Paluks abi uue ratta ostul.

Komplektsed jalgrattad. MTB, Road, Trekk, CC, BMX. ...
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
rrrndrrr
Rattur
Postitusi: 5
Liitunud: 12. 07. 2014. 07:51

Paluks abi uue ratta ostul.

Postitus Postitas rrrndrrr » 20. 07. 2021. 10:39

Tere!

Plaanis osta uus ratas, millega enamasti linnas sõita, harvem ka kruusateedel vms. Üldiselt sõidan päevas umbes 30-40 km. Olen 183cm pikk, mis tähendab, et on vaja vaadata L raami, eks? Ise olen hübriidide poole vaadanud nagu näiteks see: https://www.rademar.ee/toode/trek-dual-sport-4

Kui minu väljatoodud jalgratas on kehv, oskate ehk omaltpoolt midagi soovitada, mille suunas vaadata, millel on paremad jupid ja parema hinna-kvaliteedi suhtega. Hind võiks jääda kuni 1500€.

Aitäh! :)

mtm
Rattur
Postitusi: 332
Liitunud: 08. 09. 2009. 08:19

Re: Paluks abi uue ratta ostul.

Postitus Postitas mtm » 20. 07. 2021. 13:00

L raam või 56cm võib suure tõenäosusega sobiv olla küll, sõltub raamist ja jala pikkusest (inseam)- Võib ka väiksem raam sobida. Muidu paistab lingil olev Trek sinule sobiv ratas olema kui amordi asemel oleks kõva kahvel. Ma ei näe, et amort midagi peale paari kilo lisaraskuse juurde annab.

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 355
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Re: Paluks abi uue ratta ostul.

Postitus Postitas erko » 20. 07. 2021. 19:16

Jah, selle kirjelduse järgi amordiga ratast ei tasu küll vaadata. Pigem midagi nagu Merida Speeder. Käi võimalikult paljud poed läbi ja proovi erinevaid mudeleid - Hawaii, Veloplus, ProShop, RedBike, Spordipartner, Veloteek (on vist nüüd Peetris olemas), VO2 Store jne. Saadavusega on nagu see praegu on nagunii, ehk üsna kehvasti. Aga äkki leiad mõnes neist omale täpselt sobiva :)

rrrndrrr
Rattur
Postitusi: 5
Liitunud: 12. 07. 2014. 07:51

Re: Paluks abi uue ratta ostul.

Postitus Postitas rrrndrrr » 21. 07. 2021. 11:39

Aitäh vastuste eest :)

Vasta

Mine “Jalgrattad”