Tuunimise kavatsus

Komplektsed jalgrattad. MTB, Road, Trekk, CC, BMX. ...
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
paprica
Rattur
Postitusi: 2
Liitunud: 11. 02. 2006. 14:57

Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas paprica » 05. 03. 2010. 08:59

Andke palun nõu, mida alltoodud rattal tuleks vahetada, et sealt mingit edu rajal saada:

SIZES 16-18-20-22-[24]
SPEEDS 27
FRAME MATTS HFS
COLOR 1. Pearl White 2.M.Burgundy Red.
FORK Rock Shox Reba SL 80 lockout
DERAILLEUR Sram X9
SHIFTER Sram X9 trigger
BRAKE LEVER Avid Speed Dial 7
BRAKE Avid Single Digit 7
CHAINWHEEL FSA Team Issue 44-32-22
BB SET MegaExo
HUB attached
SPOKES attached
RIM Mavic Crossride Wheelset
FREEWHEEL Sram PG-970 11-32
HEAD SET BB410 Neck
HANDLE BAR FSA XC 180 Flat 600
STEM FSA XC-150XT
SADDLE Selle Italia XR XC trim
SEAT POST FSA SL280 SB25
PEDALS Shimano M520

Loogika ütleb, et parematest jooksudest võiks abi olla, kuid see jällegi suht kallis lõbu.

rainerhq
Rattur
Postitusi: 767
Liitunud: 16. 08. 2009. 19:27

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas rainerhq » 05. 03. 2010. 09:31

Kui sul väga laiad õlad ei ole, siis lõika lenks kitsamaks.
"Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride"

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas MarttiM » 05. 03. 2010. 09:45

rainerhq kirjutas:Kui sul väga laiad õlad ei ole, siis lõika lenks kitsamaks.
kusjuures ilmselt ratturi kohta on:) mida see rajal niiväga juurde annab?

ps. postitasin esimese postituse vale kasutajanime alt.

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas kristjan07 » 05. 03. 2010. 09:48

Jooksud on sul õige mõte. Nii et hakka raha koguma. Samas et-bikes ja hobispordi hetkel häid pakkumisi ka.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas erikr » 05. 03. 2010. 09:58

Jah, jooksud.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

rainerhq
Rattur
Postitusi: 767
Liitunud: 16. 08. 2009. 19:27

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas rainerhq » 05. 03. 2010. 10:04

0tolerants kirjutas:
kusjuures ilmselt ratturi kohta on:) mida see rajal niiväga juurde annab?
Kitsama lenksuga mahud puude ja teiste ratturite vahelt paremini läbi
"Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride"

Kasutaja avatar
riho
hobisportlane
Postitusi: 4482
Liitunud: 11. 09. 2003. 17:26

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas riho » 05. 03. 2010. 10:18

Lisaks jooksudele (või koos jooksudega) annab veerevusele juurde õige kummivalik.

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas Villem T » 05. 03. 2010. 10:23

rainerhq kirjutas:
0tolerants kirjutas:kusjuures ilmselt ratturi kohta on:) mida see rajal niiväga juurde annab?
Kitsama lenksuga mahud puude ja teiste ratturite vahelt paremini läbi
Aga juhitavus on kehvem, eriti kui kivid ja juurikad proovivad esiratast risti keerata.

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas MarttiM » 05. 03. 2010. 10:29

riho kirjutas:Lisaks jooksudele (või koos jooksudega) annab veerevusele juurde õige kummivalik.
Rehvid vahetasin Vrede Tiger Claw vastu, toimisid Rakvere mudas ja TRM-l - ainult kuluvad kole kiiresti, kuigi asfaltil väga ei sõida ja PIDUR ka nagu pole:)

Aga jooksude osas vajaksin küll abi - nendest ei tea midagi. Millise hinnaklassi omad mul üldse praegu all on ja millise hinnaklassi jooksudest arvates saab juba mingist edust rääkida? Oskab keegi soovitada hea hinna ja kvaliteedi suhtega jookse?

