"Noname" carbon raamiga MTB.

Rattadetailid ja abiained. Raamist õlideni.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Kasutaja avatar
Raix
Rattur
Postitusi: 356
Liitunud: 11. 06. 2007. 21:39

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas Raix » 06. 09. 2011. 20:25

On veel kellelgi kogemusi nende noname hiinakatega? Noh et teema ei oleks nagu vanatüdrukud seksist rääkimas. Muidu üks selline isend hakkas silma.

_KRIS_
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 07. 05. 2008. 20:33

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas _KRIS_ » 06. 09. 2011. 20:50

Hei!

Ise tellisin e_baygoods'ilt maanteka raami ja midagi ette heita ei saa. Sain ligi 350 € raami, kahvli, sadulaposti ja isegi lenksu. Raam on alu liidetega, kuid sellegi poolest Sram Apex grupi ja Aksium jooksudega kaal vaid pisut üle 8 kg. Jäikus on täitsa ok ja pragusid mul ka pole (natuke üle 2 kuu sõitnud ja võistelnud sellega) Ma küll soovitaksin tellimist.
Suured tänud minupoolt ka Anryole, kes aitas raami kohaletoimetamisega.
Makse tuleb ka maksta ja kohaletoimetamisega oli ilge probleem. Ootasin oma pakki umbes 3 kuud, kuna China Mail Service EMS ei saada õhu kaudu nii suuri pakke ja seetõttu tuli Venemaa kaudu.
Arvesta oma kaubale ligi 30% hinnale juurde, siis saad koos maksudega. Minul oli see summa vist 83€, mis tuli tasuda postkontoris kohapeal.

rainerhq
Rattur
Postitusi: 767
Liitunud: 16. 08. 2009. 19:27

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas rainerhq » 07. 09. 2011. 07:35

_KRIS_ kirjutas:Hei!

Ootasin oma pakki umbes 3 kuud, kuna China Mail Service EMS ei saada õhu kaudu nii suuri pakke ja seetõttu tuli Venemaa kaudu.
Minul tuli pakk EMSiga Hiinast ca 10 päevaga ning siis oli tollis 3-4 päeva.

P.S. Kuna ratas ei ole veel koos, siis rohkem kommenteerida ei oska.
"Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride"

SHOXi
Rattur
Postitusi: 503
Liitunud: 30. 05. 2010. 20:14

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas SHOXi » 15. 09. 2011. 18:40

Raix kirjutas:On veel kellelgi kogemusi nende noname hiinakatega? Noh et teema ei oleks nagu vanatüdrukud seksist rääkimas. Muidu üks selline isend hakkas silma.
keri alla poole, see pilt kus mehike seisab ratas hargi vahel, vaata seda carbonraami kas midagi hakkab silma :D hint: pidurisadula kinnituse asukoht :D Ei tea kas inglise variant või mis

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2474
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas AndreK » 15. 09. 2011. 18:53

SHOXi kirjutas:
Raix kirjutas:On veel kellelgi kogemusi nende noname hiinakatega? Noh et teema ei oleks nagu vanatüdrukud seksist rääkimas. Muidu üks selline isend hakkas silma.
keri alla poole, see pilt kus mehike seisab ratas hargi vahel, vaata seda carbonraami kas midagi hakkab silma :D hint: pidurisadula kinnituse asukoht :D Ei tea kas inglise variant või mis
Pakun, et raami pilt on "peeglis".

