Jalgratas USA-st

Komplektsed jalgrattad. MTB, Road, Trekk, CC, BMX. ...
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Suletud
Cubuz
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 13. 07. 2011. 19:59

Jalgratas USA-st

Postitus Postitas Cubuz » 15. 07. 2011. 20:26

Tere.Leidsin hea ja odava ratta Usa-st ja sooviksin ära osta.Probleem aga selles,et e-kaubamaja ei saada seda ratast US välja ja ka mitte US kodu või muu aadressi peale.Ratta saab kätte ainult nende local store esindusest.Kui keegi on sinnapoole minemas lähiajal siis ehk aitad mind?.

Kasutaja avatar
riho
hobisportlane
Postitusi: 4482
Liitunud: 11. 09. 2003. 17:26

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas riho » 15. 07. 2011. 22:10

Cubuz kirjutas:Tere.Leidsin hea ja odava ratta Usa-st ja sooviksin ära osta.Probleem aga selles,et e-kaubamaja ei saada seda ratast US välja ja ka mitte US kodu või muu aadressi peale.Ratta saab kätte ainult nende local store esindusest.Kui keegi on sinnapoole minemas lähiajal siis ehk aitad mind?.
Kas nende Local Store asub iga osariigi igas linnas või on mõned asulad katmata?

Cubuz
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 13. 07. 2011. 19:59

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas Cubuz » 16. 07. 2011. 08:33

riho kirjutas:
Cubuz kirjutas:Tere.Leidsin hea ja odava ratta Usa-st ja sooviksin ära osta.Probleem aga selles,et e-kaubamaja ei saada seda ratast US välja ja ka mitte US kodu või muu aadressi peale.Ratta saab kätte ainult nende local store esindusest.Kui keegi on sinnapoole minemas lähiajal siis ehk aitad mind?.
Kas nende Local Store asub iga osariigi igas linnas või on mõned asulad katmata?

Sellel ettevõttel on esindused 29 osariigis.Oleneb osariigist,suuremates on esindusi rohkem ja mitmetes linnades.Täpsem informatsioon on võimalik teades täpsemat piirkonda.

Cubuz
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 13. 07. 2011. 19:59

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas Cubuz » 16. 07. 2011. 17:45

riho kirjutas:
Cubuz kirjutas:Tere.Leidsin hea ja odava ratta Usa-st ja sooviksin ära osta.Probleem aga selles,et e-kaubamaja ei saada seda ratast US välja ja ka mitte US kodu või muu aadressi peale.Ratta saab kätte ainult nende local store esindusest.Kui keegi on sinnapoole minemas lähiajal siis ehk aitad mind?.
Kas nende Local Store asub iga osariigi igas linnas või on mõned asulad katmata?
Kas te saate mind aidata?.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas erikr » 16. 07. 2011. 18:27

Mida Sa soovid? Mina küll täpselt aru ei saa.
Et keegi, kel minek USA-sse läheks korjaks ühest LBS-ist ratta üles ja tooks Sulle Eestisse?
Või korjaks ratta üles ja paneks posti?
Tõenäoliselt mõlemal, kindlasti aga teisel juhul pane ratta hinnale käibemaks ja tollimaks otsa.
Esimesel juhul oversize pagasi tasu. Ei oska ennustada, kui palju see võiks olla.
50-150 USD?
Teisel juhul postikulu 150-200 USD.

Mis pood, mis ratas? Ehk millised on Sinu ja abistaja riskid? Sõltuvad need ju kõvasti ratta hinnast.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Cubuz
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 13. 07. 2011. 19:59

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas Cubuz » 16. 07. 2011. 19:10

erikr kirjutas:Mida Sa soovid? Mina küll täpselt aru ei saa.
Et keegi, kel minek USA-sse läheks korjaks ühest LBS-ist ratta üles ja tooks Sulle Eestisse?
Või korjaks ratta üles ja paneks posti?
Tõenäoliselt mõlemal, kindlasti aga teisel juhul pane ratta hinnale käibemaks ja tollimaks otsa.
Esimesel juhul oversize pagasi tasu. Ei oska ennustada, kui palju see võiks olla.
50-150 USD?
Teisel juhul postikulu 150-200 USD.

Mis pood, mis ratas? Ehk millised on Sinu ja abistaja riskid? Sõltuvad need ju kõvasti ratta hinnast.