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas erikr » 05. 03. 2010. 10:34

0tolerants kirjutas: Rehvid vahetasin Vrede Tiger Claw vastu, toimisid Rakvere mudas ja TRM-l - ainult kuluvad kole kiiresti, kuigi asfaltil väga ei sõida ja PIDUR ka nagu pole:)

Aga jooksude osas vajaksin küll abi - nendest ei tea midagi. Millise hinnaklassi omad mul üldse praegu all on ja millise hinnaklassi jooksudest arvates saab juba mingist edust rääkida? Oskab keegi soovitada hea hinna ja kvaliteedi suhtega jookse?
veel üks asi millele seoses jooksudega mõelda.
kui kaua plaanid selle rattaga sõita?
kas kavatsed kogu selle perioodi sõita olemasolevate pöiapiduritega või hakkad ühel päeval ketaspidureid tahtma?
kui hakakd ketaspidureid tahtma, pead ka jooksud ära vahetama juhul, kui ei võta praegu disc ready jookse (pöiapiduri pöiad ja ketaspiduri rummud).
Sellised jooksud aga on taolised on ja ei ole lahendus.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

maksipoiss
Rattur
Postitusi: 251
Liitunud: 09. 05. 2009. 06:41

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas maksipoiss » 05. 03. 2010. 11:16

erikr kirjutas:
Sellised jooksud aga on taolised on ja ei ole lahendus.
:?:

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas Villem T » 05. 03. 2010. 11:39

maksipoiss kirjutas:
erikr kirjutas:
Sellised jooksud aga on taolised on ja ei ole lahendus.
:?:
Nagu oleks lahendus aga samas nagu ei ole ka. Nagu universaalsed asjad ikka.

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas MarttiM » 05. 03. 2010. 11:44

erikr kirjutas:
0tolerants kirjutas: kui kaua plaanid selle rattaga sõita?
kas kavatsed kogu selle perioodi sõita olemasolevate pöiapiduritega või hakkad ühel päeval ketaspidureid tahtma?
kui hakakd ketaspidureid tahtma, pead ka jooksud ära vahetama juhul, kui ei võta praegu disc ready jookse (pöiapiduri pöiad ja ketaspiduri rummud).
Sellised jooksud aga on taolised on ja ei ole lahendus.
Ostsin selle ratta siis, kui tegelesin veel tõsiselt teise alaga. Kuna tervis ikkagi ei luba teist ala harrastada, siis olen sellest nädalast hingelt MTB mees:) Usun, et selle rattaga sõidan veel vähemalt selle aasta. Kokku on selle rattaga seni sõidetud 1900 km, millest 1500 eelmisel aastal:) - võiks kesta veel. Nii, et sellele rattale ma ketaspidureid panema ei hakka. Kaalusin seda, kuid seni olen nendega hakkama saanud ja saan ka ilmselt edaspidi. H100 on minu jaoks veel unistus, kuid näiteks Rakvere mudas probleeme piduritega ei olnud. Järgmise ratta ostan kindlasti ketaspiduritega.

Ma ei tea kas mul on mõtet praegusel tasemel veel järgmine aasta hakata uuele rattale mõtlema, eelmisel aastal suutsin TRM sõita 4.10 (sekelduste ja viimasest rivist startimise tõttu seal kindast jäi varu), mis kaunis tagasihoidlik. Selle aasta plaan on 3.30, s.o samuti tase, kus praegusest rattast peaks nagu piisama.

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas Gunnar » 05. 03. 2010. 11:57

Anna ratas Kirsipuule ja näed seda poodiumil, st. selle ratta taha sul küll ükski tulemus ei jää.
Ratas on minu hobi, mitte elu

Faasan
Rattur
Postitusi: 6
Liitunud: 06. 03. 2010. 12:46

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas Faasan » 06. 03. 2010. 12:54

...
Viimati muutis Faasan, 18. 06. 2010. 11:57, muudetud 1 kord.

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas KristjanS » 06. 03. 2010. 13:36

Mina alustaksin kummide ostmisega! Kuna hetkel ei loe välja, et rattaga kummid kaasas oleks olnud, siis võid julgels ükskõik millised juustud sinna alla visata. Edu garanteeritud (y). Seejärel ostad juba kergemad ja parema veeremisega kummid, mille tagajärjel täheldad veel enam liikumiskiiruse tõusu. Siis läheks jah juba jooksuda kallale.
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
Cly/Suva
Rattur
Postitusi: 326
Liitunud: 20. 07. 2009. 10:11