SHOXi
Rattur
Postitusi: 503
Liitunud: 30. 05. 2010. 20:14

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas SHOXi » 15. 09. 2011. 19:29

AndreK kirjutas:
SHOXi kirjutas:
Raix kirjutas:On veel kellelgi kogemusi nende noname hiinakatega? Noh et teema ei oleks nagu vanatüdrukud seksist rääkimas. Muidu üks selline isend hakkas silma.
keri alla poole, see pilt kus mehike seisab ratas hargi vahel, vaata seda carbonraami kas midagi hakkab silma :D hint: pidurisadula kinnituse asukoht :D Ei tea kas inglise variant või mis
Pakun, et raami pilt on "peeglis".
ilmselgelt mingi photoshopi keeniuse käsi mängus, a selline reklaam ei ole ju normaalne :)

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas Rivo » 15. 09. 2011. 20:04

SHOXi kirjutas:
Raix kirjutas:On veel kellelgi kogemusi nende noname hiinakatega? Noh et teema ei oleks nagu vanatüdrukud seksist rääkimas. Muidu üks selline isend hakkas silma.
keri alla poole, see pilt kus mehike seisab ratas hargi vahel, vaata seda carbonraami kas midagi hakkab silma :D hint: pidurisadula kinnituse asukoht :D Ei tea kas inglise variant või mis
Ma ei imestaks, kui selliseid väiksed näpukad ka tootmises (alates tehnilistest joonistest isegi) sisse juhtuvad :!: Põhjalikke testimisi selliste raamide puhul pole mõtet lootagi. Ei noh, raami kuju on ju vinge ja pilku püüdev. Kilo hind samuti, soodne.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas Mati » 15. 09. 2011. 20:26

IMHO on see teema, kus aeg annab arutust ja on juba tegelikult ka andnud. Ma väga vabandan, kuid pakun, et naiivne on arvata et nende "päris õigete" nimedega raamide hinnad on kõrgemad puhtalt ja ainult R&D tõttu. Usun, et endiselt on seal hinnas siiski ka (väga?) suur osa brändi ennast sees. Läänelikule inimesele on ääretult raske aktsepteerida fakti, et miski Hiinast või sealt kandist tulev võib olla kvaliteetne. Asi on lihtsam kui tootel on vähemalt mõne Euroopa (nt Saksa) rattapoe in-house brändi nimi peal. Üldse ei ole probleemi kui peal on mõne tegija brändi nimi.

Samas, kus tahtjaid seal pakkujaid ja lõpptulem on ikkagi kinni ostjas - mida ta ostab. Nii nagu saab isehakanud mükoloog petta Tallinna Keskturul nii saab ka naiivne hinnatundlik asjataja ka Hiinast raami tellides. Tark enne uurib ja puurib, internet abiks :idea:
Kokkuvõttes pooldan igati tarku julgeid, kes tahavad ja usaldavad idakraami tarbida. Miski sisetunne ütleb, et see on kasvav trend.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas veiko » 16. 09. 2011. 07:58

Olen kokku pannud kaks säästu carbonist raamiga (mnt) ratast. Tegu oli siis tõsiselt odava nimeta nimega raamiga. Nendest kogemustest lähtudes ütleks, et mida ostad, seda saad. Raamid olid ebameeldivalt vedelad, kahvli steerer oli carboni räbu täis ja kõhisesid nagu kastnajetid. Välja seda soga selt ei saanudki. Sadulatoru oli nii vedel, et ettenähtud jõuga esikäikari klambrit sinna kinnitada polnud võimalik. Kaasnev ragin hirmutas ära. Lisaks oli seal veel hunnik pisiprobleeme, mida ma ei hakka siin kirjeldama ja kõike õnneks ei mäleta ka. Lõppkokkuvõtteks sai see ratas kokku ja kannatas sõita ka. Julgeksin sellega ka ise sõita. Aga.... sellise valiku puhul pead omale selgeks tegema, kas ostad raami carboni pärast või carbon raami heade omaduste pärast (need viimased nimetatud isendil puudusid).
Õnneks oleme oma valikutes vabad ja võime osta seda mida tahame ja millesse usume. Natuke petta saame igaljuhul.

