GT Avalanche 1.0 Disc

Komplektsed jalgrattad. MTB, Road, Trekk, CC, BMX. ...
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
The_Boss
Rattur
Postitusi: 6
Liitunud: 01. 04. 2012. 21:09

GT Avalanche 1.0 Disc

Postitus Postitas The_Boss » 01. 04. 2012. 21:23

Kuna vana ratas...On ikka juba päris vana... Ostaks omale uue ratta.

Silma on jäänud GT maastikurattad. Olen saanud ühega pikema teekonna sõita ja oli minu arust väga mugav ja sobiv.

http://extreme.ee/index.php?lang=est&ma ... 7&p_id=768

Meeldib mulle väga nende raam kah. Samuti meeldib see, et esiamorti saab lukustada. Teatud aegadel lihtsalt on vaja teed tunnetada, vahepeal aga just võimalikult head pehmendust vaja.

Kogusin siis raha selle ratta jaoks, aga just, kui raha koos oli, lõppes soodukas ära...

Ja nüüd jääbki rohkem mõtlemisaega.
Mis arvate, mis selle ratta puhul head ja mis halba on?
Ja kuidas üldse ketaspiduritega on? Ma olen V piduritega siiani sõitnud ainult. Kas ketaspidurid on järsud või just sujuvad?

Ja võibolla on kellelgi extreme sportis tutvusi, kes saaks odavama hinna teha?

Kasutaja avatar
Rennes
Rattur
Postitusi: 269
Liitunud: 06. 08. 2009. 12:27

Re: GT Avalanche 1.0 Disc

Postitus Postitas Rennes » 02. 04. 2012. 07:45

Ma alustasin ka paar aastat tagasi selle mudeliga. Aastaid polnud ratast näindki, ostsin ka Avalanche 1.0'i soodukaga.alla 8000 eeku sain kätte. Konf oli suht sama. Amort oli suntour, 100mm hetke pakkumises 120 on Eestis vist natuke palju isegi, seda ei kasuta ära. Sel ajal pakuti küll kohe clipless pedaalid kaasa, mis oli suht positiivne. Tänaseks on sellest rattast järel küll vaid triggerid :)

Ketaspidurid on väga ok'd. Ei ole järsud :D Ma arvan, et kui meeldib ja sulle sobiv raamisuurus olemas on siis osta ja naudi :)
Tutvusi pole, aga tee kliendikaart ja mine tingi natuke. Nii suurte ostude puhul pole sealt majast kedagi veel letihinnaga ära saadetud ma usun. Küsi ja sulle antakse. Edu!
Rennes

Kasutaja avatar
indrek56
Rattur
Postitusi: 656
Liitunud: 03. 06. 2008. 15:24

Re: GT Avalanche 1.0 Disc

Postitus Postitas indrek56 » 02. 04. 2012. 07:57

The_Boss kirjutas:Kogusin siis raha selle ratta jaoks, aga just, kui raha koos oli, lõppes soodukas ära...
Mul juhtus kunagi ühe teise suurema ostuga nii, et kui raha koos, astusn poodi ja tõdesin et kampaania läbi. Andsin siis müüjale teada, et see kampaania oli pmst otsustav põhjus miks just seda ostma sai tuldud. Saadi aru ja tehti mulle siis kampaaniat edasi. Kes ei küsi see ei saa ka.
Oleks üleelmisel aastal isegi GT ost, leidse sobiva mudeligi aga xtremes ei olnud õiget suurust ega tellitud ka. Nii jäigi GT ostmata.
EDIT: teadjamad, kas selline kummivalik tehasest on tavaline (võetud küsija viitest): KUMMID: MAXXIS MOBSTER, 26x2.35", EES; MAXXIS MOBSTER, 26X2.10", TAGA

Kasutaja avatar
Rennes
Rattur
Postitusi: 269
Liitunud: 06. 08. 2009. 12:27

Re: GT Avalanche 1.0 Disc

Postitus Postitas Rennes » 02. 04. 2012. 08:21

Minu omal oli Kenda Nevegalid all... Usun, et nendest hullemaid ei saa enam olla ... Aga vaevalt jah, nad ise seal poest neid komplekteerivad ...
Rennes

Kasutaja avatar
j6ukur
Rattur
Postitusi: 658
Liitunud: 28. 04. 2009. 16:29

Re: GT Avalanche 1.0 Disc

Postitus Postitas j6ukur » 02. 04. 2012. 08:42

Rennes kirjutas:Minu omal oli Kenda Nevegalid all... Usun, et nendest hullemaid ei saa enam olla ... Aga vaevalt jah, nad ise seal poest neid komplekteerivad ...
Kuldsed sõnad - need kummid veerevad vaid mäest alla. Tulid 2.0ga Praegu kasutan talvel sõitmiseks.