Nii ongi.Ma otsin inimest kes mulle sealt ratta ära tooks.Ei tea kumb variant on odavam.Tean et postiga Gift-na(kingitus) saatmine on odav variant aga täpsemalt ka ei tea.Kas sel juhul lähevad ka maksud otsa?.

Osad lennufirmad ei võta oversized eest lisatasu.See on nii ja naa.Kindlasti on siin mõni inimene,kes on nende asjadega rohkem kursis ja on ise kas toonud mõne ratta sealt,või saatnud postiga.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas erikr » 16. 07. 2011. 19:18

Cubuz kirjutas: Tean et postiga Gift-na(kingitus) saatmine on odav variant aga täpsemalt ka ei tea.Kas sel juhul lähevad ka maksud otsa?.
Gifti teema on puhas linnalegend. Maksad täiega.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Cubuz
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 13. 07. 2011. 19:59

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas Cubuz » 16. 07. 2011. 19:33

erikr kirjutas:
Cubuz kirjutas: Tean et postiga Gift-na(kingitus) saatmine on odav variant aga täpsemalt ka ei tea.Kas sel juhul lähevad ka maksud otsa?.
Gifti teema on puhas linnalegend. Maksad täiega.

Siis jääb lennuki variant.

Cubuz
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 13. 07. 2011. 19:59

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas Cubuz » 16. 07. 2011. 19:35

Ratas ise on muidu Raleigh Talus 8.0 2011 mudel.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas KaupoR » 16. 07. 2011. 19:57

väga vabandan aga kas selle ratta pärast on vaja sellist jama läbi teha?
If everything's under control, you're going too slow!

Cubuz
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 13. 07. 2011. 19:59

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas Cubuz » 16. 07. 2011. 20:04

KaupoR kirjutas:väga vabandan aga kas selle ratta pärast on vaja sellist jama läbi teha?
See on ratas mida ma tahan.Siin ei ole mingit jama.Kui keegi on Usa-sse minemas,siis ta võtab ratta lennuki peale ja tuleb sellega ilusti siia.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas erikr » 16. 07. 2011. 20:24

http://www.rei.com/product/812671/ralei ... -bike-2011
Tegin väikese arvutuse.

Seaduse järgi kujuneks lõppmaksumus ca 660 EUR.
- hind 699 USD
- kuna saab ainult poest kätte, tuleb otsa sales tax ja muud võimalikud kohalikud maksud, varieerub osariigiti. Arvestusse panin 8%.
Seega poest väljudes ratas kaenlas 755 USD.
Tollimaks jalgratastele oli EU-s vist 4%, ei viitsi kontrollida.
Käibemaks sõltuvalt riigist, kuhu USA-st tulev lend maandub ja kus pagas tuleb välja võtta. Panin 20% nagu Eestis.
Maksumuseks on juba 936 USD, mis teeb Euroopa Keskpanga kursi järgi 661 EUR.

Sellise raha eest saad Eestistki kõvema ratta.

Kui eeldada, et tolliametnikud tukuvad ja ei tunne huvi kolaka rattakasti vastu, ja toojale piisab
tuhandest tänust, läheb ratas sulle maksma 534 EUR.
Kui mingi sitt juhtub, pole sul garantiid ja maksad hoolduse ja juppide eest letihinda.

Oluliselt parema konfiga (käiguvahetajad, pidurid) Trek 6000 saab praegu Rademarist 607 Euroga.
http://www.rademar.ee/?id=1628&category ... uct_id=173
Võin laenata Sulle oma klendikaarti.

Kevadel tõin Hobispordi kontorist oma ratta ära. Ford Mondeo oli seda kasti täis, tagumised istmed tuli
alla lasta. Ja Mondeo on oma klassis suurim auto. 30 meetrit uksest autoni tassida oli juba higi lahti,
sest rattakast on vastikult ebamugava kujuga tassimiseks.

