Bianchi vs Scott

Komplektsed jalgrattad. MTB, Road, Trekk, CC, BMX. ...
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Bianchi vs Scott

Postitus Postitas marion » 26. 03. 2008. 17:14

otsin endale uut maanteeratast ja uutest ratastest silma on jäänud põhiliselt 2:
Bianchi via Nirone Xenon
ja
Scott Speedster S30
Letihind on neil sama 16990.- aga üks neist on sõbralikum painduma
Bianchi kohta öeldakse, et raam on raske, aga tegu on ikkagi "itaallasega"
palun aidake otsustusvõimetut 8)

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas mart » 26. 03. 2008. 17:52

marion kirjutas:otsin endale uut maanteeratast
...16990.-
Miks mitte võtta juba nn Ladyline geomeetriaga?
http://www.salden.nl/default.asp?pid=2008&catid=3475
http://www.roseversand.de/output/contro ... ail2=11311
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas marion » 26. 03. 2008. 18:07

mart kirjutas:
marion kirjutas:otsin endale uut maanteeratast ...16990.-
Miks mitte võtta juba nn Ladyline geomeetriaga?
http://www.salden.nl/default.asp?pid=2008&catid=3475
http://www.roseversand.de/output/contro ... ail2=11311
neid on Eestis harva leida ja ma ei tea/ei ole uurinud, kui palju läheb terve ratta transpordikuludeks kaugemalt
mõnedel ratastel on niigi lühem top tube, mis iseloomustab minuarust ka naisterattaid

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas mart » 26. 03. 2008. 18:24

marion kirjutas:
mart kirjutas:
marion kirjutas:otsin endale uut maanteeratast ...16990.-
Miks mitte võtta juba nn Ladyline geomeetriaga?
http://www.salden.nl/default.asp?pid=2008&catid=3475
http://www.roseversand.de/output/contro ... ail2=11311
neid on Eestis harva leida ja ma ei tea/ei ole uurinud, kui palju läheb terve ratta transpordikuludeks kaugemalt
mõnedel ratastel on niigi lühem top tube, mis iseloomustab minuarust ka naisterattaid
saldenit ei tea, kuid roseversand toob 32 oiroga sul ratta postkontorisse. Soovitan nendega kontakti võtta - väga mõistev teenindus. Neil on miski mõõdutabel kodukal, kuid kui saadad neile oma strateegilised numbrid, siis nad enne komplekteerimist ajavad passatka paika (raam, post, vändad,stem, vajadusel saad ka kitsama lenksu)
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Bimmer
Rattur
Postitusi: 190
Liitunud: 03. 11. 2003. 16:44

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas Bimmer » 26. 03. 2008. 21:30

Scott`il on ka ju naiste mudel olemas ja ei pea kuskilt seitsme maa ja mere tagant tellima ;)
http://www.scott-sports.com/gb_en/produ ... _speedster

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas marion » 26. 03. 2008. 22:05

Bimmer kirjutas:Scott`il on ka ju naiste mudel olemas ja ei pea kuskilt seitsme maa ja mere tagant tellima ;)
http://www.scott-sports.com/gb_en/produ ... _speedster
kui juba nii asjale läheneda, siis peaks juba selle võtma:
http://www.scott-sports.com/gb_en/produ ... sa_cr1_pro
läheb klubi riietega kah väga hästi kokku 8)

LOOK
Rattur
Postitusi: 501
Liitunud: 22. 07. 2003. 07:59

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas LOOK » 27. 03. 2008. 08:25

marion kirjutas:
Bimmer kirjutas:Scott`il on ka ju naiste mudel olemas ja ei pea kuskilt seitsme maa ja mere tagant tellima ;)
http://www.scott-sports.com/gb_en/produ ... _speedster
kui juba nii asjale läheneda, siis peaks juba selle võtma:
http://www.scott-sports.com/gb_en/produ ... sa_cr1_pro
läheb klubi riietega kah väga hästi kokku 8)
Üks selline on juba Eestis olemas. Päris elus on veel ilusam kui pildil. Alma Sarapuu (2007 parim nais traitleet) tuleb selle uue CR1-ga Hawaii Expressi treeninglaagrisse. http://www.hawaii.ee/?id=6144&tpl=1005&year=2008
Sa võid Alma käest pärast muljeid küsida:)

indrek555
Rattur
Postitusi: 15
Liitunud: 30. 12. 2004. 22:15

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas indrek555 » 27. 03. 2008. 09:56

Ridley toodab ka naistekaid, vaata xb3.ee kodukat. Neil kohapeal valik raame.