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas Cly/Suva » 06. 03. 2010. 13:48

veloman32 kirjutas:Mina alustaksin kummide ostmisega! Kuna hetkel ei loe välja, et rattaga kummid kaasas oleks olnud, siis võid julgels ükskõik millised juustud sinna alla visata. Edu garanteeritud (y).
Just. Samuti ei tähelda ma nimekrijast, et rattal oleks ketti. Ma mäletan, et keti muretsemine rattale oli üks parimaid tuuninguid mida ma ise teinud olen. Enne oli nagu ta oli, mäest alla sai päris käppelt, laugmaal pisut niru ja ülesmäge täiesti lootusetu, aga kui keti ka sain oli hoopis teine minek.
Twitter | Remixta | Blog
"Soovitaks kasutada 0,5 l spordijooki, mannerguga piima kaasa tassimine kipub nats tülikas olema jah"

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas MarttiM » 06. 03. 2010. 20:50

Teema võib vist lukku panna. Tänan kõiki, kes nõu andsid, eriti neid, kes iroonilised ei olnud:) Kokkuvõtvalt võib siis öelda, et tuunimisele pole mõtet mul energiat kulutada, targem on kulutada energia treenimisele. Niiviisi arvasin isegi ja plaaningi teha! Aga hea, et sain asjatundjate kinnituse. Kuna pole Siberi Rahaboss, siis teeb see head meelt. Seda enam, et siin on ka sektsioon, kes suudab carbonist sadulaposti tähtsusest sportliku tulemuse saavutamisel rääkida tundide kaupa:)

Mõned siin viitasid töökindlusele, selle tagamisega saab suurepäraselt hakkama Spordipartner, kes on minu ratast viimased pool aastat hooldanud. Tahaksin nendele eraldi kiitust avaldada, sest see teenus mida nemad (Sigvard, Niitav, Savitski) pakuvad erineb niivõrd sellest mida varem olen kogenud (n Veloplus). Nad on aidanud korrigeerida sõiduasendit, lenksu toodi alla poole, saadi lahti käiguvahetuse probleemisest lahti (mul rattal osad jupid Sram ja osad Shimano, sellest tulenevalt oli vaja miskeid seibe kuskile vahele panna - millega Veloplus ei viitsinud või osanud tegeleda).

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas mart » 06. 03. 2010. 22:12

0tolerants kirjutas: targem on kulutada energia treenimisele.....
Seda enam, et siin on ka sektsioon, kes suudab carbonist sadulaposti tähtsusest sportliku tulemuse saavutamisel rääkida tundide kaupa...
....Mõned siin viitasid töökindlusele, selle tagamisega saab suurepäraselt hakkama Spordipartner, kes on minu ratast viimased pool aastat hooldanud.
(mul rattal osad jupid Sram ja osad Shimano, sellest tulenevalt oli vaja miskeid seibe kuskile vahele panna - millega Veloplus ei viitsinud või osanud tegeleda)
Nulltolerants, loe kümneni enne, kui lajatama asud. Alustad tuunimise heietamist, siis teatad, et kuna too nõuab raha, siis lükkad mõtte kõrvale ning kirjeldad hoopis rattahoolduse muljeid lääne-tallinnas. Jääb mulje, et teemat tekitades tahtsid vaid kaas- ja õlatunnet, et sa pole oma rattaga üksinda. Ja tuunimise mõtet oleks sul olnud põhjust alustada Spordipartnerist, kes peaks ju samuti tahtma aidata/julgustada klienti, kellel on sügavad kõhklused oma kaherattalise füüsises.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas KristjanS » 06. 03. 2010. 22:30

Kahju, et minu muheda iroona seest ei osatud mõtet välja lugeda... Seda kummide osa mõtlesin ma ilma igasuguse irooniata. Esimene asi, mida tasuks uue ratta puhul vaadata on kummid. Esmane ja kõige soodsam viis langetada kaalu ja võita ka sõidukiiruses.
Kuna tundub, et 0tolerants peab oluliseks 0-tolerantsi igas eluvaldkonnas, siis vabandan siiralt, et julgesin natukene villast visata ja sellega tema moraalitunnet riivasin!
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3624
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas Kuldar » 06. 03. 2010. 22:44

0tolerants kirjutas:Sram ja osad Shimano, sellest tulenevalt oli vaja miskeid seibe kuskile vahele panna - millega Veloplus ei viitsinud või osanud tegeleda).
kuule velokas, mis kuradi seibid?
Gravity is a Bitch

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas KristjanS » 06. 03. 2010. 23:09

ma pigem küsiks seda 0tolerantsilt :D. Et Spordipartner paneb vajadusel mnt ratta alla ka 26" mtb kummid? Lõpetage naljategemine! Ausalt...

