Bicycles.de ja teised netipoed

Rattapoed Eestis ja planeedil Maa. Kust osta, kuidas osta. Ja mida neist üldse arvata.
Vasta
matts
Rattur
Postitusi: 199
Liitunud: 25. 04. 2004. 10:50

Bicycles.de ja teised netipoed

Postitus Postitas matts » 26. 07. 2004. 11:05

Helloo,

äkki keegi targem räägiks mulle, kellel rohkem asjaajamiskogemusi sakslastega, kas selline situatsioon on normaalne:

Eelmise teisipäeva hommikul sai üle nende netivormi tellitud krediitkaardiga ühed jooksud, selle peale lendas postkasti teade, et tellimus on registreeritud, sellest ajast peale on aga täielik vaikus. Mingit muud notificationit ei ole saanud tellimuse protsessimise kohta, krediitkaardilt raha maha läinud ei ole, info@bicycles.de ei vasta.

Kas see ongi äkki saksa netikaubanduse normaalne töökiirus? Mingi puhkusteaeg, suvel äkki liigubki asi aeglasemini?

Või on kellegil soovitada hiljutisele kogemustele põhinedes mingit muud sama madala transakuluga ostukohta, kus asjad tõesti kiiresti toimuvad?

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3971
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 26. 07. 2004. 11:11

Esiteks kannatust, kõik on korras.
Aga mis riigi sa endale märkisid - viimati bicycles.de lehel ei olnud Eestit valikus?

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Bicycles.de ja teised netipoed

Postitus Postitas erikr » 26. 07. 2004. 11:13

matts kirjutas:Helloo,

äkki keegi targem räägiks mulle, kellel rohkem asjaajamiskogemusi sakslastega, kas selline situatsioon on normaalne:

Eelmise teisipäeva hommikul sai üle nende netivormi tellitud krediitkaardiga ühed jooksud, selle peale lendas postkasti teade, et tellimus on registreeritud, sellest ajast peale on aga täielik vaikus. Mingit muud notificationit ei ole saanud tellimuse protsessimise kohta, krediitkaardilt raha maha läinud ei ole, info@bicycles.de ei vasta.

Kas see ongi äkki saksa netikaubanduse normaalne töökiirus? Mingi puhkusteaeg, suvel äkki liigubki asi aeglasemini?

Või on kellegil soovitada hiljutisele kogemustele põhinedes mingit muud sama madala transakuluga ostukohta, kus asjad tõesti kiiresti toimuvad?
eri poodides on eri süsteemid, mingit tellimuse käsitlemise teadet ei mäleta üheski poest, raha läheb maha kui välja saadetakse, millist kiirust sa poelt ootad, minu kogemus on 2 ja 12 nädala vahel, viimane muidugi ekstreemne juhtum, tavaliselt 2-4.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

matts
Rattur
Postitusi: 199
Liitunud: 25. 04. 2004. 10:50

Postitus Postitas matts » 26. 07. 2004. 11:24

Riigiks panin Non-EU täpsustavale väljale "Estonia (EU)"

Lihtsalt siiani kogemused Inglise netipoodidest igasugu muu kauba ostmisel on, et kauba väljasaatmine ja postitamine võtab poel max 2 tööpäeva ja kui soovitud nänn otsas antakse teada, millal saabub ja kaua ootamisega läheb.

Erikr, 12 nädalat sa ootasid ikka kauba kättesaamist, mitte tellimuse töötlemist? Sellega, et post venib olen ma harjunud, aga sellega et poed niimoodi uimerdavad veel mitte

Tahaks loota, et U-neti virtuaalne krediitkaart ennem ära ei aegu kui tüübid ennast liigutavad :(

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 26. 07. 2004. 12:01

matts kirjutas:Riigiks panin Non-EU täpsustavale väljale "Estonia (EU)"

Lihtsalt siiani kogemused Inglise netipoodidest igasugu muu kauba ostmisel on, et kauba väljasaatmine ja postitamine võtab poel max 2 tööpäeva ja kui soovitud nänn otsas antakse teada, millal saabub ja kaua ootamisega läheb.

Erikr, 12 nädalat sa ootasid ikka kauba kättesaamist, mitte tellimuse töötlemist? Sellega, et post venib olen ma harjunud, aga sellega et poed niimoodi uimerdavad veel mitte

Tahaks loota, et U-neti virtuaalne krediitkaart ennem ära ei aegu kui tüübid ennast liigutavad :(
ei, 11,5 nädalat läks tellimuse töötlemisele (kaupa polnud). saksas on just rattapoed need mis uimaselt toimetavad. üldiselt saab alati helistada ja küsida, et mis seisus tellimus on, üldjuhul räägivad nad täiesti talutavat inglise keelt.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

matts
Rattur
Postitusi: 199
Liitunud: 25. 04. 2004. 10:50

Postitus Postitas matts » 26. 07. 2004. 17:07

isegi 2-4 nädalat tellimuse protsessimiseks ei ole minuarust normaalne, mis kuradi pärast ei või netipood siis juurde kirjutada tootele et "temporarily out of stock"? laos olemas oleva toote riiulist võtmine ja sihtpunkti peale kleepimine ei tohiks kuu aega võtta?

kas on olemas mingeid kiiremaid ja mõistlikuma organiseerituse tasemega netipoode toetudes kasutajate hiljutistele kogemustele? ühes teises topicus oli väga ülevaatlik list aga ei jõua kõiki alternatiive läbi kammida-katsetada.

matts @ tahaks juba sõitma saada

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 26. 07. 2004. 17:51

matts kirjutas:isegi 2-4 nädalat tellimuse protsessimiseks ei ole minuarust normaalne, mis kuradi pärast ei või netipood siis juurde kirjutada tootele et "temporarily out of stock"? laos olemas oleva toote riiulist võtmine ja sihtpunkti peale kleepimine ei tohiks kuu aega võtta?

kas on olemas mingeid kiiremaid ja mõistlikuma organiseerituse tasemega netipoode toetudes kasutajate hiljutistele kogemustele? ühes teises topicus oli väga ülevaatlik list aga ei jõua kõiki alternatiive läbi kammida-katsetada.

matts @ tahaks juba sõitma saada
kunagi kui rääkisin noortele ameeriklastele eestlaste küüditamiset siis nad küsisid, et why didn't tehey (siis küüditatavad) call the police?
ehk maailmas ei käi kõik asjad nii nagu sa endale ette kujutad.
väiksemad saksa netipoed lähevad peale tellimuse saamist alles hulgimüüja juurde, see on sinisilmne lootus, et kõik täit ladu peavad. mu saksas elav tuttav iseloomustas sealset netiäri ja teenindust kui süüdimatut. lihtsalt on nii ja lepi sellega või osta mujalt.
ladu peab kindlasti roseversand ja sealt pole kunagi üle 2 nädala tulnud. mul on tunne, et nad kutsuvad postiauto kraamile järgi ca kord nädalas, teise nädala on pakk teel.
Viimati muutis erikr, 26. 07. 2004. 17:55, muudetud 1 kord.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 26. 07. 2004. 17:55

no mina siin mõned ajad tagasi tegin sealt tellimise (maili teel) ja kõik läks äärmiselt ladusalt. vbla oleks sa kah pidanud emaili teel tegema,et nagu personaalsem siis vmt. Endal läks 3 nädalat ja olemas.
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3971
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 26. 07. 2004. 17:58

Ehk sellest non_eu kategooriast tuli segadus.

Vasta

Mine “Rattapoed”