Topsik
Rattur
Postitusi: 138
Liitunud: 18. 01. 2005. 15:27

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas Topsik » 27. 03. 2008. 14:08

Viitsisin veidi süveneda, kuna veidi aega tagasi olin sama "lõhkise küna" ees.

1. Bianchi on minu arust kõige kenama väljanägemisega :), eelis Scott'i ees on veidi pikem toptube 520. Miinuseks Campa grupp - pole varuosi kohapea saada.

2. Scott S30 - sadul on kohutav ja jooksud võiks paremad olla. Tavaline, ei midagi erilist.

3. Ridley - Triton/Triton S - ei mahu sinu hinnaklassi, kui ise kokku panna. Arvestasin raam 8k + 105grupp 6k + jooksud 2k + lenks, sadul, pedaalid 3k = 19k. Kuigi Triton S olid mõned rattad sooduka all 14k ja 15k-ga. Vaata Triton D :shock:

Bianchi 9,6kg, Scott 9,3kg, Ridley kaalu ei leidnud.

Paadunud "naistekate" vastasena -ära usu libekeelseid müügimehi, et naistele sobib naiste ratas. Krt, ega ei sobi küll, aga nad peavad ju neid ka kellelegi müüma.
Poest praegu ostes võib sul probleem tekkida õige raami suuruse saamisega. Mina tellisin enda oma juba novembris ja kätte sain märtsis.
Võimalusel väldi ratta netist ostmist. Probleemide korral on lihtsam eestis uks jalaga lahti lüüa ja õigust nõuda :D, kui võõral maal muukeelsetega seletada. Eestis tellides on võimalik normaalne hind saada ja tuleb sama hinnaklass, mis netikaubanduses.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas Mati » 27. 03. 2008. 14:15

Topsik kirjutas:...Miinuseks Campa grupp - pole varuosi kohapea saada...
Vähemalt Tallinnas on kindlasti saada (nt siin). Valik pole küll nii lai kui Shimal.
Topsik kirjutas:...Võimalusel väldi ratta netist ostmist. Probleemide korral on lihtsam eestis uks jalaga lahti lüüa ja õigust nõuda :D, kui võõral maal muukeelsetega seletada...
Aga kohalikud netipoed - http://www.et-bike.ee ja http://www.hobisport.ee ?
Topsik kirjutas:...Bianchi 9,6kg, Scott 9,3kg, Ridley kaalu ei leidnud...
Ikka kole kaal nii väikse raamiga rataste kohta. S raamiga ratas võiks ikka alla 9kg olla (võrdluseks nt see suurema raami ja mid-level juppidega 9,1kg vokk). Siin mainitutest võtaks ma kõhklemata (kaal M suuruse puhul pedaalideta 8,05 kg (y) ) ära Mardi pakutud RedBull voki arvestades, et Rose on vana ja eeldatavasti usaldusväärne (omal ainult positiivsed kogemused) tegija kah.
Viimati muutis Mati, 27. 03. 2008. 14:40, muudetud 1 kord.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas KristjanS » 27. 03. 2008. 14:33

Topsik kirjutas:Viitsisin veidi süveneda, kuna veidi aega tagasi olin sama "lõhkise küna" ees.

1. Bianchi on minu arust kõige kenama väljanägemisega :), eelis Scott'i ees on veidi pikem toptube 520. Miinuseks Campa grupp - pole varuosi kohapea saada.

Campa varuosad on kõik kohapeal kenasti saadaval! Tegeleb nendega ametlikult http://www.e-bike.ee/.

Tundub, et sa siiski väga ei viitsinud süveneda asjasse!!!
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Topsik
Rattur
Postitusi: 138
Liitunud: 18. 01. 2005. 15:27

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas Topsik » 27. 03. 2008. 14:53

veloman32 kirjutas:
Topsik kirjutas:Viitsisin veidi süveneda, kuna veidi aega tagasi olin sama "lõhkise küna" ees.