Kasutaja avatar
slinki
Rattur
Postitusi: 352
Liitunud: 16. 03. 2010. 09:13

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas slinki » 07. 04. 2012. 08:21

Hei... plaanis ära proovida ka üks "hiinakas"
Segaseks jäi nüüd selle 3k ja 12k vahe.. osad kohad räägivad ,et ei ole vahet ja mõni foorum jälle ,et 12k on tugevam ja jäigem.
Hetkel plaanis soetada selline isend: http://www.ebay.de/itm/29ER-Full-Carbon ... 827wt_1270
või
http://www.ebay.de/itm/Full-Carbon-Matt ... 797wt_1037

Ehk varem ehitanud mehed oskavad vahesid paremini välja tuua.
Ehk on mõni näpunäide, et mida nende müüjate juures tuleb jälgida ja kuidas raam kiiremini kätte saada.

Henry

Kasutaja avatar
anryo
Rattur
Postitusi: 312
Liitunud: 02. 04. 2004. 10:14

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas anryo » 07. 04. 2012. 09:37

Ma arvan, et nende raamide puhul on 3k ja 12k vahe pigem kosmeetiline. Ostmise puhul jälgi seda mida alati netist ostmisel - uuri müüja usaldusväärsust ja tagasisidet. Ega seal muud kunsti ei olegi. Hiina müüjad on alati nõus kauba väärtuseks sinu poolt soovitud panema. Siin aga on see oht, kui midagi juhtub või kaotsi läheb, siis on aluseks märgitud väärtus, mitte sinu poolt makstud summa.
Sõidan siis kui tahan...

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas Mati » 07. 04. 2012. 10:29

anryo kirjutas:... Hiina müüjad on alati nõus kauba väärtuseks sinu poolt soovitud panema. Siin aga on see oht, kui midagi juhtub või kaotsi läheb, siis on aluseks märgitud väärtus, mitte sinu poolt makstud summa.
Makstes PayPal'iga on ka vastav PP kaitse peal, olenemata mida hiinlane sulle deklaratsiooni kirjutab.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Nivek
Rattur
Postitusi: 62
Liitunud: 20. 03. 2012. 14:31

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas Nivek » 07. 04. 2012. 22:23

Eks see hiinlane võib mistahes sinna märkida väärtuseks, aga kui eesti tolliametnik selle kallimaks hindab, siis tuleb ikka maksusid maksma hakata : (. Endal on läinud suures plaanis ikka õnneks nende asjadega.

Kasutaja avatar
SanderK
Rattur
Postitusi: 44
Liitunud: 24. 07. 2009. 14:57

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas SanderK » 22. 08. 2012. 15:42

Täna sain oma 29er raami ja kahvli kätte. Esmasel vaatlusel OK. Eks kui homme alustan komplekteerimist siis lisan ka siia hiljem jutu ja pildi. Aga hetkel siis selline:
http://www.upload.ee/image/2616875/IMG190.jpg

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas kristjan07 » 05. 09. 2012. 18:46

Väga hea (y) Eks kui kokku saad laotud, siis tee vähe pikem lugu et miks ja kust ja kaua tuli jne :wink: :)

Kasutaja avatar
SanderK
Rattur
Postitusi: 44
Liitunud: 24. 07. 2009. 14:57

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas SanderK » 06. 09. 2012. 14:48

Nüüd siis koos.
Tellisin ebayst, kaup oli kohal 10 päevaga. Raam + kahvel maksis 460 USD + toll. Ainukeseks probleemiks osutus läbi raami viidud tagumise käiguvahetaja trossi läbiviik, kuidagi pehme on see seal sees ja käigud ei toimi nii nagu peaks. Lahenduseks vedasin ajutiselt raami pealt terves ulatuses kõri eest taha. Tulevikus vean selle sama kõri raami seest läbi ja probleem lahendatud (sellest on ka youtubes väike jutt) . Sõita on OK, Jõulumäe läbis ratas igatahes tervelt (ainult ise kustusin enne lõppu :D )
Raam kaalus 1300 gr ja kahvel 510 gr.
Pilt

Kasutaja avatar
slinki
Rattur
Postitusi: 352
Liitunud: 16. 03. 2010. 09:13

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas slinki » 22. 09. 2012. 14:57

Nii... palun abi.. tahan tellida omale 650b raami.. aga pole netist tellinud kunagi midagi. Kuda võib kindel olla ,et ei saa petta ja ,et kui raam kohale jõuab ja midagi katki on.. näiteks kõriväljumine raamist, siis ikka see tagasisaatmisvõimalus ka reaalne on.
http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=mtb ... &_osacat=0
selle järgi hinnaks 399€ koos kahvliga.
Või on ehk keegi veel tellimas?

