Dropper post

Rattadetailid ja abiained. Raamist õlideni.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Hanninen
Rattur
Postitusi: 2
Liitunud: 13. 01. 2019. 18:56

Dropper post

Postitus Postitas Hanninen » 13. 01. 2019. 19:02

Kas me kodumaa laiades avarustes, peale Hawaii pakutava Reverbi, mõni kauplus veel dropper sadulaposte pakub? Interneedum on väljamaalt tellimiseks muidugi tore koht, kuid eelistan ostueelselt kaupa ka käega katsuda.

arnea
Rattur
Postitusi: 1225
Liitunud: 02. 06. 2008. 17:04

Re: Dropper post

Postitus Postitas arnea » 14. 01. 2019. 11:35

Ega poes käega katsumine kehva posti heaks ei tee. Alusta sellest, et mõtle välja millist posti sa tahad. Mina Reverbi ei ostaks enam kunagi. See on liiga keeruline hooldada ja hooldamist ta tahab. Ma kaks korda viitsisin täishoolduse teha, siis müüsin maha. Ostsin Bikeyoke Revive ja olen väga rahul. Ma arvan, et see on parim dropper. Konstruktsioon on lihtne. Regulaarne hooldus on lihtne. Täishooldus kodus on võimalik. Ja üles-alla käib rõõmuga.

Kasutaja avatar
M785
Rattur
Postitusi: 414
Liitunud: 10. 12. 2012. 20:43

Re: Dropper post

Postitus Postitas M785 » 17. 01. 2019. 00:33

Ise olen ka paar dropper posti läbi kasutanud. Reverbist hoiaksin ka suure kaarega eemale, endal on sellega olnud nii töökindluse kui ka hooldusega igast jamasid (tegemist on hüdraulilise postiga, mis disaini tõttu on juba paras peavalu hooldada ja üles seada). Olen samuti kasutanud Brand-X dropperit, mille rikkusin ära enda lohakuse tõttu (mustus sai tihendist mööda ja rikkus liugurpinna ära, jällegi selle hooldus oli lihtne, mille peale varem ei tulnud). 120-140€ eest (vahel on olnud netipoodides pakkumisi 110€ ringas ka) on see siiski päris palju dropperit, töötas hästi ja kui ise otsiksin rahakotisõbralikku dropperit, ostaks uuesti. Siiski peale Brand-Xi ja Reverbi kogemust ostsin omale Crankbrothers Highline, millega olen vägagi rahul. Crankbrothers lubas selle disainides töökindlust ja annab vist 3 aastase garantii ka (Bike24s on 228€ hetkel). Iseenesest on hetkel turul vägagi palju häid dropper poste, tasub ainult natukene googeldada ja arvustusi lugeda (mida leidub ohtralt). Kuna Specialized toodab ka oma enda dropperit, tasub ehk nende Eesti esindusse helistada ja küsida, kas sellist asja otse kätte ka müüvad.

Tehnik
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 31. 03. 2013. 15:21

Re: Dropper post

Postitus Postitas Tehnik » 29. 01. 2019. 21:49

Mida arvata MERIDA EXPERT Dropper 30.9 kohta?

Vasta

Mine “Jupid”