1. Bianchi on minu arust kõige kenama väljanägemisega :), eelis Scott'i ees on veidi pikem toptube 520. Miinuseks Campa grupp - pole varuosi kohapea saada.

Campa varuosad on kõik kohapeal kenasti saadaval! Tegeleb nendega ametlikult http://www.e-bike.ee/.

Tundub, et sa siiski väga ei viitsinud süveneda asjasse!!!
Lähtusin sellest, et kui naisterahvas läheb suvalisse rattapoodi/teenindusse, siis ta ka 1päeva jooksul soovitud vidina saab.
Ei maksa väga praalima kukkuda, aga kui eelmise aasta lõpus sellega tegelesin, kaaludes kõiki varinte, siis tulemuseks on profiilis nähtav ratas.
Selles foorumis pole juppide saadavuse/mittesaadavusega mõtet edasi tegelda.

Lõpuks otsustab ju ikkagi teema algataja, millise ratta ostab. Hind on ette antud ja kaal sõltub paki paksusest.

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas Villem T » 27. 03. 2008. 14:59

Topsik kirjutas:Paadunud "naistekate" vastasena -ära usu libekeelseid müügimehi, et naistele sobib naiste ratas. Krt, ega ei sobi küll, aga nad peavad ju neid ka kellelegi müüma.
Jaa, inimesed (naised JA mehed) on ju kõik ühesugused. Meeste rattad sobivad kõigile ja naiste rattaid tehakse müügimeeste kiuste.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas Mati » 27. 03. 2008. 15:25

Topsik kirjutas:...Hind on ette antud ja kaal sõltub paki paksusest.
Siin toodud mitme ilmeka näite kohaselt sõltub kaal rattast. Paki paksus tuleb mängu seoses nimega raamil. Tänapäeval tasub mõelda, kas ainult nime eest tasub paksemat pakki loovutada kui värvikihi alune tihti samast kohast tuleb :idea:
Topsik kirjutas:...Lõpuks otsustab ju ikkagi teema algataja, millise ratta ostab...
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas mart » 27. 03. 2008. 16:40

marion kirjutas:...mõnedel ratastel on niigi lühem top tube, mis iseloomustab minuarust ka naisterattaid
Do You Need a Women's Bike?
...The general current solution is to offer smaller men's frame sizes which shorten the top tube. Women are provided with short stems along with seatposts with no lay back to further reduce the distance between the bars and saddle. Even Lance Armstrong would find bike handing sloppy and unresponsive with the detrimental effect of a short reach stem on his expert handling.
...foot overlap with the front wheel. This problem is caused by the shorter top tube which brings the front wheel closer in towards the downtube and your feet. ...Point to note - frame angles in female specific bikes avoid foot overlap....
...700c wheels are big enough that they require geometry compromises when building small frames. Likely anything less than 54cm requires the frame designer to tweak the design soley because of the wheel size...
..short reach levers closer to the bars for smaller fingers.
Handlebar. Women's shoulders tend to be narrower then men's. A bar that's right for a guy may be too wide for you and cause pain in the shoulders, upper back, and neck
Viimati muutis mart, 28. 03. 2008. 18:58, muudetud 1 kord.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas marion » 27. 03. 2008. 21:07

olen juba ka ridley rattaid vaadanud, Triton C kaal peaks tulema Mirage sarjaga 9 kg ligi, Xenoniga siis natuke raskem.
Klotsi või õigemini poolklotsi paksus on praegu otseses seoses sellega, et hetkel olen täiskohaga üliõpilane, aga rattaga sõita tahaks ikka. Plaan isegi rattaostuks õppelaenu võtta. Seda praegust ratast võib võtta ka kui ühe aasta projekti, kuni jälle jalule saan.
Samas ma ei mõista, misasi need rattad nii raskeks teeb? raam? jooksud? kränk? viimsed kaks on "finantsnäitajate paranemisel" välja vahetatavad, kui raam seda väärib. Hetkel siis nii, et Bianchi peaks kätte tulema kõige parema hinnaga, siis Ridley ja siis Scott. Kui Bianchi raam vääriks hiljem paremaid juppe, siis võtaks selle, aga kui mitte, siis olen jälle alguses tagasi. Mida rahvas arvab?
naisterataste vaimustust ei ole mul endal ka olnud, tavaliselt väiksema rattad ongi väiksema lenksu ja lühema stemmiga.
PS minu tagasihoidliku persooni ja teema üle ei tasu ka tülli minna :o

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas Mati » 27. 03. 2008. 21:17

marion kirjutas:...Samas ma ei mõista, misasi need rattad nii raskeks teeb? raam? jooksud? kränk?...
Ma arvan, et kõik kokku ja just need olulisemad komponendid. Igalt poolt natuke ja kokku ongi bomba.