Ma ei kujuta ette, et kui lähen septembris tööasjus
USA-sse, et viitsiksin endalegi ratast tuua, rääkimata kellelegi võõrale.
Kuidas ma kompunnin selle kasti poest hotelli, hotellist lennujaama jne. OMFG ütleks ma selle peale.
I'd never do this.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Bon
Rattur
Postitusi: 166
Liitunud: 01. 10. 2007. 20:50

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas Bon » 16. 07. 2011. 20:33

:) :) :) ma võtaks paar liitrit piima ja 9 muna kaa kui juba kellelgi minek on :) :) :)

Kasutaja avatar
pärnu rattur
Rattur
Postitusi: 551
Liitunud: 14. 08. 2009. 18:29

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas pärnu rattur » 16. 07. 2011. 21:33

Miks Sa arvad, et sellise rondi pärast keegi hakkab sellist vaeva nägema???
Ärge näkku lööge! [/OT]

Cubuz
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 13. 07. 2011. 19:59

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas Cubuz » 16. 07. 2011. 22:29

Bon kirjutas::) :) :) ma võtaks paar liitrit piima ja 9 muna kaa kui juba kellelgi minek on :) :) :)
Kui teil midagi tarka öelda ei ole siis paluks mitte idiootlike postitusi teha.

Cubuz
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 13. 07. 2011. 19:59

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas Cubuz » 16. 07. 2011. 22:29

pärnu rattur kirjutas:Miks Sa arvad, et sellise rondi pärast keegi hakkab sellist vaeva nägema???
See on teie arvamus.Mina seda ratast rondiks ei pea.

Cubuz
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 13. 07. 2011. 19:59

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas Cubuz » 16. 07. 2011. 22:33

erikr kirjutas:http://www.rei.com/product/812671/ralei ... -bike-2011
Tegin väikese arvutuse.

Seaduse järgi kujuneks lõppmaksumus ca 660 EUR.
- hind 699 USD
- kuna saab ainult poest kätte, tuleb otsa sales tax ja muud võimalikud kohalikud maksud, varieerub osariigiti. Arvestusse panin 8%.
Seega poest väljudes ratas kaenlas 755 USD.
Tollimaks jalgratastele oli EU-s vist 4%, ei viitsi kontrollida.
Käibemaks sõltuvalt riigist, kuhu USA-st tulev lend maandub ja kus pagas tuleb välja võtta. Panin 20% nagu Eestis.
Maksumuseks on juba 936 USD, mis teeb Euroopa Keskpanga kursi järgi 661 EUR.

Sellise raha eest saad Eestistki kõvema ratta.

Kui eeldada, et tolliametnikud tukuvad ja ei tunne huvi kolaka rattakasti vastu, ja toojale piisab
tuhandest tänust, läheb ratas sulle maksma 534 EUR.
Kui mingi sitt juhtub, pole sul garantiid ja maksad hoolduse ja juppide eest letihinda.

Oluliselt parema konfiga (käiguvahetajad, pidurid) Trek 6000 saab praegu Rademarist 607 Euroga.
http://www.rademar.ee/?id=1628&category ... uct_id=173
Võin laenata Sulle oma klendikaarti.

Kevadel tõin Hobispordi kontorist oma ratta ära. Ford Mondeo oli seda kasti täis, tagumised istmed tuli
alla lasta. Ja Mondeo on oma klassis suurim auto. 30 meetrit uksest autoni tassida oli juba higi lahti,
sest rattakast on vastikult ebamugava kujuga tassimiseks.

Ma ei kujuta ette, et kui lähen septembris tööasjus
USA-sse, et viitsiksin endalegi ratast tuua, rääkimata kellelegi võõrale.
Kuidas ma kompunnin selle kasti poest hotelli, hotellist lennujaama jne. OMFG ütleks ma selle peale.
I'd never do this.

Tänud selle postituse ja info eest :D

Leidsin ka ühest saksa netipoest ühe huvitava variandi.Siin see on-

http://www.profirad.de/ghost-1800-fahrr ... 17056.html

Mida arvate sellest rattast?.Igatahes teen lõpliku otsuse lähema paari päeva jooksul.

MargusJ
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 18. 05. 2011. 12:51

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas MargusJ » 16. 07. 2011. 23:14

Mine osta rademarist Eriku soovitatud Trek 6000 ära!

Cubuz
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 13. 07. 2011. 19:59

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas Cubuz » 17. 07. 2011. 10:20

MargusJ kirjutas:Mine osta rademarist Eriku soovitatud Trek 6000 ära!
Kuna mul on eelarves kindel summa(kuni 550 euri)mida saan kulutada,siis jääb see Trek variant ära.Kas keegi targematest vaataks seda Ghost SE 1800 ja ütleks kui hea rattaga ja juppidega tegemist on?.

