Corratec FreeRide

Komplektsed jalgrattad. MTB, Road, Trekk, CC, BMX. ...
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
fox
Rattur
Postitusi: 8
Liitunud: 30. 07. 2003. 12:01

Corratec FreeRide

Postitus Postitas fox » 18. 09. 2003. 10:05

Tere!

Sai hakatud järgmiseks aastaks uut ratast vaatama. Kuna ise eriti spetsialist ja suur sõitja veel ei ole, siis ootaks asjatundjate abi. Silma on jäänud selline ratas - Corratec Freeride Agressive
Mida sellest rattast arvata, kas ketaspiduritel on V piduritega võrreldes suur eelis, mida amort endast kujutab ?
Mõnus asi tundus olema ka sadula amort.

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 18. 09. 2003. 10:44

ketaspidur eestis on rohkem edevuse asi kuna V on ikka mitu korda odavam ja kergem ka.
See konkreetne ratas on väga hea sellele kes tulemust taga ei aja.Väga mugav maratoni ratas..eriti veel raskemakaalulistele..sadulaamort teeb asja veel eriti mugavaks :) samas kaalu on rattal palju,see on kaalumatagi selge..seega hea tulemuse sõitmiseks pole just parim valik.

Kasutaja avatar
silver
Rattur
Postitusi: 64
Liitunud: 13. 04. 2003. 16:55

Postitus Postitas silver » 18. 09. 2003. 11:20

Ruve kirjutas:ketaspidur eestis on rohkem edevuse asi kuna V on ikka mitu korda odavam ja kergem ka.
Olen nõus sellega, et V on odavam ja kergem.
Ei ole nõus sellega, et ketaspidur on edevuse asi.
Kui sa tahad tõestust sellele siis võin sulle demonstreerida teatud alal(Haanja ümbrus), kus ma pidevalt sõitmas käin, ketaspiduri eeliseid ning vajadust. Ketta eelised tulevad välja just mudas sõitmisel, mida siin on lademes ka soojadel suvekuudel.
Aga Tallinna ümbruses tiirutades pole ilmselt neist tõesti kasu.

Isiklikult soovitan teema algatajal oodata uue aastani ratta ostuga sest uued Merida mudelid tulevad müüki päris soodsa hinnaga. Kuigi ma olen/olin tõsine Schwinni fänn olen juba mõelnud Meridale üle minna.
Põhjuseks just hea hinna ja kvaliteedi suhe. Ja mind ei huvita absoluutselt, et tegemist on mainstream rattaga. Vaatan siiski eelkõige rahakotti.

Vaata siit neid Matts seeria rattaid. Hindu ei oska veel öelda aga pidid ühe Merida rataste edasimüüja sõnade kohaselt, olema madalamad kui selle aasta mudelitel.
http://www.sailsurf.at/inhalt/news.htm

Veloplussis hetkel pakkumine: 2004 a. rattad ettetellimisel -17%
Viimati muutis silver, 18. 09. 2003. 14:52, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 893
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 18. 09. 2003. 12:16

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 18:55, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

zafira
Rattur
Postitusi: 22
Liitunud: 26. 08. 2003. 13:57

Postitus Postitas zafira » 18. 09. 2003. 13:55

Magnesium Elite 51790
Magnesium Pro 30790
Matts Race 29250
Matts Team Edition-D 24490
Matts Team Edition 21290
Matts Comp 20290
Matts Special Edition-D 18690
Matts Special Edition 16490
Matts Speed-D 14490
Matts Speed 11290

hinnad peaks sellised tulema, mida arvate :?: kui huvitab mõni konf., kõike ei viitsi ülesse panna

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 18. 09. 2003. 14:41

Minuarust suht koht norm rattas .Ja kui sul on juba silm nagu teiste isendite kõrvalt just sellele margile jäänud siis lase aga minna.Ei leia , et oleks erilisi nõrkusi(hinda me ei tea ega ka siis spekuleeri vastavalt) võrreldes kasvõi Meridaga.Ise sihtisin ka corat aga seda teist mudelit(superbow) aga jah tuli selline ajutine raha kadu.Siit foorumist tean ainult Velomani , kel sama raamiga(freeride) pill, äkki teab tema midagi väga spetsiifilist juurde lisada.

fox
Rattur
Postitusi: 8
Liitunud: 30. 07. 2003. 12:01

Postitus Postitas fox » 18. 09. 2003. 15:25

See isend peaks kaaluma u. 12,5 kg ei oska seda kaalu millegagi võrrelda, palju võistlusratas kaalub?
Vaadatud sai konkreetset ratast just Gripshiftide pärast, kuna need istuvad rohkem.
Mida sellest amordist arvata?

