Palun andke nõu ? tahan osta maanteeratast (VÄRSKE ABIPALVE)

Komplektsed jalgrattad. MTB, Road, Trekk, CC, BMX. ...
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
betoonking
Rattur
Postitusi: 51
Liitunud: 07. 06. 2004. 19:59

Palun andke nõu ? tahan osta maanteeratast (VÄRSKE ABIPALVE)

Postitus Postitas betoonking » 05. 08. 2004. 09:14

Head rattaspordi sõbrad!

Hindaksin väga teie nõuannet, mis aitaks mul välja valida maanteeratta. Allahindlused on tulemas või juba alanud, sellepärast on viimane aeg tegutseda.

Hetkel on sõelal järgmised margid ja mudelid:

Merida Road 906
Author A6603
Author A6604
Scott AFD Pro
GT ZR 1,0
Cannondale R 800 Triple
Cannondale R 800 Double
Trek 2003
Trek1500
Bianchi 105
Bianchi Tiagra
Corratec Racetech Two
Abeni Rincom (Ultrega kamaga)

Suhteliselt värske liitujana ei ole ma kogu foorumit jõudnud läbi kammida, midagi siiski ja peab tõdema, et arvamusi on palju ja see ei tee valimist kergeks. Just raam on see mille osas on kõhklusi ja kahtlusi. Millise raami peaks valima 90 kg sõitja (hetkel küll vähe rohkem, aga lisaballastist peab vabanema) Kas alu raam on üleüldse välistatud? Kas loetellu võiks samas hinnaklassis veel mingeid mudeleid lisada?

Ette tänades,

Kristo
elu veereb nagu ratas

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 357
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Postitus Postitas erko » 05. 08. 2004. 09:15

Wow, mees tee oma avatar väiksemaks või võta üldse maha :shock:

betoonking
Rattur
Postitusi: 51
Liitunud: 07. 06. 2004. 19:59

Postitus Postitas betoonking » 05. 08. 2004. 09:17

erko kirjutas:Wow, mees tee oma avatar väiksemaks või võta üldse maha :shock:

kas nüüd on ok?
elu veereb nagu ratas

kalev
Rattur
Postitusi: 516
Liitunud: 08. 04. 2003. 09:52

Postitus Postitas kalev » 05. 08. 2004. 09:40

Ongi eesmärk kindlalt Shimano jupiga ratas valida? Kui ei, siis soovitaks tutvuda ka natuke Wilieri ja MBK rataste valikuga. Esimest võib leida E-bikest ja teist nii Velospetsist kui ka Team Rattapoest. Igatahes mul endal küll kindel plaan järgmisena Campa jupiga velo osta (saagu mis saab.. peaasi, et vanast velost kuidagi kunagi lahti saab ja uue jaoks rahapaja leiab :twisted: ).

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Re: Palun andke nõu ? tahan osta maanteeratast (VÄRSKE ABIPA

Postitus Postitas SL » 05. 08. 2004. 10:25

betoonking kirjutas:Hindaksin väga teie nõuannet, mis aitaks mul välja valida maanteeratta.
Räägi rahvale pisut sellest ka kui palju sõidad aastas, mis on eesmärgid, mis taset taotled etc.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 05. 08. 2004. 11:04

viewtopic.php?t=4473
viewtopic.php?t=4247
viewtopic.php?t=3548
viewtopic.php?t=2408
väga palju uut ei saaks sa oma uues teemas teada,
shima jupid 105 või parem, campal veloce või parem, osa vendi räägiksid,et aluraam läheb vedelaks kuid seda ei öelda kust ja milline terasraam sama hinna eest saada oleks, triple ei oma eestis mõtet jne.
kuna oled loetlenud mitmeid ultegra jupiga mudeleid siis järelikult eelarve kannatab nad välja. jooksude osas peaks vaatama, et oleks tugevamad sest teed pole meil ka kiita.
lisaks usun, et Bianchi valik laieneks kui suhtled kohapeal NRP-s Hannoga. (kui seda veel teinud pole)
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

betoonking
Rattur
Postitusi: 51
Liitunud: 07. 06. 2004. 19:59

Postitus Postitas betoonking » 05. 08. 2004. 14:36

üritan vähe vastata sõnumisaatjatele:
õigusta on, et ühest vastust, mis on hea ja mis mitte, ei ole tõepoolest võimalik anda. tegelikult seadsingi kama osas piiriks Shimano Ultegra (tõsi küll mõned välja pakutud mudelid olid ka tiba allapoole), kuna hetkel on lihtsalt võimalik neid piire niimoodi sättida. tõsi on ka see, et ultegra juppidega rattaid võib leida ka juba 16 500 kandis (Trek 1500 peaks olema selle hinnaga hetkel, kui seda veel järel on). muude kompaniide juppe, mida siin topicus on nimetatud ei ole varem uurinud lähemalt. minu jaoks on oluline ka ratta kaal, kuna ise olen kaalukam, kui tüüpiline maanteesõber või mägedehunt. ja siit ka see raamiprobleem - vaja oleks kerget aga vastupidavat. mis puudutab jookse, siis kas keegi teab midagi Ritchey Pro DS jooksudest ja nende vastavusest meie oludele?
tänase päeva saavutus on, et käisin Authori poes, kus veendusin, et Authori A6603 ja A6604 ei ole ja ei tule ka. Bianchini veel ei jõudnud, küll sai vähe uuritud Scott AFD Pro-d - kui tõsiselt võtta väidet, et Scott AFD Pro raam suursega L on 185 cm-le paras?

praegu siis sügan MTB-ga mööda asfalti edasi.

suviste tervitustega,

Kristo


PS.
ma ei tea, kas on mõtet rääkida minu eesmärkidest, kilometraazhist ja muust. peamine on see, et tahan endale sellise klassi ratast, et MTB võistlused on hetkel liiga vaevalised sõita, et jubedalt meeldib maanteel kulgeda, et teen seda praktiliselt iga päev.

kuna saan sel alal ennast veel roheliseks lugeda, siis peamine eesmärk on areneda ja võrrelda enda võimeid teistega. pikemas perspektiivis on muidugi oluline jääv sõidunauding ja hea tervis, nagu ilmselt meil kõigil siin.
elu veereb nagu ratas

Kasutaja avatar
Antti
Rattur
Postitusi: 990
Liitunud: 08. 02. 2003. 22:52

Postitus Postitas Antti » 17. 08. 2004. 14:00

Aitab küll naljategemisest.
velo.clubbers.ee
Ritchey WCS QRS vektor

Vasta

Mine “Jalgrattad”