Kasutaja avatar
pärnu rattur
Rattur
Postitusi: 551
Liitunud: 14. 08. 2009. 18:29

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas pärnu rattur » 17. 07. 2011. 10:32

Selle raha eest sa midagi erilist ei saa. Osta parem Eestist rattapoest : saad proovida, kas on paras suurus ja garantiiremont on ka kordades lihtsam.
Ärge näkku lööge! [/OT]

Cubuz
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 13. 07. 2011. 19:59

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas Cubuz » 17. 07. 2011. 10:38

pärnu rattur kirjutas:Selle raha eest sa midagi erilist ei saa. Osta parem Eestist rattapoest : saad proovida, kas on paras suurus ja garantiiremont on ka kordades lihtsam.
Ma arvan et see ratas peaks minule algajale alguses sobima.Eestist ostes on hinnad liialt kõrged.

Kasutaja avatar
kevin
Rattur
Postitusi: 371
Liitunud: 03. 04. 2009. 23:15

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas kevin » 17. 07. 2011. 10:46

Cubuz kirjutas:
pärnu rattur kirjutas:Selle raha eest sa midagi erilist ei saa. Osta parem Eestist rattapoest : saad proovida, kas on paras suurus ja garantiiremont on ka kordades lihtsam.
Ma arvan et see ratas peaks minule algajale alguses sobima.Eestist ostes on hinnad liialt kõrged.
ei ole nad midagi nii liialt kõrged. väga normaalsed hinnad pigem. võtaks sada korda enne pigem selle: http://www.rademar.ee/?id=1628&category ... uct_id=175 , kui sinu poolt pakutud Ghosti. Oleks see Ghost mingi 300 eur, siis võiks mõelda, aga kui sama raha eest saab korraliku firma ja ok juppidega ratta Eestist, siis miks üldse vaevata oma pead välismaalt tellimisega..
mine poodi, ütle, et sul on selline piirsumma ning KINDLASTI leiate sobiva lahenduse. Olgu see siis Veloplus, Fixus, A&T, Rademar, Hawaii, X-Sport, Start vms

Kasutaja avatar
andre170
Rattur
Postitusi: 260
Liitunud: 04. 03. 2008. 16:59

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas andre170 » 17. 07. 2011. 11:06

Cubuz kirjutas:Ma arvan et see ratas peaks minule algajale alguses sobima.Eestist ostes on hinnad liialt kõrged.
Mine ükskõik millisesse ülalmainitud poodi (lisaks veel Spordiparneri Pääskülas ja Surfhouse'i kesklinnas), trüki see foorumi kirjavahetus välja ja võta koos rahaga kaasa ning nad kõik teevad sulle 10-30% letihindadest hinnaalandusi, et sa parima võimaliku ratta kätte saaksid ja seda Ameerika juttu enam ei räägiks. Nad kõik seletavad ka, miks on hea ratast regulaarselt esinduses hooldada ja seda just Eestis ;-)

_Janis_
Rattur
Postitusi: 31
Liitunud: 06. 09. 2010. 21:54

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas _Janis_ » 17. 07. 2011. 11:13

See Ghost sellises konfis on kallis, aga see ei tähenda, et tegemist oleks mingi totaalselt saasta firma toodanguga. Nagu mujal teemas siin foorumis juba öeldi ei ole Trek, Merida ja Scott ainukesed rattatootjad. Kui tahad massist erineda ja oled hiljem valmis raha paremate juppide alla matma, siis osta see, mis meeldib. Lihtne. Rattahooldust teevad sulle köik rattaid müüvad firmad olenemata raamitootjast(vähemalt Saaremaal), aga garantiiremonti ei saa.

Cubuz
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 13. 07. 2011. 19:59

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas Cubuz » 17. 07. 2011. 11:18

_Janis_ kirjutas:See Ghost sellises konfis on kallis, aga see ei tähenda, et tegemist oleks mingi totaalselt saasta firma toodanguga. Nagu mujal teemas siin foorumis juba öeldi ei ole Trek, Merida ja Scott ainukesed rattatootjad. Kui tahad massist erineda ja oled hiljem valmis raha paremate juppide alla matma, siis osta see, mis meeldib. Lihtne. Rattahooldust teevad sulle köik rattaid müüvad firmad olenemata raamitootjast(vähemalt Saaremaal), aga garantiiremonti ei saa.