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 18. 09. 2003. 15:55

Antud amordi kohta midagi öelda, küll aga endal on miskine analogi eelkäija RSTlt ning siiani on normaalselt vastupidanud.Et mitte kiita siis ka hooldusest öeldi , et kui just edevus ei vaeva siis on amorti veel küll järgi, eriti siis veel Rst kohta.Mul oma ratta kaal peaks olema tehase paberite järgi 12,5(mul kettaid pole) ja saan hakkama küll.Muidugi võiks ju sõita Team Issuega (vist oli 9 kopikatega) aga selle eest sellist pappi lihtsalt pole välja käija.

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 18. 09. 2003. 16:55

fox kirjutas:See isend peaks kaaluma u. 12,5 kg ei oska seda kaalu millegagi võrrelda, palju võistlusratas kaalub?
Vaadatud sai konkreetset ratast just Gripshiftide pärast, kuna need istuvad rohkem.
Mida sellest amordist arvata?
olen üsna kindel,et see ratas kaalub ca 14 kg :!: :D võistlusratas peaks kaaluma ca 10 kg,vähemalt võiks kaaluda...kui 11 kg kaalub,siis saab ka veel konkureerida,aga 12,5 kg on liig mis liig :)

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 18. 09. 2003. 21:49

no mina kui paadunud corrateci fänn soovitan seda ratast niivõinaa.juba Sram 9.0 kucux mind seda ostma.Endal on 2002/2003 aasta Corratec FreeRide Alivio (nüüdseks juba Sram'i peale ehitatud.Rattal on hea veerevusega,tugev ja jäik raam.Minu ratas kaalus (kõige odavam corra) amordiga (total juust) 1,4kg.seega julgen öelda et see aggressive peax olema kergem.ja üldse peetakse corra raame maailma üheks jäigemaks raamiks. Nii et kui raha on (corra on suht kallis) siis soovitan kindlalt seda ratast. :wink:
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 18. 09. 2003. 21:53

veloman32 kirjutas:no mina kui paadunud corrateci fänn soovitan seda ratast niivõinaa.juba Sram 9.0 kucux mind seda ostma.Endal on 2002/2003 aasta Corratec FreeRide Alivio (nüüdseks juba Sram'i peale ehitatud.Rattal on hea veerevusega,tugev ja jäik raam.Minu ratas kaalus (kõige odavam corra) amordiga (total juust) 1,4kg.
oot kuidas saab ratas 1.4 kilo olla? :shock: Või mõtlesid sa 14 kilo, mis oleks ka suht palju...
No Pain No Gain

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 18. 09. 2003. 21:59

Corrosion kirjutas:
veloman32 kirjutas:no mina kui paadunud corrateci fänn soovitan seda ratast niivõinaa.juba Sram 9.0 kucux mind seda ostma.Endal on 2002/2003 aasta Corratec FreeRide Alivio (nüüdseks juba Sram'i peale ehitatud.Rattal on hea veerevusega,tugev ja jäik raam.Minu ratas kaalus (kõige odavam corra) amordiga (total juust) 1,4kg.
oot kuidas saab ratas 1.4 kilo olla? :shock: Või mõtlesid sa 14 kilo, mis oleks ka suht palju...
krt,ma olen sinna ju vabsjee valed numbrid pannud tglt 12,4 kg. :wink: sry vale infi eest. nyyd on mul aga jäik kahvel all ja kaal ka kohe madalam :D
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 19. 09. 2003. 10:31

veloman32 kirjutas:krt,ma olen sinna ju vabsjee valed numbrid pannud tglt 12,4 kg. :wink: sry vale infi eest. nyyd on mul aga jäik kahvel all ja kaal ka kohe madalam :D
mis kaaluga sa kaalusid oma ratast? tean lugusi kus astutakse vannitoa kaalu peale ja võtakse ratas sülle :D et siis niimoodi saada teada ratta kaal,lahutades enda kaal...arvestades,et vanni-sauna kaaalud näitavad alati ca 1 kg vähem,sest me kõik ju tahame kergemad olla ja kaalumeistrid ka teavad seda :lol: lisaks näitavad sedatüüpi kaalud enamasti 200 grammi kaupa ja tavaliselt ikka vähema 200 poole :lol:
Ah tiad,ei vaidle enam,igaüx kaalugu oma ratas kuidas soovib ja tundku rõõmu kui suudab oma ratta imekergeks kaaluda :lol:

Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Postitus Postitas profit4 » 19. 09. 2003. 10:37

