16" lasteratta valimine: kas Trek, Schwinn või Scott

Komplektsed jalgrattad. MTB, Road, Trekk, CC, BMX. ...
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Fre
Rattur
Postitusi: 101
Liitunud: 30. 05. 2007. 13:53

16" lasteratta valimine: kas Trek, Schwinn või Scott

Postitus Postitas Fre » 06. 05. 2009. 23:26

Oh ma tean, et see on selline "kellele ema, kellele tütar" tüüpi küsimus, aga ikkagi... Lihtsalt olen juba viimased paar nädalat jõudumööda aega sisustanud sellega et otsin lapsele jalgratast ja nüüd siis jäänud sõelale nimetatud kolm marki. Uut ei jaksa osta, jälgin kuulutusi ja oksjoneid. Kas peaks millegipärast mingit brändi teistele eelistama? Uuena on Treki ja Schwinni hinnaklass sarnane, Scott maksab samapalju kui aluraamiga Scwhinn. Muidu on ka Meridal suht OK lasterattad aga neid ei ole ma kasutatuna küll eriti näinud. Äkki on kellelgi isiklikke kogemusi erinevate lasteratastega? Tänud....

rain9
Rattur
Postitusi: 6
Liitunud: 20. 05. 2009. 11:33

Re: 16" lasteratta valimine: kas Trek, Schwinn või Scott

Postitus Postitas rain9 » 21. 05. 2009. 11:02

Nii väikest ratast laps nagunii ise seljas tassima ei hakka, nii et kilo siia-sinna polegi nii oluline.

Vaata ketiülekannet. Kuna on ainult 1 käik, siis oleneb sellest, kus kavatsed sõitma hakata.
Ise ostsin Schwinn Gremlinid (praegu jäid üle ja müügis) - sellel oli ees suht.väike ja taga suht.suur hammasratas.

Sellisega jaksab 4-aastane ka metsateel või rohu sees vändata, kui teelt välja sõidab, arvestatavalt ülesmäge ka. Kui sõidad ainult tasasel asfaltteel, võib valida mõne "kiirema" käiguga ratta.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: 16" lasteratta valimine: kas Trek, Schwinn või Scott

Postitus Postitas Rivo » 21. 05. 2009. 19:59

rain9 kirjutas:Nii väikest ratast laps nagunii ise seljas tassima ei hakka, nii et kilo siia-sinna polegi nii oluline.
No ma ei tea, kilo siia sinna ja lapse rattal pole oluline ? 16" ratastega "rauakärakas" kaalub pea 10kg. ! Ja sellega peaks siis sõitma laps, kes ise kaalub nii up to 20kg. ?Just kaalu silmas pidades said mõlemad minu lapsed omale alu raamiga rattad, kus pole ei käiguvahetusi, ega ka amorte. Alu raamiga lasterattaid just eriti palju saada pole, aga sinu väljavalitutel (vähemalt kahel neist) kindlasti.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
Overkilla
Rattur
Postitusi: 254
Liitunud: 15. 02. 2004. 14:20

Re: 16" lasteratta valimine: kas Trek, Schwinn või Scott

Postitus Postitas Overkilla » 21. 05. 2009. 20:01

Classic

Vasta

Mine “Jalgrattad”