Üleni roheline soovib nõu...

Komplektsed jalgrattad. MTB, Road, Trekk, CC, BMX. ...
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Tommm
Rattur
Postitusi: 2
Liitunud: 17. 02. 2004. 20:52

Üleni roheline soovib nõu...

Postitus Postitas Tommm » 17. 02. 2004. 21:10

Huvitav, kas mind tambitakse pealaeni maa sisse ja istutatakse sinna ohakas või saadetakse Baikonurilt orbiidile, kui mainin sellist rattamarki nagu CLASSIC ja mudelit nagu CITY 21... Plaan on nimelt lähitulevikus võtta ette rattamatk - rahulikult (kuid pikalt) mööda maanteid kulgeda (arvestades, et maanteede iseloom saab olema erinev - heast asfaldist kruusateedeni välja). Oleks tänulik argumenteeritud/asjaliku infi eest. Emotsionaalse vahu (a la - alla kümne tuhhi ei saa mingit normaalset ratast, või: selle rattaga võid vanaemale kooki ja moosi viia) võib välja jätta ning avaldada arvamust kasvõi näiteks nende konkreetsete juppide kohta, millest antud isend koosneb (ise ei jaga nendest kettide-käiguvahetajate-pidurite kohta antud tähe/numbrikombinatsioonidest mitte muhvigi). Siit saab ratta ligi (kliki "city 21"):
http://www.classic-bicycles.com/est/city_index.html

Ette tänades,
Tommm

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 17. 02. 2004. 21:27

Kui asja rahulikult võtad siis on seal matkamiseks ratast küll. :)
Aga moraal on see, et mis sinu elus ka ei juhtuks,
alati on seal ruumi veel ühe õlle jaoks!

Kasutaja avatar
huko
Rattur
Postitusi: 556
Liitunud: 24. 02. 2003. 00:46

Postitus Postitas huko » 17. 02. 2004. 21:31

Tommm kirjutas:Huvitav, kas mind tambitakse pealaeni maa sisse ja istutatakse sinna ohakas
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Katsu porilaudadele, pakiraamidele, matkakottidele kah hea diil välja ajada. 8)
Viimati muutis huko, 17. 02. 2004. 22:07, muudetud 1 kord.
Signature sucks! Pilt

surfar
Rattur
Postitusi: 300
Liitunud: 09. 06. 2003. 15:16

Re: Üleni roheline soovib nõu...

Postitus Postitas surfar » 17. 02. 2004. 21:58

Tommm kirjutas:Huvitav, kas mind tambitakse pealaeni maa sisse ja istutatakse sinna ohakas või saadetakse Baikonurilt orbiidile....
Hirmud on siinkohal üleliigsed. Valdavalt siin ikka rahulik seltskond, ainult vahepeal, kui keegi mingeid Crossmaxe või super hüper asja hakkab ostma, siis lähevad ka teised pöördesse.
Sellise ratta juures on vist üsna mõttetu mingeid tõsiseid analüüse hakata tegema. Osta lihtsalt see, mis meeldib ning oledki asjaga rahul. Rahulikus matkatempos sõita kannatab ta ka rattamaratonil. Kui tahad hakata aga tempot arendama maastikul, siis peaksid vast tulevikus suuna võtma ikkagi nendele ratastele, millest siin foorumis 95% juttu. Ausalt öeldes tekkis ka ise endal mõte, et peaks midagi sellist soetama, aga siis peaks tal kindlasti olema porilauad, pakiraam, ketikaitse, kõrgem lenks, raami külge installeeritav rattalukk ja kell(signaal). Tundub aga, et olen niisama linnas cruisemiseks liialt laisk ning hetkel rohkem mõttes motorolleri ost. Mis Classicusse puutub, siis mulle meeldib City 5 või Comfort isegi rohkem.
- Väntan visaduse levialas -

Kasutaja avatar
Konflict
Rattur
Postitusi: 311
Liitunud: 16. 04. 2003. 20:21

Postitus Postitas Konflict » 17. 02. 2004. 23:10

See tundub suht vastupidav ratas olema. Mul sõbra emal on selline nii et ma ka sellega mõned kiiremad ringid teind :twisted: :twisted:
Iste on ka väga mugav mõnus kohe sõita :roll:
Aga kas matkamiseks mingi hübriid äkki parem ei oleks???