Läänlane
Rattur
Postitusi: 406
Liitunud: 10. 09. 2012. 12:19

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas Läänlane » 22. 09. 2012. 15:46

Paypal`ga makstes aitab Ebay müüjaga asju klaarida kui selleks vajadus on, aga väljaspoole EU`d asja tagasi/vahetuseks saatmiseks tuleb valmis olla korralikuks tolli bürokraatiaks, muidu avastad ennast uue raami saabumisel uuesti tollimaksu maksmas.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas erikr » 22. 09. 2012. 19:22

Tollimaks on köömes, käibemaks on hulka rajum.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
SanderK
Rattur
Postitusi: 44
Liitunud: 24. 07. 2009. 14:57

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas SanderK » 22. 09. 2012. 20:56

Mina tellisin sellelt müüjalt http://www.ebay.com/itm/FR-502-FuLL-Car ... 51a1a39ce0
ja raam oli 11 päeva pärast kohal. Ja see kõri läbiviik ei ole probleemiks, et selle pärast raami tagasi saata (vähemalt minule). Nüüdseks olen selle rattaga sõitnud 3 võistlust ja olen rahul.
Viimati muutis SanderK, 22. 09. 2012. 21:20, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas erikr » 22. 09. 2012. 21:11

SanderK kirjutas:Nüüdseks olen selle rattaga sõitnud 3 võistlust ja ei olen rahul.
Et siis .... oled või ei?
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
SanderK
Rattur
Postitusi: 44
Liitunud: 24. 07. 2009. 14:57

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas SanderK » 22. 09. 2012. 21:19

Rahul ikka. Näpukas läks läbi. Samsungil (Elva) 100 kohaparandust ja TRM 1000 möödasõitu.
erikr kirjutas:
SanderK kirjutas:Nüüdseks olen selle rattaga sõitnud 3 võistlust ja ei olen rahul.
Et siis .... oled või ei?

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3971
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas Kirsa » 22. 09. 2012. 21:56

SanderK kirjutas:Mina tellisin sellelt müüjalt http://www.ebay.com/itm/FR-502-FuLL-Car ... 51a1a39ce0
ja raam oli 11 päeva pärast kohal.
Ja kuidas tolli ja käibega läks?

Kasutaja avatar
SanderK
Rattur
Postitusi: 44
Liitunud: 24. 07. 2009. 14:57

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas SanderK » 22. 09. 2012. 23:05

Maksin ära nagu vaja. Kokku oli vist mingi 90+ eur. Olin laisk ja lasin Eest Postil tollideklaratsiooni täita.

Kasutaja avatar
slinki
Rattur
Postitusi: 352
Liitunud: 16. 03. 2010. 09:13

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas slinki » 23. 09. 2012. 07:52

Kas bb30 või bsa? Plaanis panna x.9 käpp mida võimalik saada mõlemat varianti. Kumb variant nendel raamidel tasuks eelistada?
Muidu sõidan scott L-raamiga millel:
top tube lenght: 610mm
bb center kuni top of seattube: 480mm
Siis nendel raamidel vastab see 21" suurusele nagu ma mõistan?

Kas alibaba.com lehelt tuleb küsida eraldi hinda toodete kohta? On sealt ka keegi tellinud?

