Varguskindlustus kallile elektrirattale

Komplektsed jalgrattad. MTB, Road, Trekk, CC, BMX. ...
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Rings
Rattur
Postitusi: 51
Liitunud: 30. 07. 2003. 21:21

Varguskindlustus kallile elektrirattale

Postitus Postitas Rings » 09. 01. 2023. 14:54

Sõidan Tallinnas ringi elektrilise kastirattaga. Ratas on sageli terve tööpäeva Tallinna kesklinnas tänavale lukustatud. Kuna sellise ratta väärtus on 5kEUR+, on soov ratas varguse vastu kindlustada.

Uurisin ja ei leidnud head varianti nii kallile rattale sõlmida varguskindlustust, mis kataks kodust eemal toimunud varguse...

Kas keegi oskab soovitada mõnda ettevõtet Eestis, mis pakub varguskindlustust 5000EUR+ jalgrattale?

Öösiti on ratas pargitud eramaja garaazis ja kaetud koduse vara kindlustusega. Samas tundub pigem suurem risk, et ratas varastatakse ära linnatänaval parkides.Koduse vara kindlustuse tingimused aga pakuvad kodust eemal toimunud rattavarguse korral väikest hüvitist (a la max 1000EUR). IF.ee-l on eraldi rattakindlustuse toode, aga seal samuti ei pakuta kindlustust üle 1500EUR maksvatele ratastele (ja e-postitsi anti mulle korv, et nii kallist kastiratast nende teenus ei võimalda kindlustada),

https://www.bike-id.eu/ sait tundub olevat suletud ja neist välja kasvanud INZMO rattakindlustus töötab ainult Saksamaal.

Genry
Rattur
Postitusi: 321
Liitunud: 15. 06. 2010. 14:37

Re: Varguskindlustus kallile elektrirattale

Postitus Postitas Genry » 10. 01. 2023. 09:19

Hej, ma tõstsin enda kindlustuse (Ergo) koduse vara väärtust kodust eemal.. mul ratas küll Ampler ja selle hind 3K aga Ergos lasti mul endal määrata kindlustusväärtust - suhtlesin agendiga telefonitsi, sest standardis jah selliseid võimalusi ei ole. Ma seletasingi enda olukorda, et kallim ratas, kasutan lukku, pargin kaamerate vaatevälja aga tahan ikka turvalist tunnet juhuks kui.
Ampleril on sees ka GPS jms, aga lisaks soovitan sul enda meeleolu kaitseks paigaldada sarnane GPS jälgimisseade, neid erinevaid nii alarmide jms vargust takistavate lisadega. näitena - https://motomarket.ee/e-pood/lisavarust ... acker-mm5/
Training always works best when it’s built around your life, not the other way around.


Kasutaja avatar
MK777
Rattur
Postitusi: 2360
Liitunud: 24. 06. 2004. 22:56

Re: Varguskindlustus kallile elektrirattale

Postitus Postitas MK777 » 14. 01. 2023. 14:40

5+k maksva ratta pikaajaline hoidmine õues tekitab samuti kellegi peas mõtteid...
Varuosad jalgrattale - ost/müük grupp Facebookis.

Vasta

Mine “Jalgrattad”