Jah ma ise olen ka sama meelt.Ratast saab hiljem tuunida kui vaja.Konkreetne ratas näeb minumeelest ka sigahea välja.Samuti pannakse Ghost rattad Saksas kokku,ei kasutata mingit Hiina odavat tööjõudu.Samuti kasutab Ghost võimaluse korral saksa juppe.Üldiselt peaks olema tegemist hea saksa kvaliteediga.
Viimati muutis Cubuz, 17. 07. 2011. 11:20, muudetud 1 kord.

Cubuz
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 13. 07. 2011. 19:59

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas Cubuz » 17. 07. 2011. 11:20

Ok.Sooviks veel ühte asja teada,ennem kui teema minu poolt lukku läheb.Kas keegi müüb Eestis Jamis,Haro ja Santa Cruz rattaid?.

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3624
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas Kuldar » 17. 07. 2011. 11:58

Cubuz kirjutas:.Samuti pannakse Ghost rattad Saksas kokku,ei kasutata mingit Hiina odavat tööjõudu.Samuti kasutab Ghost võimaluse korral saksa juppe.Üldiselt peaks olema tegemist hea saksa kvaliteediga.
ja maakera seisab 3 elevandi peal.
Gravity is a Bitch

Kasutaja avatar
pärnu rattur
Rattur
Postitusi: 551
Liitunud: 14. 08. 2009. 18:29

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas pärnu rattur » 17. 07. 2011. 12:00

Ma olen 100% kindel, et need raamid keevitatakse kokku siiski kuskil Aasiamaal ja ka Shimano käiguvahetajaid/pidureid ning ka teisi juppe ei hakka keegi selle ratta jaoks Saksamaal tootma :lol:
Ärge näkku lööge! [/OT]

Kox
Rattur
Postitusi: 65
Liitunud: 16. 03. 2011. 08:40

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas Kox » 17. 07. 2011. 12:03

www.extreme.ee GT ratastel head hinnad praegu, ja tunduvalt parema ratta saaksid.

Cubuz
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 13. 07. 2011. 19:59

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas Cubuz » 17. 07. 2011. 12:08

Kuldar kirjutas:
Cubuz kirjutas:.Samuti pannakse Ghost rattad Saksas kokku,ei kasutata mingit Hiina odavat tööjõudu.Samuti kasutab Ghost võimaluse korral saksa juppe.Üldiselt peaks olema tegemist hea saksa kvaliteediga.
ja maakera seisab 3 elevandi peal.
Täpselt nii smart ass.

Cubuz
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 13. 07. 2011. 19:59

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas Cubuz » 17. 07. 2011. 12:12

pärnu rattur kirjutas:Ma olen 100% kindel, et need raamid keevitatakse kokku siiski kuskil Aasiamaal ja ka Shimano käiguvahetajaid/pidureid ning ka teisi juppe ei hakka keegi selle ratta jaoks Saksamaal tootma :lol:
Jutt on kokkupanemisest,mitte konkreetsete detailide tootmisest-

Handassembled in Germany:
Die Räder werden in der Zentrale in Waldsassen von Hand zusammengebaut. Durch die „Alles unter einem Dach“ Strategie wird flexibel reagiert und eine schnellere Verfügbarkeit der Räder sichergestellt.

gandalf
Rattur
Postitusi: 523
Liitunud: 02. 06. 2003. 13:55

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas gandalf » 17. 07. 2011. 12:16

Cubuz kirjutas:
pärnu rattur kirjutas:Ma olen 100% kindel, et need raamid keevitatakse kokku siiski kuskil Aasiamaal ja ka Shimano käiguvahetajaid/pidureid ning ka teisi juppe ei hakka keegi selle ratta jaoks Saksamaal tootma :lol:
Jutt on kokkupanemisest,mitte konkreetsete detailide tootmisest-

Handassembled in Germany:
Die Räder werden in der Zentrale in Waldsassen von Hand zusammengebaut. Durch die „Alles unter einem Dach“ Strategie wird flexibel reagiert und eine schnellere Verfügbarkeit der Räder sichergestellt.
Peale selle, et see töö Saksamaal kallim on, ma siin mingit plusspoolt küll ei näe...

MeipMeip
Rattur
Postitusi: 66
Liitunud: 16. 06. 2004. 12:40

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas MeipMeip » 17. 07. 2011. 12:58

See saksakeelne jutt käsitööst tähendab minu arusaamist mööda, et aasiast tuleb ratas pappkastis (nii on kompaktsem ja odavam). Sihtkohas võetakse kastist välja ja keeratakse rattad alla. Segadust võib tekitada kui Google Translate'i kasutada - jääb mulje nagu jooksud oleks Saksamaal laotud, tegelikult tähistab Rad (mitm. Räder) ikka jalgratast tervenisti. Parandage kui eksin.