Kasutaja avatar
SanderK
Rattur
Postitusi: 44
Liitunud: 24. 07. 2009. 14:57

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas SanderK » 23. 09. 2012. 09:53

Mina võtsin bsa, kuna tõstsin vanalt rattalt jupid üle. Raami suuruse võtsin 20, minu pikus 190cm ja sobib.

serxx
Rattur
Postitusi: 628
Liitunud: 21. 06. 2011. 22:16

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas serxx » 23. 09. 2012. 10:07

slinki kirjutas:Kas alibaba.com lehelt tuleb küsida eraldi hinda toodete kohta? On sealt ka keegi tellinud?
Niipalju kui mina aru saan, on alibaba.com rohkem hulgimüügile suunatud leht, kus erinevad firmad saavad leida omale äripartnereid. Sealt üksikuna ostes (kui seda võimalust üldse pakutakse) väga head hinda ilmselt pole mõtet loota. Kui on plaan regulaarselt osta, saab läbirääkimiste teel kindlasti soodsama hinna.

Minu arvates on eBay+paypal mõistlikum ja turvalisem. Ostjal on mitut pidi kaitse peal ja kui ikka kaup kohale ei jõua või on mingi muu probleem, saad väga lihtsalt ja kiiresti raha tagasi.
Western Unioni, ülekande või muu meetodiga (ka paypal mingil suvalisel lehel) makstes teise maailma otsa, ei ole pärast peaaegu mingit võimalust raha tagasi saamiseks.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas Mati » 23. 09. 2012. 10:09

slinki kirjutas:Kas alibaba.com lehelt tuleb küsida eraldi hinda toodete kohta? On sealt ka keegi tellinud?
Alibaba ja sarnaseid ei soovita, puudub turvalisus ostja jaoks - igasugu aferiste tegutseb seal ka. Asisemad Alibaba kaupmehed figureerivad ka Ebays.
Ebay ja Paypal seevastu tagavad parimal juhul 100% turvalisuse! Teatav risk jääb alati.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

rainerhq
Rattur
Postitusi: 767
Liitunud: 16. 08. 2009. 19:27

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas rainerhq » 23. 09. 2012. 11:32

Tellisin alibaba kaudu raami. Ennem uurisin välismaistest foorumitest müüjate kohta. Ühesõnaga julgen soovitada ICAN´i. Värvilahenduse teostamine võttis aega vist 7 päeva ja siis transport ka sama palju.
"Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride"

Kasutaja avatar
MK777
Rattur
Postitusi: 2369
Liitunud: 24. 06. 2004. 22:56

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas MK777 » 23. 09. 2012. 12:42

slinki kirjutas:tahan tellida omale 650b raami..
http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=mtb ... &_osacat=0
selle järgi hinnaks 399€ koos kahvliga.
Mina küll ei julgeks raha sellise noname jama peale raisata. Kui osta siis juba korralik. Hea asi pole odav kunagi olnud. :shock:

Kasutaja avatar
v2lek
Rattur
Postitusi: 105
Liitunud: 14. 06. 2011. 09:04

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas v2lek » 23. 09. 2012. 20:38

MK777 kirjutas: Mina küll ei julgeks raha sellise noname jama peale raisata. Kui osta siis juba korralik. Hea asi pole odav kunagi olnud. :shock:
Kas ta nüüd nii üliodav ongi. bikediscountde peal on ntx mingi cube 29" carbon 450 eurorubla.
Jep. kahvlit pole ja eur kurss on kallim kui usd. Aga pane siia vahele brandi nime juurdehindlus + bikediscounti oma ja baashind on ilmselt üsna võrreldav selle nonamega..
Mitte, et see neid nonamesid paremaks või halvemaks teeks - lihtsalt kui kõik maha lahutada siis umbes selline see odavama carbonraami omahind ka brandidel tulebki, mulle tundub.