The_Boss
Rattur
Postitusi: 6
Liitunud: 01. 04. 2012. 21:09

Re: GT Avalanche 1.0 Disc

Postitus Postitas The_Boss » 02. 04. 2012. 14:32

Rennes kirjutas:Ma alustasin ka paar aastat tagasi selle mudeliga. Aastaid polnud ratast näindki, ostsin ka Avalanche 1.0'i soodukaga.alla 8000 eeku sain kätte. Konf oli suht sama. Amort oli suntour, 100mm hetke pakkumises 120 on Eestis vist natuke palju isegi, seda ei kasuta ära. Sel ajal pakuti küll kohe clipless pedaalid kaasa, mis oli suht positiivne. Tänaseks on sellest rattast järel küll vaid triggerid :)

Ketaspidurid on väga ok'd. Ei ole järsud :D Ma arvan, et kui meeldib ja sulle sobiv raamisuurus olemas on siis osta ja naudi :)
Tutvusi pole, aga tee kliendikaart ja mine tingi natuke. Nii suurte ostude puhul pole sealt majast kedagi veel letihinnaga ära saadetud ma usun. Küsi ja sulle antakse. Edu!
Mis tegid selle rattaga siis? :D

Aga jah, ma erilist maastikusõitu nkn ei teeks, aga aegajalt tuleb sedagi ette + mu sõidustiil on ka selline, mis vajab maastikuratta omadusi. Sellepärast ka selline valik.

Ehk siis saan aru, et kellelgi ratta kohta midagi negatiivset öelda pole?

Eks siis tuleb rahaga poodi kõndida ja alla tingida. Pakuti ka 500km läbitud kasutatult 550€ eest...

Kasutaja avatar
Rennes
Rattur
Postitusi: 269
Liitunud: 06. 08. 2009. 12:27

Re: GT Avalanche 1.0 Disc

Postitus Postitas Rennes » 02. 04. 2012. 15:50

Mis ma tegin, mis ma tegin .... ära tuunisin noh :D
Kui sama setupiga on see kasutatud, siis võta see. Noh, et ikka korras ka on muidugi ... oleks kena :D
Rennes

maksipoiss
Rattur
Postitusi: 250
Liitunud: 09. 05. 2009. 06:41

Re: GT Avalanche 1.0 Disc

Postitus Postitas maksipoiss » 02. 04. 2012. 18:14

j6ukur kirjutas:
Rennes kirjutas:Minu omal oli Kenda Nevegalid all... Usun, et nendest hullemaid ei saa enam olla ... Aga vaevalt jah, nad ise seal poest neid komplekteerivad ...
Kuldsed sõnad - need kummid veerevad vaid mäest alla. Tulid 2.0ga Praegu kasutan talvel sõitmiseks.
Ei veere nad midagi :D .

Kasutaja avatar
Rennes
Rattur
Postitusi: 269
Liitunud: 06. 08. 2009. 12:27

Re: GT Avalanche 1.0 Disc

Postitus Postitas Rennes » 02. 04. 2012. 19:26

OT juba, aga jah, ma olen ka selles paadis, et Nevegalid ei veerenud isegi mäest alla :) Mingi äge eksel oli kuskil kus RaRa vaja mingi 22, midagi vatti ringiajamiseks ja Nevegalide juures oli märge: rohkem kui 58 vist :P
Rennes

Kasutaja avatar
P6der
Rattur
Postitusi: 17
Liitunud: 09. 09. 2011. 15:00

Re: GT Avalanche 1.0 Disc

Postitus Postitas P6der » 08. 04. 2012. 07:50

Ka mina sain oma 2.0´i nevegalidega ja oli tunne nagu sõidaks tühja rehviga liivas. Õnneks googeldamine rahustas maha, et ennast ei ole vaja veel maha kanda (vanal rattal olid continentali speedking 2.1 mis veeresid suhteliselt ise ). Mingit rehvitesti saab ka siit lugeda http://www.hobisport.ee/Tehnikakusimuse ... mused.html.

Kox
Rattur
Postitusi: 65
Liitunud: 16. 03. 2011. 08:40

Re: GT Avalanche 1.0 Disc

Postitus Postitas Kox » 08. 04. 2012. 14:32

Antud testi vaadates paneb natuke mõtlema Furiouse ja Tubeless Ralph-i veeretakistus.
Seda lugedes liiguks Ralph kergemalt omades samas tunduvalt paremat torkekaitset (2,25 versioon kah veel).

Vasta

Mine “Jalgrattad”