Nõu pedaalide osas (look 4x4 puruks)

Rattadetailid ja abiained. Raamist õlideni.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
joosep90
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 13. 11. 2011. 22:19

Nõu pedaalide osas (look 4x4 puruks)

Postitus Postitas joosep90 » 10. 04. 2012. 12:01

Tervist,

Pidin look 4x4 pedaalidel laagrid ära vahetama.. Korra juba ühte olen vahetanud ja siin foorumis oli hea õpetus ka selleks olemas.. Aga nüüd juhtus nii, et pedaal läks hoopis puruks (ilmselt kruustangide vahel, pole ise veel pedaali läinud)

Olin 4x4 pedaalidega väga rahul, aga nüüd ei teagi mida edasi teha. On nagu poolteist pedaali ja varulaagrid koos musta masendusega.

1. küsimus - ega kellegil looki 4x4 meestest ei juhtu sarnaselt minule üleliigset pedaali olema ? Crankbrothersi oma, äkki annab ka kokku ehitada kui kellegil juhtub olema, või kui identsed nad on ?

2. küsimus - Kui vanade pedaalidega enam edasi ei saa minna, siis mida asemele soovitate ? Ise täitsa võhik ja look 4x4 sai üsna kõhutunde järgi valitud. 4x4 vist enam ei toodetagi ja Look Quartz on 4x4 järeltulija ? Seal kirjade järgi ka nõel- ja kuullaager sees, ei tea kas samas mõõdus? Siis tean et vähemalt varulaagrid on varakult olemas :D
Korra jäid sellised asjad nagu Crankbrothersi Smarty pedaalid silma, suhteliselt odavad ja tundusid esmapilgul kavalad tavajalanõule ka, aga rohkem pilte sirvides tundus, et ega see laiem alus seal ikka palju ei aita, plätuga ikka kehva kooserdada.

Äkki paar kommentaari Look Quartzi, CB Smarty või millegi kolmanda soovitatava osas ?

Ei ole spetsialiseerunud rattale, aga sõita armastan ja elionil võiks seal 200 kandis sõita. Päris korvidega nagu sõita ei tahaks, aga päris gramme ja carbonit ka kindlasti taga ei aja, pigem on ikka hind määrajaks.

Tänades,
Joosep

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3624
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Re: Nõu pedaalide osas (look 4x4 puruks)

Postitus Postitas Kuldar » 10. 04. 2012. 12:39

kumba sul vaja on, vasak või parem?
mul on 3tk:)
võllide murdumine oli visplite tüüpviga.
Gravity is a Bitch

joosep90
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 13. 11. 2011. 22:19

Re: Nõu pedaalide osas (look 4x4 puruks)

Postitus Postitas joosep90 » 10. 04. 2012. 15:16

Ongi hoopis nii, et 1 pedaali aas läks siis puruks ja teise pedaali aasal on mõra sees, iseenesest seisab ühes tükis aga, kui Teil pakkuda on, ma äriksin mõlemad ära ?

Tänades,
Joosep

Vasta

Mine “Jupid”