MANITOU Axel Elite (80 mm) lock out

Rattadetailid ja abiained. Raamist õlideni.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Külaline

MANITOU Axel Elite (80 mm) lock out

Postitus Postitas Külaline » 24. 04. 2004. 12:05

On selline mure,et ma ei leie kuskilt MANITOU Axel Elite (80 mm) lock out hinda :?: :See on see amort,mis on selle aasta author modusel,sectoril ja instinctil all. On see üldse mõistlik amort,võrreldes näiteks RS Pilot SL-iga?

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 357
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Postitus Postitas erko » 24. 04. 2004. 12:21

Põhjus see, et nimetatud amort võib olla OEM ehk ainult tehases komplekteeritud ratastele :?: Kindel muidugi ei ole

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 24. 04. 2004. 12:30

Selle aasta mudelite hindu ei oska kommenteerida, aga aasta tagasi kui lockout sellel amordil veel puudus uurisin ma taoliste amortide hindu.

Manitou Axel Elite ~3200.-, Super ~4000.-
Rock Shox Judy/Pilot XC ~3200.-, SL 4000.-

Lukustus on kindlasti pehmele ja odavale amordile hea lisand, aga mingis "saunas" räägiti, et ei see amort ega selle lukustus ole väärt ega õnnestunud asjad.

2003a RS Pilot SL-ga on mul naisel aastane kogemus. Väga heast küljest on ennast näidanud. Kaalub kyll palju ja lukustus puudub ning üle 75kg kodanikule ei soovitaks, aga "amortiseerimise" omadused on paremad kui 2x kallimatel isenditel. Eelmise aasta trepilist Rakke mararoni oli sellega lust sõita - erinevalt RST Aerosa AET-st ntx, mis mul endal too hetk all oli.

Vasta

Mine “Jupid”