Kasutaja avatar
MK777
Rattur
Postitusi: 2369
Liitunud: 24. 06. 2004. 22:56

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas MK777 » 23. 09. 2012. 21:03

Ära unusta, et ka materjali/tehnoloogia kvaliteet on samuti erinev, selle kontrolli ja tootja panus projekti.
Suurt rolli mängib ka valmis toote omadused: jäikus, tugevus, kaal ja vibratsiooni summutamine.
Kõige parem viis võrdlemiseks on proovimine, alles siis saad tunda vahet.

gandalf
Rattur
Postitusi: 523
Liitunud: 02. 06. 2003. 13:55

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas gandalf » 23. 09. 2012. 21:17

MK777 kirjutas:Ära unusta, et ka materjali/tehnoloogia kvaliteet on samuti erinev, selle kontrolli ja tootja panus projekti.
Suurt rolli mängib ka valmis toote omadused: jäikus, tugevus, kaal ja vibratsiooni summutamine.
Kõige parem viis võrdlemiseks on proovimine, alles siis saad tunda vahet.
Usun, et brandrataste odavam ots raame tellitakse hiina hulgitehastelt.

Kasutaja avatar
MK777
Rattur
Postitusi: 2369
Liitunud: 24. 06. 2004. 22:56

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas MK777 » 23. 09. 2012. 21:26

Pilt

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas Mati » 23. 09. 2012. 21:27

Kurb reaalsus on ka see, et üks tavaline harrastaja ei suuda raamist (olgu tehtud kus tahes) kunagi võtta maksimumi. Seega on imho totram maksata haige (lisa)raha brändi eest kui asja ajab ära ka noname. Platseeboefekti osatähtsust ei tasu muidugi ka alahinnata.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas Rivo » 23. 09. 2012. 22:27

Mati kirjutas:Seega on imho totram maksata haige (lisa)raha brändi eest kui asja ajab ära ka noname. Platseeboefekti osatähtsust ei tasu muidugi ka alahinnata.
Mis vahe on Adidas jooksujalatsil ja Adibass jooksujalatsil - ainult nimes ! Mõlemad ju tulevad Hiinast, ühest ja samast tehasest kah...võibolla. Isegi autosid kopeeritakse, asi need rattaraamid siis enam ära pole !
PS. Mina vabatahtlikult oma platseeboefektis (või defektist) küll ei loobu !
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas Mati » 23. 09. 2012. 23:01

Rivo kirjutas:
Mati kirjutas:Seega on imho totram maksata haige (lisa)raha brändi eest kui asja ajab ära ka noname. Platseeboefekti osatähtsust ei tasu muidugi ka alahinnata.
Mis vahe on Adidas jooksujalatsil ja Adibass jooksujalatsil - ainult nimes ! Mõlemad ju tulevad Hiinast, ühest ja samast tehasest kah...võibolla. Isegi autosid kopeeritakse, asi need rattaraamid siis enam ära pole ! PS. Mina vabatahtlikult oma platseeboefektis (või defektist) küll ei loobu !
A mis vahe on nt Adil ja sellistel markidel nagu 361* või Li-Ning? Ei ole enam ammu kõik mis "hiinast" tuleb kohe kehv ja paha. Maailma suurim rattatootja on ka veel takkaotsa sealt kandist pärit.

Ehk ära aja segamini seda kui keegi tahab kellegi nägu olla sellega kui keegi tahab midagi ise teha, sh odavamalt nt. Me ei räägi siin ju markidest nagu Drek või Kannontale või Speculized jne. Ja ma pole siin veel näinud postitust kus keegi kedagi millestki loobuma sunniks. Las inimesed katsetavad ja proovivad ning lisaks - never say never!
Kui midagi noname toetuseks veel öelda, siis nt seeniorite maantee EMV'lt toodi selle "pasaga" sel aastal ka üks medal ära. Joppas nähtavasti lihtsalt.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

rainerhq
Rattur
Postitusi: 767
Liitunud: 16. 08. 2009. 19:27

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas rainerhq » 14. 05. 2014. 07:22