Ja parimad autod ja kiireim töö on Vehos!
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas MarttiM » 07. 03. 2010. 10:05

mart kirjutas:
0tolerants kirjutas: targem on kulutada energia treenimisele.....
Seda enam, et siin on ka sektsioon, kes suudab carbonist sadulaposti tähtsusest sportliku tulemuse saavutamisel rääkida tundide kaupa...
....Mõned siin viitasid töökindlusele, selle tagamisega saab suurepäraselt hakkama Spordipartner, kes on minu ratast viimased pool aastat hooldanud.
(mul rattal osad jupid Sram ja osad Shimano, sellest tulenevalt oli vaja miskeid seibe kuskile vahele panna - millega Veloplus ei viitsinud või osanud tegeleda)
Nulltolerants, loe kümneni enne, kui lajatama asud. Alustad tuunimise heietamist, siis teatad, et kuna too nõuab raha, siis lükkad mõtte kõrvale ning kirjeldad hoopis rattahoolduse muljeid lääne-tallinnas. Jääb mulje, et teemat tekitades tahtsid vaid kaas- ja õlatunnet, et sa pole oma rattaga üksinda. Ja tuunimise mõtet oleks sul olnud põhjust alustada Spordipartnerist, kes peaks ju samuti tahtma aidata/julgustada klienti, kellel on sügavad kõhklused oma kaherattalise füüsises.
No sorry, ma omaarust ei lajatanud. Vabandust.
Kõik jõudis sinna oma loogilist rada pidi. Rattahoolduseni jõudsin seeläbi, et kaks postitust rõhutasid just selle poole tähtsust. Ma loodan, et ma mingi foorumi hea tava vastu ei eksinud Spordipartneri kiitmise ja Veloplusi laitmisega. Muuseas ka Nõmme X-spordis on olnud väga hea teenindus. Veloplussis oli üksnes müügifaas hea.

Ei ole mul mingeid kahtlusi oma kaherattalise füüsises, pigem enda. Hea on küsida endast targematelt nõu. Olen küsinud ka Spordipartnerist.

metslane
Rattur
Postitusi: 825
Liitunud: 28. 03. 2006. 07:38

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas metslane » 07. 03. 2010. 10:10

Mind kummitab see seibi teema :)
Kas sain su mõttest ikka õigesti aru et viskasid:seibi:ja siis saigi ratta korda? :D Kui nii siis nii peabki olema :D

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas MarttiM » 07. 03. 2010. 10:14

veloman32 kirjutas:Kahju, et minu muheda iroona seest ei osatud mõtet välja lugeda... Seda kummide osa mõtlesin ma ilma igasuguse irooniata. Esimene asi, mida tasuks uue ratta puhul vaadata on kummid. Esmane ja kõige soodsam viis langetada kaalu ja võita ka sõidukiiruses.
Kuna tundub, et 0tolerants peab oluliseks 0-tolerantsi igas eluvaldkonnas, siis vabandan siiralt, et julgesin natukene villast visata ja sellega tema moraalitunnet riivasin!
0tolerants on antonüüm, tegelikult olen tolerantne inimene. Millest sa järeldad, et sa mu moraalitunnet riivasid? Teema panin lukku seetõttu, et keegi tuletas meelde, et pole mõtet jooksude peale raha magama panna, kui niikuinii plaanin varsti uut ratast. Mis puutub soovitusse, siis nagu mõned postid enne sinu posti ütlesin, et rehvid sai vahetatud Tiger Claw vastu.

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas MarttiM » 07. 03. 2010. 10:22

metslane kirjutas:Mind kummitab see seibi teema :)
Kas sain su mõttest ikka õigesti aru et viskasid:seibi:ja siis saigi ratta korda? :D Kui nii siis nii peabki olema :D
Püüan selgitada. Kuna ma rattaosade terminoloogias eriti kodus ei ole, siis ärge väge tõrelema hakake. Minu ratta probleem oli see, et nn põhitöökäikude korral ei olnud kett sirge esi-ja tagahammasrataste vahel. Selle seibi abil viidi kassetti natuke edasi ja kõik toimis suurepäraselt.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas mart » 07. 03. 2010. 19:45

