Maanteeratta rent või üürimine

Komplektsed jalgrattad. MTB, Road, Trekk, CC, BMX. ...
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
hants
Rattur
Postitusi: 31
Liitunud: 15. 04. 2004. 17:59

Maanteeratta rent või üürimine

Postitus Postitas hants » 15. 04. 2004. 18:08

Oleks soov sõita kodukoha Kuusalu rattarallit, aga proobleem selles, et pole maanteeratast ja bikega nad 80km sõitma ei lase. Ei tea kas kuskil Eestist oleks võimalik maanteeratast rentida? Peaks olema kõrge raamiga, pikkus 195. :(

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: Maanteeratta rent või üürimine

Postitus Postitas KristjanS » 15. 04. 2004. 18:21

hants kirjutas:Oleks soov sõita kodukoha Kuusalu rattarallit, aga proobleem selles, et pole maanteeratast ja bikega nad 80km sõitma ei lase. Ei tea kas kuskil Eestist oleks võimalik maanteeratast rentida? Peaks olema kõrge raamiga, pikkus 195. :(

no kui kavatsed ka teise mnt võistlusi kaasa hakata sõitma siis ike abiks mnt ratas soetada.vaata teisi mnt'ga seonduvaid teemasid (mida praegu päris palju) ,uuri,puuri ja otsusta. ise kyll ei tea kus rattaid renditakse :shock: :? :!:
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Green_Day
Rattur
Postitusi: 505
Liitunud: 01. 04. 2003. 16:14

Re: Maanteeratta rent või üürimine

Postitus Postitas Green_Day » 15. 04. 2004. 21:49

veloman32 kirjutas:

no kui kavatsed ka teise mnt võistlusi kaasa hakata sõitma siis ike abiks mnt ratas soetada.vaata teisi mnt'ga seonduvaid teemasid (mida praegu päris palju) ,uuri,puuri ja otsusta. ise kyll ei tea kus rattaid renditakse :shock: :? :!:
kõigil pole sellist raha lihtsalt kuskilt võtta. mul pole raha, et uut bike'gi osta....ajan oma 7 a vana bike'ga kah läbi. mis teha, olud on sellised.

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: Maanteeratta rent või üürimine

Postitus Postitas KristjanS » 15. 04. 2004. 21:54

green_day kirjutas:kõigil pole sellist raha lihtsalt kuskilt võtta. mul pole raha, et uut bike'gi osta....ajan oma 7 a vana bike'ga kah läbi. mis teha, olud on sellised.
pakkusin lihtsalt välja kui üht võimalikku varianti.saan aru et eesti ple veel sellisel tasemel kus igas peres rattaid lademetes :roll: :shock: :!:
Viimati muutis KristjanS, 15. 04. 2004. 23:26, muudetud 1 kord.
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

lauri2
Rattur
Postitusi: 48
Liitunud: 14. 03. 2004. 11:54

Postitus Postitas lauri2 » 15. 04. 2004. 22:16

ma ei ole nüüd küll kahjuks kindel kuid kas hawaii express mitte ei rendi rattaid.. :roll:

http://www.hawaii.ee/index.php?id=2375

sellelt lingilt kahjuks eriti midagi välja ei loe, kõigest hinnad, kuid ratastest juttu pole, tagastusraha oli vist 2000.
ehk peaksid hawaiiga ühendust võtma ja küsima, nendega on mul siiani igati head kogemused - mingit abi leiavad sulle ikka!

Green_Day
Rattur
Postitusi: 505
Liitunud: 01. 04. 2003. 16:14

Postitus Postitas Green_Day » 16. 04. 2004. 11:26

lauri2 kirjutas:ma ei ole nüüd küll kahjuks kindel kuid kas hawaii express mitte ei rendi rattaid.. :roll:

http://www.hawaii.ee/index.php?id=2375

sellelt lingilt kahjuks eriti midagi välja ei loe, kõigest hinnad, kuid ratastest juttu pole, tagastusraha oli vist 2000.
ehk peaksid hawaiiga ühendust võtma ja küsima, nendega on mul siiani igati head kogemused - mingit abi leiavad sulle ikka!
200 kr ööpäeva eest polegi just hull hind. aga see tagatisraha :roll:

Kasutaja avatar
Arbo
Rattur
Postitusi: 602
Liitunud: 02. 05. 2003. 08:41

Postitus Postitas Arbo » 16. 04. 2004. 12:17

green_day kirjutas:
lauri2 kirjutas:ma ei ole nüüd küll kahjuks kindel kuid kas hawaii express mitte ei rendi rattaid.. :roll:

http://www.hawaii.ee/index.php?id=2375

sellelt lingilt kahjuks eriti midagi välja ei loe, kõigest hinnad, kuid ratastest juttu pole, tagastusraha oli vist 2000.
ehk peaksid hawaiiga ühendust võtma ja küsima, nendega on mul siiani igati head kogemused - mingit abi leiavad sulle ikka!
200 kr ööpäeva eest polegi just hull hind. aga see tagatisraha :roll:
Selle raha eest saad korraliku low-end maastikuratta, mis võib tõsiste kavatsuste puhul Kuusalu rattaralliks lahjaks jääda.

Vasta

Mine “Jalgrattad”