Ratas Šveitsist

Komplektsed jalgrattad. MTB, Road, Trekk, CC, BMX. ...
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
MeipMeip
Rattur
Postitusi: 66
Liitunud: 16. 06. 2004. 12:40

Ratas Šveitsist

Postitus Postitas MeipMeip » 17. 07. 2011. 14:15

Olen suve lõpuni Šveitsis asumisel ja kurb hakkas ilma rattata. Soetasin endale teise ringi Trek 5500. Et ratas on imehästi hooldatud (kasutusjälgi raske tuvastada) ja hea suurus ja muidu meeldima hakanud, tahaks ta koju tuua. Lennukis küsitakse €90, mille kannataks ära, aga rohkem muret teeb transatööliste ja carboni kombinatsioon (varem olen terasraami saanud selliste täketega kätte, et carbon tuleks vist maha kanda). Sellest siis väike tagasihoidlik vihje pakkumisteks - kui keegi siin juhtub augusti teises pooles Šveitsist (Genf) tühja autoga Eestisse liikuma, siis ehk annab kaasa võtta üks kasti pakitud ratas, mõistliku tasu eest muidugi.

Et see nüüd päris osturubriigi kuulutuseks ei klassifitseeruks, rattast ka:

Trek 5500 OCLV 1996(?)
Läikivad osad Dura-Ace 77**
Pöiad Mavic SUP ceramic, kummid Miichelin Pro Race
Sadul Vetta TT Trishock

Kasutaja avatar
pärnu rattur
Rattur
Postitusi: 551
Liitunud: 14. 08. 2009. 18:29

Re: Ratas Šveitsist

Postitus Postitas pärnu rattur » 17. 07. 2011. 19:28

Tean, et osad saadavad rattaid ka postikulleriga. Äkki oleks see mõistlik lahendus? Pakid ise enda ratta korralikult sisse(kast ümber ja pehmendus sisse) ja saadad postiga koju.
Ärge näkku lööge! [/OT]

MeipMeip
Rattur
Postitusi: 66
Liitunud: 16. 06. 2004. 12:40

Re: Ratas Šveitsist

Postitus Postitas MeipMeip » 17. 07. 2011. 20:21

pärnu rattur kirjutas:Tean, et osad saadavad rattaid ka postikulleriga. Äkki oleks see mõistlik lahendus? Pakid ise enda ratta korralikult sisse(kast ümber ja pehmendus sisse) ja saadad postiga koju.
Uurisin vähe, hinnad on kirved - enne investeeriks vist korralikku bike bagi ja paneks lennukile. Kui just fortuuna ei naerata mõne foorumlase näol. Bike bagi ja ka kõva kohvriga pidi häda olema, et kui need lennujaamas läbivaatuseks lahti kakutakse, ei oska/viitsi/jõua keegi seda kompotti korralikult uuesti sisse pakkida ja pressitakse kuidas juhtub kaas kinni ja teibiga üle, olen väljamaa foorumist lugenud. Ligi kuu ajaga postis võib vast ka igasuguseid imesid sündida.

Vasta

Mine “Jalgrattad”