Korralik pakiraam sadulatoru külge!?

Rattadetailid ja abiained. Raamist õlideni.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Korralik pakiraam sadulatoru külge!?

Postitus Postitas Gunnar » 02. 06. 2003. 13:55

Et, ok eelnevaid võistlusspetsiifilisi teemasid vaadates nati ebasportlik teema, a tegu rattafoorumiga ja pakiraam on kah ratta jupp :)

Kuna endal jalgratas abimees igaks elujuhtumiks, st võistluste, trennis, tööle minnes, poes käies ... ja ka euroopas matkates, siis tekkis probleem. Põle uuel rattal spets pakiraami kruviauke seal üleval, rummu juures midagi ikka on.

Seega küssa, et kas keegi teab, on näind vms, et mis süsteemiga ma sellele rattale pakiraami peale ehitaksin, mis ei jääks alla standartselt kinnitatud korralikele pakikatele. Osad pakikad kinnitatakse sadulaposti külge, kui palju need kannatavad, ega rattale liiga ei tee ? Teine võimalus kompunnida selline pakikas koos tavalise pakika "jalgadega", ons see võimalik?
Viimati muutis Gunnar, 02. 06. 2003. 14:52, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Korralik pakiraam sadulatoru külge!?

Postitus Postitas mart » 02. 06. 2003. 14:03

Gunnar kirjutas:Osad pakikad kinnitatakse sadulaposti külge, kui palju need kannatavad, ega rattale liiga ei tee?
1. Kuni 12 kg, kuid mitte iga firma oma.
2. Teevad küll - kui 12 kgd sul sadulaposti küljes väändub ja rapub, ega see talle hästi ei mõju.

charlie
Rattur
Postitusi: 445
Liitunud: 18. 05. 2003. 15:36

pakiraam

Postitus Postitas charlie » 02. 06. 2003. 14:08

mul sama probleem pakikaga. kasutan oma treening/võistlusratast ka matkamiseks ja üleval sadulakinnituse juures pole kohti pakika kinnitamiseks. tegin nii - ostsin autotarvete poest metallist julla (nimi võiks olla mingi pinguti või kinnitus, metallist hammastega rõngas, mil ühes otsas kruvi ja seda keerates saab metallrõngast pingutada). siis sepistasin metallist kinnituse, millele sai pakiraami kinnitada. selle rõngaga sain kinnituse kõvasti raami külge. asi pidas hästi vastu eelmise suve matkadele.
sadulatoru külge kinnitavad pakikad ei pruugi olla piisavalt tugevad...aga see mu ebateadlik hinnang ehk.

Manic
Rattur
Postitusi: 78
Liitunud: 01. 04. 2003. 07:24

Postitus Postitas Manic » 05. 06. 2003. 08:15

Ostsin omale eelmine aasta VELOPLUSS'ist säärase MERIDA pakika. Väikeste asjade vedamisks käib küll, matka jaoks jääb nõrgaks. Ma mõtlen et matkakotti ei saa sellega küll transportida.
http://www.veloplus.ee/index.php?show=t ... id=318[url]

Vasta

Mine “Jupid”