Kas keegi on palju kirutud Hiinast full suspension raami tellinud ning sellele ratta ehitanud?
"Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride"

martin80
Rattur
Postitusi: 235
Liitunud: 29. 01. 2011. 18:01

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas martin80 » 14. 05. 2014. 07:56

tere
olen ka neid vaatand ja tahtmine oleks asi realiseerida, kui sa tootja välja valid anna teada ehk saaks koos tellides soodsama pakkumise ja saatmiskulusid jagada. kui sobib.
martin meltsov

rainerhq
Rattur
Postitusi: 767
Liitunud: 16. 08. 2009. 19:27

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas rainerhq » 14. 05. 2014. 08:29

Kahe raami tellimisel hiinlane paremat hinda ei tee ning kuna raamid saadetakse eraldi pakkidena, siis ei muutu ka saatmiskulu.
"Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride"

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas erikr » 14. 05. 2014. 08:33

Jah, iseasi kui võtaksite merekonteineri täie neid raame. Siis saaksite soodukat ka.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

rainerhq
Rattur
Postitusi: 767
Liitunud: 16. 08. 2009. 19:27

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas rainerhq » 14. 05. 2014. 08:51

Jutt käib pildilolevast raamist. Geomeetria üsna sarnane Spark´le. 17,5" raami kaal 2070g.

Pilt
"Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride"

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas tarmo » 14. 05. 2014. 09:21

rainerhq kirjutas:...kuna raamid saadetakse eraldi pakkidena, siis ei muutu ka saatmiskulu.
Oleneb müüjast. Mulle pakuti välja, et 2 raami pannakse ühte pakendisse ja saatekulu on sama, mis ühe raami puhul. Ehk siis saab jagada küll saatekulu.

rainerhq
Rattur
Postitusi: 767
Liitunud: 16. 08. 2009. 19:27

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas rainerhq » 14. 05. 2014. 13:12

Tarmol õigus! Kaks raami pakitakse ühte karpi ja hind 1,5 kordne.
"Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride"

raikzz
Rattur
Postitusi: 621
Liitunud: 30. 05. 2010. 20:14

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas raikzz » 14. 05. 2014. 15:43

Saad konkreetse raami kohta lingi ka anda ? On endalgi väike huvi tekkinud selline pull ära proovida
Jalgratturite treeningplaanid - www.raikokaldoja.com

rainerhq
Rattur
Postitusi: 767
Liitunud: 16. 08. 2009. 19:27

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas rainerhq » 14. 05. 2014. 19:06

"Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride"

QRX
Rattur
Postitusi: 106
Liitunud: 17. 09. 2012. 22:36

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas QRX » 14. 05. 2014. 22:28

Hinnad saab teada nendega kontakti võttes, nagu ma aru saan...?

Ahti999
Rattur
Postitusi: 10
Liitunud: 14. 05. 2014. 22:32

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas Ahti999 » 14. 05. 2014. 22:44

Mtbr.com foorumis on hiina kraami kohta rohke infoga teemasi (kui iglise keel võõras pole), 2 kohta ka lingid. Xmiplay töötaja käib ka seal regulaarselt postitamas jne.
http://forums.mtbr.com/29er-bikes/dual- ... 52-51.html
http://forums.mtbr.com/29er-bikes/chine ... 9-298.html

raikzz
Rattur
Postitusi: 621
Liitunud: 30. 05. 2010. 20:14

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas raikzz » 15. 05. 2014. 00:24

Sirvisin ka paar lk läbi ja nüüd tuli küll tuju endale ka selline FS valmis ehitada , 3000 euriga pani kutt 10,2kg kaaluva FS ratta kokku näiteks (y)
Jalgratturite treeningplaanid - www.raikokaldoja.com

Ahti999
Rattur
Postitusi: 10
Liitunud: 14. 05. 2014. 22:32

Re: "Noname" carbon raamiga MTB.

Postitus Postitas Ahti999 » 15. 05. 2014. 08:47

raikzz kirjutas:Sirvisin ka paar lk läbi ja nüüd tuli küll tuju endale ka selline FS valmis ehitada , 3000 euriga pani kutt 10,2kg kaaluva FS ratta kokku näiteks (y)
Dollarit ikka.

Vasta

Mine “Jupid”