Ruve kirjutas:
veloman32 kirjutas:krt,ma olen sinna ju vabsjee valed numbrid pannud tglt 12,4 kg. :wink: sry vale infi eest. nyyd on mul aga jäik kahvel all ja kaal ka kohe madalam :D
mis kaaluga sa kaalusid oma ratast? tean lugusi kus astutakse vannitoa kaalu peale ja võtakse ratas sülle :D et siis niimoodi saada teada ratta kaal,lahutades enda kaal...arvestades,et vanni-sauna kaaalud näitavad alati ca 1 kg vähem,sest me kõik ju tahame kergemad olla ja kaalumeistrid ka teavad seda :lol: lisaks näitavad sedatüüpi kaalud enamasti 200 grammi kaupa ja tavaliselt ikka vähema 200 poole :lol:
Ah tiad,ei vaidle enam,igaüx kaalugu oma ratas kuidas soovib ja tundku rõõmu kui suudab oma ratta imekergeks kaaluda :lol:
Ühtin siin Ruve jutuga, kui ikka suurespiires tead mis on su rattakaal on ta siis ca 11,5 või 12 või 12,5 ei mängi enam rolli, kui just ei ole mingi super tipptegija kellele annab iga 100g tunda. Enda ratas on ca 11,5 kg ja seda ka amordi arvelt, Kui vahetada parema amordi vastu ja vaadata kergem sadulatoru ning pedaalid siis jääks see kaal alla 11 kg, ca 10,9, kuid toetudes oma tasemele siis ega see mulle rajal oluliselt nüüd küll juurde ei anna :D , eks ikka nühkida tuleb endal
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 19. 09. 2003. 10:41

kui ise kaalud 80 kilo ja ratas 10 siis kokku 90, kui kaal valetab 1 kg siis sellest valetamisest jääb ratta kaaluveaks vaid 1/9 mis on juba niigi kaalu mõõtmisvea piirides
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 19. 09. 2003. 10:43

Ruve kirjutas:mis kaaluga sa kaalusid oma ratast? tean lugusi kus astutakse vannitoa kaalu peale ja võtakse ratas sülle :D et siis niimoodi saada teada ratta kaal,lahutades enda kaal...arvestades,et vanni-sauna kaaalud näitavad alati ca 1 kg vähem,sest me kõik ju tahame kergemad olla ja kaalumeistrid ka teavad seda :lol: lisaks näitavad sedatüüpi kaalud enamasti 200 grammi kaupa ja tavaliselt ikka vähema 200 poole :lol:
Ah tiad,ei vaidle enam,igaüx kaalugu oma ratas kuidas soovib ja tundku rõõmu kui suudab oma ratta imekergeks kaaluda :lol:
kaalusin oma ratast üheväga kavala kaaluga.nimelt selline mis riputataxe lakke ja siis kaalu küljes oleva konxu külge riputataxe kaalutav asi.ei olnud see digitaalne vaid tavalise näiduga ja veel lisax täica uus-usast toodud,nii et see ei tohix valetada kaa :D
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 19. 09. 2003. 10:58

veloman32 kirjutas:
Ruve kirjutas:mis kaaluga sa kaalusid oma ratast? tean lugusi kus astutakse vannitoa kaalu peale ja võtakse ratas sülle :D et siis niimoodi saada teada ratta kaal,lahutades enda kaal...arvestades,et vanni-sauna kaaalud näitavad alati ca 1 kg vähem,sest me kõik ju tahame kergemad olla ja kaalumeistrid ka teavad seda :lol: lisaks näitavad sedatüüpi kaalud enamasti 200 grammi kaupa ja tavaliselt ikka vähema 200 poole :lol:
Ah tiad,ei vaidle enam,igaüx kaalugu oma ratas kuidas soovib ja tundku rõõmu kui suudab oma ratta imekergeks kaaluda :lol:
kaalusin oma ratast üheväga kavala kaaluga.nimelt selline mis riputataxe lakke ja siis kaalu küljes oleva konxu külge riputataxe kaalutav asi.ei olnud see digitaalne vaid tavalise näiduga ja veel lisax täica uus-usast toodud,nii et see ei tohix valetada kaa :D
Vanarahvas nimetab seda margapuuks 8)

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 893
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 19. 09. 2003. 11:43

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 18:54, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Postitus Postitas marion » 19. 09. 2003. 11:47

Ermo kirjutas:Mis peab olema hea - JOOKSUD !!! Suur vahe on kas XT või n. Crossmax. Kes ei usu peab ennem proovima !!! 8)
Ma usun, et vahe pole mitte ainult veerimises vaid ka hinnas.
Mu ratas kaalub näiteks 12,5 kilo eelmise 13,5 kilo vastu, kuid TRM-i aeg tuli 33 minutit parem kui eelmisel aastal. OK vahepeal on veidike trenni ka tehtud ja ka rada oli sellel aastal kergem. Aga ikkagi pool tundi :?:

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 19. 09. 2003. 12:53

Samas nagu spordimaailmas ikka psühholoogiline heaolu või siis kindlustunne on ju kindlasti tulemusi aidanud positiivselt korrigeerida.

Vasta

Mine “Jalgrattad”