Hetkel ratast ehitades kujuneb komponentide osakaaluks kogukaalus umbes nii:
Raam ca 16%
Jooksud ca 22%
Grupp ca 29%

Ehk need kolm annavad kokku 2/3 ratta kaalust.
marion kirjutas:...naisterataste vaimustust ei ole mul endal ka olnud, tavaliselt väiksema rattad ongi väiksema lenksu ja lühema stemmiga...
a proovi, äkki on pointi asjas :roll:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas Villem T » 28. 03. 2008. 09:35

marion kirjutas:Kui Bianchi raam vääriks hiljem paremaid juppe, siis võtaks selle, aga kui mitte, siis olen jälle alguses tagasi. Mida rahvas arvab?
naisterataste vaimustust ei ole mul endal ka olnud, tavaliselt väiksema rattad ongi väiksema lenksu ja lühema stemmiga.
Juppide väärimist saad ise selle pealt vaadata, kas tootja sama raami peale paremaid juppe laob.
Naisterattaid tehakse juba mõnda aega, tasuks proovida. MNT rattaga ju lihtsam (ja puhtam) proovida ka - et esiratas vastu varbaid ei lähe ja muud jutud mis Mart välja tõi. Kingad ja pedaalid kaasa ja krõbinal poodi, lumi sulab ka kohe ära.

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas marion » 29. 03. 2008. 12:53

Villem T kirjutas:Kingad ja pedaalid kaasa ja krõbinal poodi, lumi sulab ka kohe ära.
Ja missugune pood see täpsemalt oleks, kuhu lähed kingad-pedaalid näpus kohale, küsid väikest ratast ja seinalt/tagatoast võetakse?
Hea nali :evil:
siis poleks mul ju seda teemat tarvis olnudki :roll:
Ok, Ridley (XB3) kohta ma täpselt ei tea, võibolla seal ongi nii

strix
Rattur
Postitusi: 64
Liitunud: 10. 11. 2003. 13:37

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas strix » 29. 03. 2008. 15:52

marion kirjutas:Ja missugune pood see täpsemalt oleks, kuhu lähed kingad-pedaalid näpus kohale, küsid väikest ratast ja seinalt/tagatoast võetakse?
Hea nali :evil:
Kui ma jaanuaris MNT-ratast ostsin, siis peaaegu et nii oligi. Suhtlesin eelnevalt poega pisut meili teel ja tegin ratta eel-valiku ära. Nad tõid selle lahkesti laost kohale, küsitud raamisuurusega ja puha, ning kutsusid proovima. Tegemist oli Pirita HE-ga ja keskpärasest pigem madalama hinnaklassi rattaga. Niisiis, kingad-pedaalid näppu ja kohale, seal keerati peedaalid rattale külge ja timmiti sadulat, siis tegin TOP-i ümber mõned tiirud ja otsustasin ratta ää osta 8)

Ok, tegelikult läks siiski nii, et ma üht kaks aastat küljes olnud pedaali teiselt rattalt teps mitte lahti ei saand, keera või võti kõveraks. Siis võtsin ainult kingad ja lootsin, et neil kohapeal analoogne pedaal (crankbrothers) olemas. Aga tutkit, ei olnud (v.a. tutikad karbis, mida ei tahetud päris nii anda). Sestap sain proovimiseks hoopis mingid platvormpedaalid :)

-strix
Multispordiklubi "Black Pole"

