Jalgratta ostuabi, kuni 500€

Komplektsed jalgrattad. MTB, Road, Trekk, CC, BMX. ...
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
MrOssu
Rattur
Postitusi: 1
Liitunud: 29. 05. 2017. 12:16

Jalgratta ostuabi, kuni 500€

Postitus Postitas MrOssu » 29. 05. 2017. 12:31

Tere,
pöördun targemate poole, sest olen ise juba nädalaid rattaid vaadanud ning endiselt pole jõudnud ära otsustada, et mida võtta ning mida jätta. Olen lugenud ka siin samas teemasid, vaadanud kasutatuid rattaid, kuid pole midagi kindlat leidnud.
Hetkel on rattaks ca 8 aastat vana terasest Corrateci MTB. Hinnaklassiks pakun, et võis olla nii 2-3 tuhat krooni.
Iseenesest rattaga rahul, kuid aeg on teinud oma töö, ratas on jäänud väikseks ning sooviks midagi paremat. Rattal rattad kaheksas, käiguvahetaja õhtal, kahvlis lõtk jne.

Otsustasin, et uus ratas võiks olla kas hübriid või siis maastikuratas, hinnaga kuni 500. Tihti tuleb sõitmist ette halbadel kruusateedel ning metsa all. Samas on ka suur enamus kergliiklusteedel liiklemist.
Olen välja valinud veebipost hetkel Kross Level B3, mis tundus nagu minu maitsele olevat: http://www.1a.ee/sport_ja_fitness/jalgr ... ack_red_17

Ausalt õeldes, siis ega rattanäitajatest ei tea ma suurt midagi. Tean, et minu pikkusele(182) läheb 19" raam.
Olen rohkem pühapäeva sõitja, kes väntab nädalas nii 20-60 kilomeetrit, olenevalt ilmadest ning muudest teguritest. Kindlasti peaks olema rattal ees amort, sest isegi oma praegusel vanal/odaval rattal näen ja tunnen, kuidas vähemalt osaliseltki, on treppisõidetud kruusateel natukene leebem olla.

Kui keegi oskab häid nippe ning nõuandeid anda ratta valikul, siis need on igati teretulnud!

Vasta

Mine “Jalgrattad”