Hübriid või maastik

Komplektsed jalgrattad. MTB, Road, Trekk, CC, BMX. ...
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
brixxx
Rattur
Postitusi: 4
Liitunud: 10. 09. 2012. 09:56

Hübriid või maastik

Postitus Postitas brixxx » 10. 09. 2012. 10:11

Mulle tunduvad, et hübriidi ja maastiku ratta raamid on erinevad, hetkel endal on maastiku rattas, aga kitsamad kummid alla pandud.

Kui palju erinev tundub sõita hübriid rattaga, kui oled mitu aastat sõitnud maastiku ratta raamiga? Ise arvan, et siiski ostan kevadel maastiku ratta raamiga ja lasen panna kitsamad kummid alla.

Olen vaadanud seda Merida maastikurattast, aga kas sellel ei ole teine pulk sama kõrgel kui meeste maastikuratastel pulk?

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Re: Hübriid või maastik

Postitus Postitas marion » 10. 09. 2012. 10:16

Merida Juliet on naisteratas, st lühem ülatoru (see toru, mis on maaga enam-vähem horisontaalne).
Kui teise pulga kõrguse all on silmas peetud sellesama ülatoru kõrgust, siis on neidki erineva kõrgusega nii naiste- kui ka meesteratastel teisisõnu sadulatoru (toru, mis läheb väntade keskelt sadulapostini) pikkus on erinev.

brixxx
Rattur
Postitusi: 4
Liitunud: 10. 09. 2012. 09:56

Re: Hübriid või maastik

Postitus Postitas brixxx » 10. 09. 2012. 10:33

Kui ostan ratta ja lasen sinna lisaseadmeid juurde panna ja vahetada kummid ära, kas nende külge panemise eest küsitakse ka tasu?

Tihver
Rattur
Postitusi: 73
Liitunud: 25. 06. 2012. 20:14

Re: Hübriid või maastik

Postitus Postitas Tihver » 10. 09. 2012. 10:36

Paljudes poodides on kohapealt soetatud lisavarustuse ja varuosade paigaldus tasuta. Näiteks Veloplusis on seina peal vastav kiri.

brixxx
Rattur
Postitusi: 4
Liitunud: 10. 09. 2012. 09:56

Re: Hübriid või maastik

Postitus Postitas brixxx » 10. 09. 2012. 13:51

Mul on jalgratta ostuga dilemma, iseenesest meeldiks ja viitsiks seda spordiala kõige rohkem harrastada, peale jooksmise ja käimise, aga mul pole rattast kuskil hoida võiks tuppa tuua, aga kui pole ratta hooaeg, siis on jälle imelik hoida ratast toas, aga pigem ma ikka kaldun, et kevadel ostan siiski, tundsin juba sel kevadel ja suvel jalgratta sõidust puudust ning rulluisutamist ei viitsi ka õppima hakkata.

Vasta

Mine “Jalgrattad”