Kasutaja avatar
huko
Rattur
Postitusi: 556
Liitunud: 24. 02. 2003. 00:46

Postitus Postitas huko » 17. 02. 2004. 23:29

Konflict kirjutas:Aga kas matkamiseks mingi hübriid äkki parem ei oleks???
Minu arust ongi selline ratas hübriid. Linnaratas-sõna ehk eksitab sind veitsa... Hübriid on ju tekkinud nii, et maastikurattale on alla pandud suuremad jooksud ja peenemad kummid, et linnas parem sõita oleks. Või mis? :roll:
Signature sucks! Pilt

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 17. 02. 2004. 23:36

Konflikt ilmselt vaatas avalehel lahti löönud "vanaema ratast",
ma algul ka imestasin ja tahtsin juba öelda et sellega ikka vanaema ise kooki ja moosi toob :)
Aga moraal on see, et mis sinu elus ka ei juhtuks,
alati on seal ruumi veel ühe õlle jaoks!

Kasutaja avatar
alar
Rattur
Postitusi: 507
Liitunud: 03. 01. 2004. 21:48

Postitus Postitas alar » 18. 02. 2004. 00:40

Üldiselt ei tohiks rattal väga midagi viga olla, aga olen näinud enam-vähem sarnase classikuga liiklejat, kelle jaoks see ostus liiga raskeks. Et kui kaal (muidugi ma ei tea kui suur konkreetselt sellel rattal see on) sind ei hirmuta, siis palun väga.

Kasutaja avatar
Konflict
Rattur
Postitusi: 311
Liitunud: 16. 04. 2003. 20:21

Postitus Postitas Konflict » 18. 02. 2004. 07:37

aa jajah nuid vaatasin õiget ratast:) See on jah hübriid aga ma vaatasin eile seda mis alguses lahti viskas see moosi toomise ratas:)

charlie
Rattur
Postitusi: 445
Liitunud: 18. 05. 2003. 15:36

Postitus Postitas charlie » 18. 02. 2004. 08:35

Ma ka arvan, et matkamiseks on see classic piisavalt hea. Ühel sõbral on ka samasugune (mõned aastad vanem mudel) ja ta sellega juba mitu aastat sõitnud, nii matkadel kui ka igapäevaselt ja seda aastaringselt. Samuti ka mitu rattamaratoni läbi teinud. Pole küll kuulnud teda kurtmas, et ratas vastu ei pea ja kuna on 28" rattad, liigub asi maanteel ja kruusateedel päris eduliselt. Kindlasti, porilauad, pakiraam ja tuled peale, samuti ka pakiraamikotid. Kuigi jah, kindluse mõttes soovitan väikese remonditööriistade komplekti matkale kaasa võtta.

Kui saladus pole, kuhu matkatee viib?

Tommm
Rattur
Postitusi: 2
Liitunud: 17. 02. 2004. 20:52

Postitus Postitas Tommm » 18. 02. 2004. 09:32

Mnjah... see suvi tahaks mingi lähema (ehk Soome-Rootsi-Norra?) otsa teha, järgmisel suvel aga.... heh - see on küll juba saladus (tegu nimelt kerge ebausuga - kui liiga palju pasundad, läheb asi sinnasamusesse. Läbiproovitud asi :wink: )

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: Üleni roheline soovib nõu...

Postitus Postitas AndreK » 18. 02. 2004. 11:40

Tommm kirjutas:Huvitav, kas mind tambitakse pealaeni maa sisse ja istutatakse sinna ohakas või saadetakse Baikonurilt orbiidile, kui mainin sellist rattamarki nagu CLASSIC
Classic on väga hea ratas ! :D
Kui ei usu, vaata mu profiili.

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Re: Üleni roheline soovib nõu...

Postitus Postitas UrmasL » 18. 02. 2004. 17:22

Classic on väga hea ratas ! :D
Kui ei usu, vaata mu profiili.
Jajahh, vaadake minu profiili kah. Ja pilti näeb albumis "Mina ja mu ratas"
:lol:

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 18. 02. 2004. 17:32

Tommm kirjutas:Mnjah... see suvi tahaks mingi lähema (ehk Soome-Rootsi-Norra?) otsa teha, järgmisel suvel aga.... heh - see on küll juba saladus (tegu nimelt kerge ebausuga - kui liiga palju pasundad, läheb asi sinnasamusesse. Läbiproovitud asi :wink: )
läbi siberi hiinasse?

Vasta

Mine “Jalgrattad”