0tolerants kirjutas: ...Ma loodan, et ma mingi foorumi hea tava vastu ei eksinud... Teema panin lukku ...
Et siin on eestikeelne rattafoorum, siis kõige põhilisema teema st rattateema vastu sa ei eksinud, Küll aga panid puuse pealkirjaga ja oma huvitu suhtumisega.
Pealkirjast - viskad õhku tehnilis-spetsiifilise pealkirja "Tuunimise kavatsus" . Vaevalt sa oskad üldse ettekujutada, mis mõtted tekivad nendel, kes tõepoolest sügavalt asjasse on süvenenud. Ratas koosneb sadadest vidinatest, mis omakorda koosnevad sadadest tootjaproduktidest.
Huvipuudusest - üldiselt ei viitsi sinuga enamik sõna võtta sellise subjekti tuunimisest, millesse sa ise suhtud diletantlikult/pohhuistlikult. Kui sa teemat alustasid, siis tekitasid hulganisti küsitavusi - tegid küll copy-paste andmeedastuses, kuid jätsid sellesse räiged infopuudujäägid (kett, kaal, lahtisortimata käiguvahetid - või ongi su rattal neid üks ühik).
Ja siis, kui sinu copy-paste andmetele toetudes keegi miskit edastada püüab, selgub, et sa pole küps info seedimiseks ja töötluseks. Oled eos tehniliselt silmaringitu/arenguvõimetu.
Teema lukustamisest - seda saab teha vaid adminn ja abilised. Seniks lepi sellega, et auditoorium sinu tekitatud teemat kiidab või kirub. :)
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas MarttiM » 07. 03. 2010. 20:38

mart kirjutas:
0tolerants kirjutas: ...Ma loodan, et ma mingi foorumi hea tava vastu ei eksinud... Teema panin lukku ...
Et siin on eestikeelne rattafoorum, siis kõige põhilisema teema st rattateema vastu sa ei eksinud, Küll aga panid puuse pealkirjaga ja oma huvitu suhtumisega.
Pealkirjast - viskad õhku tehnilis-spetsiifilise pealkirja "Tuunimise kavatsus" . Vaevalt sa oskad üldse ettekujutada, mis mõtted tekivad nendel, kes tõepoolest sügavalt asjasse on süvenenud. Ratas koosneb sadadest vidinatest, mis omakorda koosnevad sadadest tootjaproduktidest.
Huvipuudusest - üldiselt ei viitsi sinuga enamik sõna võtta sellise subjekti tuunimisest, millesse sa ise suhtud diletantlikult/pohhuistlikult. Kui sa teemat alustasid, siis tekitasid hulganisti küsitavusi - tegid küll copy-paste andmeedastuses, kuid jätsid sellesse räiged infopuudujäägid (kett, kaal, lahtisortimata käiguvahetid - või ongi su rattal neid üks ühik).
Ja siis, kui sinu copy-paste andmetele toetudes keegi miskit edastada püüab, selgub, et sa pole küps info seedimiseks ja töötluseks. Oled eos tehniliselt silmaringitu/arenguvõimetu.
Teema lukustamisest - seda saab teha vaid adminn ja abilised. Seniks lepi sellega, et auditoorium sinu tekitatud teemat kiidab või kirub. :)
Info seedimiseks ja töötluseks võimetu inimene - hea diagnoos. Mida sina siis olemasolevat infot seedides ja töödeldes soovitaks? Ütleks, et TRM c.a 4h mehel on vaja 10 tuhhiseid jookse ja carbonist sadulaposti? Worldpeace!

Info esitlemise puhul on mul see raskus, et lihtsalt ei oska neid juppe üles lugeda nimepidi, samuti ei tea ratta kaalu (mis see üldse selle klassi rataste puhul on?). Ketist ei tea midagi? Kui selle vahetamiseks läks palusin mõistliku hinna ja kvaliteedi suhtega keti panna, mark on Sram kuid rohkem ei tea, samuti ei mäleta hinda:)

Eks ma püüan tulevikus rohkem.

Muuseas ma ka Nõmme kandi rattur ja eluaeg Hiiul elanud (nüüd küll Trummis), mille järgi ma su rajal ära tunnen? Tervitaks näiteks :mrgreen:

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Tuunimise kavatsus

Postitus Postitas Mati » 07. 03. 2010. 21:01

0tolerants kirjutas:...Muuseas ma ka Nõmme kandi rattur ja eluaeg Hiiul elanud (nüüd küll Trummis), mille järgi ma su rajal ära tunnen? Tervitaks näiteks :mrgreen:
Mardi tunneb ära kindlasti tuunitud ratta järgi, ... kui on silma muidugi.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Vasta

Mine “Jalgrattad”