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas marion » 29. 03. 2008. 20:52

strix kirjutas:Kui ma jaanuaris MNT-ratast ostsin, siis peaaegu et nii oligi. Suhtlesin eelnevalt poega pisut meili teel ja tegin ratta eel-valiku ära. Nad tõid selle lahkesti laost kohale, küsitud raamisuurusega ja puha, ning kutsusid proovima. Tegemist oli Pirita HE-ga ja keskpärasest pigem madalama hinnaklassi rattaga.
Hawaii ütles jah, et kõik selle aasta XS ja S-suuruses mnt-rattad on juba ära ostetud, et siis jõudsid minu eest ratta ära võtta :lol:

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas Mati » 29. 03. 2008. 21:17

marion kirjutas:Hawaii ütles jah, et kõik selle aasta XS ja S-suuruses mnt-rattad on juba ära ostetud...
Seep see on kohalik needus, et piisavad laoseisud koosnevad vist ainult kettidest ja kassettidest :). Samas ka arusaadav potentsiaalset ostjaskonna massi arvestades.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

strix
Rattur
Postitusi: 64
Liitunud: 10. 11. 2003. 13:37

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas strix » 29. 03. 2008. 21:55

marion kirjutas: Hawaii ütles jah, et kõik selle aasta XS ja S-suuruses mnt-rattad on juba ära ostetud, et siis jõudsid minu eest ratta ära võtta :lol:
Eee...ei tahaks uskuda, mul vist oli ikka XL/58, kui hästi mäletan.. :D

Aga maanteeratast osta ikke talvel, peale jõule. Siis saad 35-40% hinnast alla ning säästetud raha eest ostad rullikud või puki ka (et ratas niisama paariks kuuks seisma ei jääks) ja ikka jääb raha veel üle.

-strix
Multispordiklubi "Black Pole"

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas marion » 29. 03. 2008. 23:00

strix kirjutas:
marion kirjutas:Ja missugune pood see täpsemalt oleks, kuhu lähed kingad-pedaalid näpus kohale, küsid väikest ratast ja seinalt/tagatoast võetakse?
Hea nali :evil:
Kui ma jaanuaris MNT-ratast ostsin, siis peaaegu et nii oligi. Suhtlesin eelnevalt poega pisut meili teel ja tegin ratta eel-valiku ära. Nad tõid selle lahkesti laost kohale, küsitud raamisuurusega ja puha, ning kutsusid proovima. Tegemist oli Pirita HE-ga ja keskpärasest pigem madalama hinnaklassi rattaga.
strix kirjutas:
marion kirjutas:Hawaii ütles jah, et kõik selle aasta XS ja S-suuruses mnt-rattad on juba ära ostetud, et siis jõudsid minu eest ratta ära võtta :lol:
Eee...ei tahaks uskuda, mul vist oli ikka XL/58, kui hästi mäletan.. :D
Aga maanteeratast osta ikke talvel, peale jõule. Siis saad 35-40% hinnast alla ning säästetud raha eest ostad rullikud või puki ka (et ratas niisama paariks kuuks seisma ei jääks) ja ikka jääb raha veel üle.
Me ei räägi vist ühest ja samast asjast. Ma pole nagu väitnudki, et norm ja suurema raamiga rattaid poest letist ei saaks, mure ongi justnimelt VÄIKESTE raamidega. Ja see, et talvel eelmise hooaja väikseid rattaid saab, on ikka nagu täiesti :roll:
Ja rullikud seisavad mul koos eelmise rattaga toas ja justnimelt seisavad
Viimati muutis marion, 29. 03. 2008. 23:05, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas marion » 29. 03. 2008. 23:03

Mati kirjutas:
marion kirjutas:Hawaii ütles jah, et kõik selle aasta XS ja S-suuruses mnt-rattad on juba ära ostetud...
Seep see on kohalik needus, et piisavad laoseisud koosnevad vist ainult kettidest ja kassettidest :). Samas ka arusaadav potentsiaalset ostjaskonna massi arvestades.
eks see ole tegelikult arusaadav jah. Mõned aastad tagasi oli keeruline ka väikese raamiga maastikuratast leida, samuti oli keeruline väiksemate riietega, õnneks need valikud on nüüd tublisti paranenud, küll jõuab järg ka MNT-ratasteni. (y)

Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 788
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas LauriA » 29. 03. 2008. 23:24

marion kirjutas:
Mati kirjutas:
marion kirjutas:Hawaii ütles jah, et kõik selle aasta XS ja S-suuruses mnt-rattad on juba ära ostetud...
Seep see on kohalik needus, et piisavad laoseisud koosnevad vist ainult kettidest ja kassettidest :). Samas ka arusaadav potentsiaalset ostjaskonna massi arvestades.
eks see ole tegelikult arusaadav jah. Mõned aastad tagasi oli keeruline ka väikese raamiga maastikuratast leida, samuti oli keeruline väiksemate riietega, õnneks need valikud on nüüd tublisti paranenud, küll jõuab järg ka MNT-ratasteni. (y)
Balti Autoosad oled ka küllap juba üle küsinud (kuna Bianchi oli valikus)? Kas Bianchi ei olnud ka mitte üks nendest, kellele saadad oma mõõdud ja siis varem või hiljem saad raami/terve ratta kätte?
Segasaun on siis, kui on puu- ja elektriküte.

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas marion » 29. 03. 2008. 23:31

LauriA kirjutas:Balti Autoosad oled ka küllap juba üle küsinud (kuna Bianchi oli valikus)? Kas Bianchi ei olnud ka mitte üks nendest, kellele saadad oma mõõdud ja siis varem või hiljem saad raami/terve ratta kätte?
Ikka üle vaadatud ja valikutes täiest olemas.
Ma kahjuks kardan, et oma mõõtude järgi Bianchi saada, peab see klots ikka päris priske olema, vähemalt oluliselt priskem kui minu klotsitükike :D, aga see oleks ikka väga uhke

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3963
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas Kirsa » 29. 03. 2008. 23:58

Kas midagi sellist ei sobiks?

Seda saab 48cm raamisuurusega ja puha.

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas marion » 30. 03. 2008. 00:06

Kirsa kirjutas:Kas midagi sellist ei sobiks?
Seda saab 48cm raamisuurusega ja puha.
Jah, sealt olen ma vaadanud pigem Cicly b Fly raami, et siis lihtsalt jupid ümber tõsta, aga see plaan ootab veel natukese.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas mart » 30. 03. 2008. 18:12

marion kirjutas:Mõned aastad tagasi oli keeruline ka väikese raamiga maastikuratast leida, ...küll jõuab järg ka MNT-ratasteni. (y)
Kuniks marion otsib väikest meesraami, vaatame meie pilti naisraamist - Trek Madone 5.1 WSD Triple, 2008
http://forums.teamestrogen.com/showthread.php?t=22245
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

surfdude
Rattur
Postitusi: 26
Liitunud: 24. 03. 2004. 11:33

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas surfdude » 30. 03. 2008. 18:59

Custom frame Bianchist tellides peaks maksma ca 150 euri, kusagilt nagu kõrvu jäänud, võin ka eksida. Aga uuri igaks juhuks Balti Autoosadest järgi, aitavad kindlasti Sind.
Bianchi ratast nägin ka AT Sport Tallinnas letis, pidid alustama see aasta müügiga, ehk aitavad nemad uurida sobivat raamisuurust ja hinda.

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas marion » 30. 03. 2008. 21:45

mart kirjutas:
marion kirjutas:Mõned aastad tagasi oli keeruline ka väikese raamiga maastikuratast leida, ...küll jõuab järg ka MNT-ratasteni. (y)
Kuniks marion otsib väikest meesraami, vaatame meie pilti naisraamist - Trek Madone 5.1 WSD Triple, 2008
http://forums.teamestrogen.com/showthread.php?t=22245
ega ma jah sellisest ära ei ütleks, aga seda nad vist minu suht armetu papi eest anda ei taha :cry:

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas marion » 30. 03. 2008. 21:52

surfdude kirjutas:Custom frame Bianchist tellides peaks maksma ca 150 euri, kusagilt nagu kõrvu jäänud, võin ka eksida. Aga uuri igaks juhuks Balti Autoosadest järgi, aitavad kindlasti Sind.
Bianchi ratast nägin ka AT Sport Tallinnas letis, pidid alustama see aasta müügiga, ehk aitavad nemad uurida sobivat raamisuurust ja hinda.
Selle Bianchi raami karbontagakahvliga versiooni eest küsitakse nats alla 1000 euri, see 150 tundub natuke kahtlane, võibolla siis 1500 euri? Mis on jällegi natuke rohkem, kui ma terve ratta eest praegu maksta tahaks.
Lähen vaatan siis ka AT Spordi uue Tartu poe üle.

