10a tagused ultegra jupinad ~ täna päeva odavamad asjad?

Komplektsed jalgrattad. MTB, Road, Trekk, CC, BMX. ...
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
steiss
Rattur
Postitusi: 7
Liitunud: 24. 04. 2012. 17:50

10a tagused ultegra jupinad ~ täna päeva odavamad asjad?

Postitus Postitas steiss » 02. 05. 2013. 10:37

Nimelt mure seline, et palju maksta ei taha kuid head asja tahaks saada.

Täpsemalt seliseid häid asju liigib kasutatult aga osadel ulatub ajalugu sinna 2000 algusese.
Nimeltmis vahe võib olla tolle aja rattal ja siin tänapäeva ratta vahel.

Siit minu mõte,et kas tolle aja ultegra sari mis vastab tänapäeva tiagra varustusele?
Ning kas ültse on mõtet vaadata seliseid rattaid?

Üks näide kaa siia.
http://www.fillaritori.com/index.php?/t ... entry33545

Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Re: 10a tagused ultegra jupinad ~ täna päeva odavamad asjad?

Postitus Postitas urmo » 02. 05. 2013. 15:38

10a vanuste jubinate puhul on nimest olulisem see, kuidas neid hoitud ja hooldatud on. Ideaalvariandis pole toimivusel märgatavat erinevust sees, eks gruppide vahe tuleb eelkõige kaalu järgi välja. Pealegi on ratast ostes grupp üks viimaseid asju mida vaadata, jooksud+raam ja üldine kulumisaste on olulisem. Antud ratta puhul on jooksud päris head, raam selline keskmine, oleneb kes temaga sõitnud on ka muidugi. 400€ on ta pmst väärt siis, kui jupid normaalselt toimivad, aga ma üritaks hinda vähemalt puuduvate rehvide jagu alla tingida :D
Zero the Hero

steiss
Rattur
Postitusi: 7
Liitunud: 24. 04. 2012. 17:50

Re: 10a tagused ultegra jupinad ~ täna päeva odavamad asjad?

Postitus Postitas steiss » 02. 05. 2013. 18:04

urmo kirjutas:10a vanuste jubinate puhul on nimest olulisem see, kuidas neid hoitud ja hooldatud on. Ideaalvariandis pole toimivusel märgatavat erinevust sees, eks gruppide vahe tuleb eelkõige kaalu järgi välja. Pealegi on ratast ostes grupp üks viimaseid asju mida vaadata, jooksud+raam ja üldine kulumisaste on olulisem. Antud ratta puhul on jooksud päris head, raam selline keskmine, oleneb kes temaga sõitnud on ka muidugi. 400€ on ta pmst väärt siis, kui jupid normaalselt toimivad, aga ma üritaks hinda vähemalt puuduvate rehvide jagu alla tingida :D

Eks sul õigus ole jah. Nii ta kipub olema. Just mõtlesin harastaja nagu ma olen siis miks mite omada selist ratast näiteks. :D

andresle
Rattur
Postitusi: 760
Liitunud: 03. 11. 2009. 09:30

Re: 10a tagused ultegra jupinad ~ täna päeva odavamad asjad?

Postitus Postitas andresle » 02. 05. 2013. 20:19

400 eest on rattast üle ääregi. Kahjuks muidugi selle põlvkonna Ultegra lingid ei kõlba kuhugi. Aga veelkord - selle raha eest on ratast palju-palju

Vasta

Mine “Jalgrattad”