Eraldistardilenks ja sellega kaasnevad mured

Rattapoed Eestis ja planeedil Maa. Kust osta, kuidas osta. Ja mida neist üldse arvata.
Vasta
vova
Rattur
Postitusi: 4
Liitunud: 05. 01. 2004. 12:05

Eraldistardilenks ja sellega kaasnevad mured

Postitus Postitas vova » 07. 11. 2004. 22:10

Mul oleks vaja eraldistardi lenksu teisipäevakute jaoks, praegu on mul need clip-on pulgad olemas aga tahaks osta paremat. Midagi ITMi sarnast, kus kõik on ühes tükis. Probleem on selles et Eesti poodides selliseid riistu kahjuks ei müüda, kas keegi oskaks soovitada kust selliseid asju tellida ja kas keegi oleks nõus aitama mind tellimisel.

Kasutaja avatar
Hanno
Rattur
Postitusi: 310
Liitunud: 31. 03. 2003. 20:17

Postitus Postitas Hanno » 08. 11. 2004. 08:39

Mul Nõmme Rattapoes on üks ITM lenks olemas. Letihind oli 7tuh. Seda on kasutatud eestikatel ja Saaremaa tuuril. Müün maha 2800.-

See on niisugune, aga mitte 2005.a. oma. Hõbedane. http://www.itm.it/catalogo/inglese/sc_p ... ab=manubri
Mudel oli vist 2001.a. ChronoVip

Aga muidu on neid enamus netipoodides. Ise soovitan ITM'i. Selle variandi puhul, mis mul, pead muidugi arvestama, et pead vahetama iga kord kogu kupatuse, ehk siis lingid ka maha tirima. See on parim, aga see tähendab, et sul kõik teisipäeva hommikud siis sisustatud kah. :)

vova
Rattur
Postitusi: 4
Liitunud: 05. 01. 2004. 12:05

Postitus Postitas vova » 08. 11. 2004. 13:18

tänan pakkumast aga antud lenks ei ole päris see mida ma otsin. tahaks sellist, millel need tiivad nagu alla eriti ei langeks.

Vasta

Mine “Rattapoed”