EDIT: Mul sarnane mure Šveitsiga

Cubuz
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 13. 07. 2011. 19:59

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas Cubuz » 17. 07. 2011. 14:43

MeipMeip kirjutas:See saksakeelne jutt käsitööst tähendab minu arusaamist mööda, et aasiast tuleb ratas pappkastis (nii on kompaktsem ja odavam). Sihtkohas võetakse kastist välja ja keeratakse rattad alla. Segadust võib tekitada kui Google Translate'i kasutada - jääb mulje nagu jooksud oleks Saksamaal laotud, tegelikult tähistab Rad (mitm. Räder) ikka jalgratast tervenisti. Parandage kui eksin.

EDIT: Mul sarnane mure Šveitsiga
Raske öelda kus need jupid täpselt toodetud on aga vaevalt ratas kuskilt kastis tuleb.Kõik ostetakse ikka hulgi.Ghost ostab palju juppe saksa tootjatelt.Rad on jah ikka ratas ja räder-rattad(jooksud).

Igatahes ostsin selle Ghost ratta ära ja teema minu poolt lukku.Samas ootan tagasisidet jamis,haro ja santa cruz teemale.

Sa võid ju Šveitsist rattaga koju sõita :D

MeipMeip
Rattur
Postitusi: 66
Liitunud: 16. 06. 2004. 12:40

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas MeipMeip » 17. 07. 2011. 14:52

Cubuz kirjutas: Igatahes ostsin selle Ghost ratta ära ja teema minu poolt lukku.Samas ootan tagasisidet jamis,haro ja santa cruz teemale.
Palju õnne uue ratta puhul!
Cubuz kirjutas: Sa võid ju Šveitsist rattaga koju sõita :D
Kui seda Poolat poleks.. tegelikult eeldaks see sõit ka minimaalsetki pakiraami ja vaba aega (eneseõigustused puha).

Cubuz
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 13. 07. 2011. 19:59

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas Cubuz » 17. 07. 2011. 15:02

MeipMeip kirjutas:
Cubuz kirjutas: Igatahes ostsin selle Ghost ratta ära ja teema minu poolt lukku.Samas ootan tagasisidet jamis,haro ja santa cruz teemale.
Palju õnne uue ratta puhul!
Cubuz kirjutas: Sa võid ju Šveitsist rattaga koju sõita :D
Kui seda Poolat poleks.. tegelikult eeldaks see sõit ka minimaalsetki pakiraami ja vaba aega (eneseõigustused puha).

Aitäh jah :D

Jaa,vana hea Poola.Ei saa üle ega ümber :D Pakiraami sa leiad ka kuskilt,see ei tohiks ületamatu probleem olla.Vaba aeg on jah selline asi mida on nagu alati vähe.Sõida Poolani ja sealt tule bussiga.Saadki suvele korralikult punkti panna ühe lühitripiga (y)

Kasutaja avatar
Bon
Rattur
Postitusi: 166
Liitunud: 01. 10. 2007. 20:50

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas Bon » 17. 07. 2011. 21:45

Ja see teema siin ei olegi Huumori rubriigis :shock: :shock: :shock: tegelt olen kaa üllatunud

Kasutaja avatar
indrek56
Rattur
Postitusi: 656
Liitunud: 03. 06. 2008. 15:24

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas indrek56 » 17. 07. 2011. 21:57

Bon kirjutas:Ja see teema siin ei olegi Huumori rubriigis :shock: :shock: :shock: tegelt olen kaa üllatunud
sekundeerin :)

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas AndreK » 17. 07. 2011. 22:03

Oh, milline lugemine pühapäeva õhtusse :)

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas KaupoR » 17. 07. 2011. 22:05

Mulle öeldi ka, kui olin siia teemasse sukeldunud, et "sa oled omas maailmas, jah".
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Jalgratas USA-st

Postitus Postitas erikr » 17. 07. 2011. 22:21

Kuna teemaalgataja jaoks on tegu tehtud, panen lukku.
Muidu läheb jälle käest ära.
Aga õppematerjaliks peaks sobima küll.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Suletud

Mine “Jalgrattad”