. Talverattal on Timed ja vahe on nagu öö ja päev, aga olen vist ka munavisplitega rohkem harjunud. Nii kui jala pedaalile panen, on king kohe kinni, aga Timedega pean pedaalil õiget kohta otsima. Aga Looki ja CrankBrothersi vahel valida ei oskaks, suhteliselt sarnased ju.

Loom
Rattur
Postitusi: 177
Liitunud: 15. 06. 2003. 08:06

Postitus Postitas Loom » 26. 04. 2005. 12:02

Look on Crank Brothersilt litsentsi ostnud ja vorbib põhimõtteliselt samu asju. Mina eelistaks ikkagi originaali. Ise Candy SL kasutan.

Vasta

Mine “Jupid”