Albert
Rattur
Postitusi: 109
Liitunud: 19. 12. 2003. 17:13

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas Albert » 31. 03. 2008. 09:12

marion kirjutas: ... Lähen vaatan siis ka ... uue Tartu poe üle.
Marion, kui Sa Tartus ratast otsid, siis mine Alpriisi/Velospetsi Riia tänaval, asuvad politseimaja taga ja oskavad anda tegelikult asjatundlikke soovitusi, mitte ainult arvata asjadest üht-teist. Muuseas - müüvad Biancit.
Aga muus osas olen Mardiga päri - naisterattaid tehakse naiste, mitte turundajate pärast. :)

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas marion » 31. 03. 2008. 10:19

Albert kirjutas:Marion, kui Sa Tartus ratast otsid, siis mine Alpriisi/Velospetsi Riia tänaval, asuvad politseimaja taga ja oskavad anda tegelikult asjatundlikke soovitusi, mitte ainult arvata asjadest üht-teist. Muuseas - müüvad Biancit.
Aga muus osas olen Mardiga päri - naisterattaid tehakse naiste, mitte turundajate pärast. :)
Eks ma ole ka juba Alpriisis asja teinud, nemad mulle üldse Bianchi mõtte pähe panidki.
Naisteratastega on aga see lugu, et neid liigub kohalikes poodides veelgi vähem, kui väikseid meesterattaid. Netist tellimisel ei saa ju enne ratta selga istuda ja "tulevast omavahelist läbisaamist" tunnetada

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas mart » 03. 04. 2008. 16:56

marion kirjutas: Netist tellimisel
Kona Lisa RD raam+kahvel - kojutoomisega on 400€
http://shop.cnc-bike.de/product_info.ph ... 5tf6j1g672
jutt ja mõõdud:
http://www.konaworld.com/bikes/2k7/LISARD/index.html
Viimati muutis mart, 03. 04. 2008. 17:40, muudetud 1 kord.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
siim_s
Rattur
Postitusi: 1116
Liitunud: 03. 04. 2006. 07:58

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas siim_s » 03. 04. 2008. 17:04

pigem ikka see: http://www.konaworld.com/08_lisard_w.htm ehk siis 2008 mitte 2007

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas mart » 03. 04. 2008. 17:53

siim_s kirjutas:
pigem ikka see: http://www.konaworld.com/08_lisard_w.htm ehk siis 2008 mitte 2007
Jep, eksisin aastaga, muutunud on värvikombinatsioon ja 08 keskjooks on 3mm kõrgem, muud raamimõõdud on samad.
Siin 2007 49 raam, täiskomplektis v.a pedaalid 8,5kg
http://www.konaworld.com/bikes/2k7/LISA ... isa_rd.jpg
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas marion » 03. 04. 2008. 18:57

mart kirjutas:muutunud on värvikombinatsioon ja 08 keskjooks on 3mm kõrgem, muud raamimõõdud on samad.
Siin 2007 49 raam, täiskomplektis v.a pedaalid 8,5kg
http://www.konaworld.com/bikes/2k7/LISA ... isa_rd.jpg
eelmise aasta oma oli igatahes ilusam
mul on praegu aeg maha võetud, lasen asjal settida

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas Villem T » 04. 04. 2008. 08:50

marion kirjutas:eelmise aasta oma oli igatahes ilusam
aga aluraamiga: http://www.konaworld.com/bikes/2k7/LISARD/index.html

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas marion » 04. 04. 2008. 10:18

Villem T kirjutas:
marion kirjutas:eelmise aasta oma oli igatahes ilusam
aga aluraamiga: http://www.konaworld.com/bikes/2k7/LISARD/index.html
pildi pealt tundub mulle, et ka selle aasta oma on alu, carbon viitab pigem kahvlile

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: Bianchi vs Scott

Postitus Postitas Villem T » 05. 04. 2008. 07:39

marion kirjutas:pildi pealt tundub mulle, et ka selle aasta oma on alu, carbon viitab pigem kahvlile
Jutt jumala õige, tekstist selgub sama.. meeletesegaduse hetk oli.

Vasta

Mine “Jalgrattad”