Rattale vihmakate jaekaubandusest?

Rattadetailid ja abiained. Raamist õlideni.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
Raix
Rattur
Postitusi: 356
Liitunud: 11. 06. 2007. 21:39

Rattale vihmakate jaekaubandusest?

Postitus Postitas Raix » 13. 08. 2012. 22:47

On keegi Eestis või lausa Tartus näinud müügil midagi sarnast: http://www.chainreactioncycles.com/Mode ... elID=11336 ? Vaja siis selleks, et päevasel ajal ratast õues hoida, kuid päris ilmastiku meelevalda ka ratsut jätta ei sooviks.

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: Rattale vihmakate jaekaubandusest?

Postitus Postitas Villem T » 14. 08. 2012. 08:31

Vaata mootorrattapoodidesse.

-common-
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 08. 10. 2009. 22:39

Re: Rattale vihmakate jaekaubandusest?

Postitus Postitas -common- » 14. 08. 2012. 14:11

Mina leidsin Fixus mustamäe http://fixus24.ee/?st=4;info=motokaubad;ryhm=AZAA;

Mõnes motopoes oli veel aga sellist kerget õhukest mujalt ei leidnud - umbes aasta tagasi.
Vihma eest kaitseb väga hästi - läbi ei lase aga materjal ise on suhteliselt õrn. Kuskil rõdul/hoovis kasutades ei ole vast probleemi aga matkaauto taga rattahoidjas peale kangutades võib rebeneda. Suurim pluss ongi vihma pidavus.

volvofriik
Rattur
Postitusi: 34
Liitunud: 09. 02. 2013. 03:50

Re: Rattale vihmakate jaekaubandusest?

Postitus Postitas volvofriik » 09. 02. 2013. 04:32

Tugevama tuulega lähed rattale naabri hoovi järele. Mul tahtis katte all oleva tsikli tormiga pikali nügida. Tuulel on jube jõud ja kate on nagu puri.

-common-
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 08. 10. 2009. 22:39

Re: Rattale vihmakate jaekaubandusest?

Postitus Postitas -common- » 09. 02. 2013. 12:17

No ratast vast ei hoia jala peal keset hoovi või lagedat välja!? Kuskil rõdul/seinaääres on ka võimalus, et tõstab lendu aga üldiselt ikka vähe tõenäoline. Parimal juhul lükkab ratta küllili ja rebestab veidi katet.

volvofriik
Rattur
Postitusi: 34
Liitunud: 09. 02. 2013. 03:50

Re: Rattale vihmakate jaekaubandusest?

Postitus Postitas volvofriik » 09. 02. 2013. 22:10

-common- kirjutas:No ratast vast ei hoia jala peal keset hoovi või lagedat välja!? Kuskil rõdul/seinaääres on ka võimalus, et tõstab lendu aga üldiselt ikka vähe tõenäoline. Parimal juhul lükkab ratta küllili ja rebestab veidi katet.

Mul oli ka tsikkel kuuri seina ääres. :P Häving on häving. Ega see külili kukkumine kah rattale eriti maitse. Ja rebenenud kate ei kata enam. Tsiklikatted on tegelikult suht saastast materjalist. Olen neid mitmeid omanud. Kui kuskilt vihmaga lohku vajub, on seal kohe järv lainetamas ja läbivoolava vee all võid käsa pesta. Oma jalgrattal on sadulate jaoks - sinised sussid :D

usssky
Rattur
Postitusi: 158
Liitunud: 17. 10. 2010. 18:31

Re: Rattale vihmakate jaekaubandusest?

Postitus Postitas usssky » 09. 02. 2013. 23:11

"Rebinud kate" ? ma ostsin ka kunagi rattakatte, et rattale peale tõmmata, et mustuse, eriti pigi eest kaitsta, kui suvel võistlustele
sõitta. Paaril korral kasutasin, lotendas teine taga, kui puri ja isegi 120+ kiirustega ei rebinud lõhki. Aga arvestades seda vaeva mis selle ümbertoppimiseks kulus, et ikka ilusti kinni oleks, ei tasund see vaev ennast ära.

-common-
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 08. 10. 2009. 22:39

Re: Rattale vihmakate jaekaubandusest?

Postitus Postitas -common- » 10. 02. 2013. 14:16

Aja kulu peale panemiseks on jah suur. Kasutan ise katet auto taga(tuulekotis) seega sõites otseselt tuul peale ei käi. Katteid on erinevaid - see mille linkisin on küll täesti vee kindel aga külmaga on kergesti rebenev(peale ja maha võtmisel). Eks peab ikka vaatama jah, et kus see "kuur" asub mille najale oma vara toetada. Kuskil lennuväljal või mereääres on tõesti oht suur. Sisehoovis peab ikka paras tornaado olema , et ratast lennutama jõuab hakata.

Vasta

Mine “Jupid”